Double Stars Heiloo op zoek naar softbal meisjes Clubkampioenschappen Jeugd TC Heiloo United Jeugdkamp HSV traditioneel gehouden op Texel sport 23 Honk- en Softbal vereniging Stars streeft naar complete Peanuttams KNVB Nike Voetbaldagen gespeeld bij HSV Het tennisniveau was de hele week hoog De deelnemers in de finales tot en met 18 jaar waren niet verrassend Meisjes van 8 tot en met 13 jaar zijn per direct welkom Bronzen plak Trias-lid in Ljubljana TENNIS HEILOO - Afgelopen week wer den de jeugdclubkampioen schappen bij TC Heiloo United gespeeld. De finales in de hoog ste categorie kenden dezelfde deelnemers als in 2007. Bij de meisjes was de winnaar net als in 2007 Rowie Kouw. Zij won in twee sets van Juliette Smit. Viktor Rotteveel is de nieuwe clubkampi oen bij de jongens door Rik Bilars met 6-2, 5-7 en 6-3 te verslaan. Rowie en Viktor kregen dus de fraaie wisselbokaal voor een jaar mee naar huis. De deelnemers in de finales tot en met 18 jaar waren niet echt verras send. Alle vier spelen in het eerste team en waren er op gebrand om dat te laten zien. Ook de mixfinale tot en met 18 ging tussen deze vier toppers van de jeugd en werd gewonnen door Viktor en Juliette. Er deden ruim 120 kinderen mee in de leeftijdsgroepen tot en met 8 (mini), tot en met 10, tot en met 12, tot en met 14, tot en met 16 en tot en met 18 jaar. Bij alle leeftijdsgroepen werd er zowel in de enkel, de dubbel als de mix gespeeld. De mini's konden allé^ partijen spelen op het eigen mini- veld en lieten zien dat het in de toe komst met de talenten wel goed zit. Uiteraard kregen alle finalisten een heel mooie beken mee naar huis. De mini's die geen beker hadden gewonnen, kregen voor de geweldi ge inzet een medaille. Het nivo was de hele week hoog en naar mate de week verstreek gin- gen de kinderen nog beter spelen. Kinderen die nog niet zo vaak ten nissen merkten dat ze door veel te spelen in een week tijd enorm voor-V uit gingen. Daarbij viel op dat in alle leeftijdsgroepen de sportiviteit voorop stond, ondanks het feit dat iedereen graag een fraaie beker wilde winnen. De week werd op zaterdag afgesloten met de prijsuit reiking, verloting en uiteraard een gezellige barbecue. SOFTBAL HEILOO - De honkbal- en soft- balclub Double Stars Heiloo is geen club voor alleen maar stoere mannen en jongens. Het softballen wordt vooral door pittige dames en meisjes gedaan. Ook op de Olympische Spelen in r Peking is dat het geval. Kijk maar eens naar èen wedstrijd van het Nederlandse Softbalteam in China met daarin ook Sandra Gouverneur, de voormalige pitch- en slagtrain- ster van de vereniging uit Heiloo. De softbaltak van Double Stars draait enerzijds als een trein met haar dames-1, dames-2 en junioren teams in de top van hun competi ties, maar anderzijds is er een tekort aan jonge speelsters voor nu en voor de toekomst. Er is momenteel een klein leuk pupillenteam met meisjes van 8 tot 12 jaar en een voltallig swingend juniorenteam met meiden van 15 tot 17 jaar. In de aspiranten catego rie van 12 tot en met 14 jaar is er dit seizoen voor het eerst sinds lange tijd geen team bij de club in Heiloo. Om volgend jaar met com plete pupillen en aspiranten teams aan de softbal competitie te kunnen beginnen, zoekt Double Stars nu nieuwe meisjes die gratis aan de trainingen en de wedstrijden van de pupillen mee willen doen. Dan hebben die meisjes ruim de tijd om uit te proberen of het wat voor ze, is. Meisjes van 8 tot en met 13 jaar zijn per direct welkom op het sportterrein aan 't Vennewater. Voor jongere meisjes van 5 tot en met 7 jaar is er het voorbereidende speelse Peanutbal, wat samen met jongetjes van dezelfde leeftijd "wordt gespeeld. Sommige andere honk- en softbaiclubs clubs hebben complete meisjes Peanutteams en dat is wat men bij de Double Stars in 2009 ook graag (weer) wil. Daarom zijn de peanut trainingen bij Double HEILOO - Op 6, 7 en 8 augustus zijn bij voetbalvereniging HSV de KNVB Nike Voetbaldagen gespeeld. Ruim zeventig kinderen, van diverse voetbalverenigingen, kwamen naar HSV om onder leiding van een KNVB-trainers verschillende voetbal trainingen uit te oefenen en 4x4, 7x7 en 11x11 wedstrijden te spelen. Het weer was soms een spelbreker, maar dan werd er in de HSV kantine een quiz gedaan of gekeken naar de Olympische voetbalwedstrijden. Aan het einde van de derde dag werden de medail les uitgereikt voor de verschillende onderdelen en keerden alle voetballers vermoeid naar huis, met een mooi tenue en een voetbal in hun bezit. Foto: Mario Sacksioni Stars nu open gesteld voor niet leden, die het wel eens willen probe ren. Tijdens deze peanut trainingen worden er ook onderlinge partijtjes gespeeld om de jonge beginnelin gen de spelregels onder de knie te laten krijgen. Voor nadere inlichtin gen en aanmeldingen: Gert-Paul van der Horst, tel. 072-5337614, e-mail: horsl 663@planet.nl. HEILOO - Het is Trias-atlete Jolanda Brasser, net als vorig jaar bij de Wereldkampioenschappen voor veteranen, weer gelukt om een derde plaats te halen bij het discus werpen V60. De afstand die goed was voor brons was 29.68 meter. De wedstrijden werden gehouden in Ljubljana Slovenie en er deden circa 3700 atleten uit 41 Europese lan den mee. Bij het discuswerpen V60 waren dat er 24. Volgend jaar zijn de Wereldkampioenschappen in Lahti, Finland waar Jolande weer bij hoopt te zijn. Twee van de finalisten bij de jeugd tot en met 18 jaar van TC Heiloo United: Rowie Kouw (kampioen bij de meisjes) en Rik Bilars (tweede bij de jongens). Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 19