Belangstelling groot voor derde Heiloo Open Kick-off vereniging HZV het Vennewater G-spelers als vedetten naar AZ-Fiorentina Sjeu de Bindertoernooi in Egmond-Binnen SPORT 29 Met Fun Factory voor jeugd van 6 tot en met 12 jaar Zaalvoetbalvereniging groeit dit seizoen weer Bewegen voor peuters en kleuters bij GTH KORTOM De Gouden Wieken WWSV Akersloot start nieuw seizoen Condor Club speelt de Henk Kaandorp Cup UITKIJKPOST 20 AUGUSTUS 200 HEILOO - Het is dringen om startplaatsen voor het derde Rabobank GCH Heiloo Open. Eind vorige week - drie weken voor datum - stond de teller al op 175. In totaal zijn er 192 startplaatsen voor de kwalifica tieronde op 6 september. Behalve de wedstrijd met open inschrijving is er een Fun Factory voor de jeugd van 6 tot en met 12 jaar, en zijn er clinics en masterclas- ses. Nieuw zijn de masterclasses van Golfschool IvaBr van der Moolen. Golfers die hun GVB al hebben gehaald of zelfs al een han dicap tussen de 18 en de 36 heb ben, kunnen zich verder bekwamen onder leiding van Ivar van der Moolen of Erik van der Linden, de beide pro's op Oosterzij. Aan bod komen de fijne kneepjes van de sport in een masterclass van 90 minuten. De groepen zijn niet groter dan 12 deelnemers. Veel persoonlijke aandacht is gegarandeerd. De masterclasses kosten 15 euro per deelnemer. Wie wel eens wil weten of golf ook voor hem of haar een geschikte sport is, kan inschrijven voor een clinic voor beginners. Een goede kennismaking met alle basisfacetten van golf. In anderhalf uur komen niet alleen de lange sla gen aan bod, maar ook het fijne werk op en om de green. Putten en chippen zijn onderde len waar gemakkelijk slagen zijn te winnen. Belangstellenden hoeven niet bang te zijn voor al die specifie ke termen, de clinic begint met uit leg van het spel. Deelname kost 15 euro per persoon. Om kinderen kennis te laten maken met golf is er op zondagmid dag 7 september een Fun Factory voor jeugd van 6 tot en met 12 jaar. Het is een spelcircuit met tien spel len. Ieder spel is een leuke ontspan nen manier om een onderdeel van de golf sport te leren kennen. De Fun Facory begint om één uur en duurt tot half vier. Meedoen kost slechts 5,-, een consumptie inbegrepen. Inschrijven is mogelijk via het secretariaat van GCH in het clubhuis. Zie voor informatie ook de site golfclubheiloo.nl. ZAALVOETBAL HEILOO - Op vrijdag 22 augustus zal het bestuur van de Heilooër Zaalvoetbal Vereniging HZV het Vennewater om 20.00 uur in Sportcafé het Vennewater het nieuwe zaal voetbalseizoen voor haar leden, sponsoren, media en belangstel lenden en sportvrienden ope nen door middel van een kick- off. HZV het Vennewater zal in de competitie uitkomen met in totaal 32 Teams: 16 heren -, vijf dames- vijf veteranen- en zes jeugdteams en blijft hiermee één van de grootste zaalvoetbalverenigingen van Nederland. Na indeling van de teams voor het volgende seizoen was de aanwas van twee nieuwe jeugdteams en een damesteam wel i opvallend. Het niveau van de vertegenwoor digende teams is best hoog. Vooral de jeugd Al speelt topklasse met daarnaast de jeugdige teams van Heren twee en drie. Zij kunnen nu I rekenen op een goede gecoördi neerde doorstroming naar Heren 1 die in de hoofdklasse uitkomt. Heren 1 heeft zich versterkt door de komst van Miloud Weijers, overge komen van Prachtteam. Door een verbreding van de selectie na doorstroming van de jeugd, moet het voor Hl zeker haal baar zijn een plaats bij de eerste drie te halen. Ook de Dames spelen op een respectabel niveau en zijn daarmee goed vertegenwoordigd in de competitie. Bij Dames 1 wordt coach Cisca Hemmekam opgevolgd door Nicolette Molenaar, die meer mogelijkheden in dit team ziet. Dames 4 is een nieuw jonge meiden team die heel enthousiast aan de competitie gaan beginnen. Vooral Veteranen 1 en 3 hebben vorig jaar een opmerkelijke presta tie geleverd, door het kampioen schap te behalen. Hier wist Veteranen 1 het bekertoernooi van Regio West als kampioenen af té sluiten. Het bestuur is trots op de tot nu toe behaalde bestuurlijke en sportieve resultaten, ondanks het feit dat het fusiejaar de nodige aflei dingen heeft gegeven. VOETBAL HEILOO - De G-spelers van het Heiloose HSV wacht binnenkort de dag van hun leven. Als echte vedetten worden ze namelijk op vrijdag 22 augustus ontvan gen in de skybox van de GGZ nhn Heiloo, om vanuit de luxe fauteuils in het DSB-stadion naar de wedstrijd AZ- Fiorentina te kijken. En net zoals het er bij de echte topspelers aan toegaat, worden ze vervoerd met een luxe (spelers)bus. In de skybox krijgen de heren hun hapjes en hun drankjes aangeboden door de aanwezige gastvrouwen. En alsof het nog niet genoeg is zal ook één van de echte spelers na afloop even zijn gezicht in de sky box laten zien, waarbij de G-sterren niet tevergeefs om een handteke ning kunnen vragen. Omdat er vorig jaar nogal veel te doen is geweest om het feit dat de GGZ met gemeenschapsgeld een skybox bij AZ zou hebben afgeno men,- leek het diezelfde GGZ een goed idee om met die sky-box iets terug te doen voor diezelfde gemeenschap. Het toernooi is voor recreatieve spelers, maar ook wie nog nooit gespeeld heeft is welkom. Aangeleverde foto PETANQUE EGMOND - Petanquegroep Sjeu dé Binder nodigt iedereen uit om op zondag 7 september naar het Kerkplein in Egmond- Binnen te komen. Op die dag organiseert de groep in samenwerking met de Stichting Muziektent voor de achtste keer het jaarlijkse jeu-de-boulestoernooi van Egmond-Binnen. Het toernooi is voor recreatieve spelers, maar ook wie nog nooit gespeeld heeft is welkom. Het gaat in Egmond-Binnen om de gezellige sfeer rond het spel met een drankje, een hapje en muziek. Er is ruimte voor 64 teams, opge ven kan op elke woensdagavond als er op hét Kerkplein gespeeld wordt of bij Fred Valkering, tel. 072- 5070599. De inschrijving sluit op 30 augustus, het inschrijfgeld bedraagt E 7,- per koppel te vol doen op de dag zelf waar men zich voor 10.30 uur dient te melden. Het toernooi begint om 11.05 uur pre cies en duurt tot ongeveer 18.00 uur. HEILOO - Peuters, kleuters en jonge jongens kunnen onder des kundige leiding op woensdag lekker bewegen. !s Ochtends voor peuters vanaf 2 jaar en 's middags voor kleuters en jonge jongens met veel energie. Lekker een uurtje bewegen waarbij de ontwik keling van de motoriek spelenderwijs gaat. De lessen worden volgens een bepaalde methode gegeven en er wordt creatief gebruik gemaakt van de in de gymzaal aanwezige toestellen. Kom eens langs en doe een proefles mee. Kijk voor het lesrooster op www.gth-heiloo.nl. Aangeleverde foto LIMMEN - De leden van de Limmense postduivenvereniging de Gouden Wieken hadden dit weekend him tweede navlucht vanuit Bergen op Zoom hemels breed (123 kilometer). Deze wed vlucht werd gewonnen door Jaap Kaandorp. Gelost om 09.00 uur arriveerde de eerste duif na 79 minuten vliegen zijn hok. Tweede werd Gerhard Tromp voor de combinatie de Graaf. Verdere uit slag: 4. combinatie Rijkom/Sentveld, 5. Nico de Graaf, 6. John Kool, 7. Cees de Wildt, 8. Arie Hageman, 9. Anton Tromp, 10. Cor Sprenkeling. Zaterdag 16 augustus werden de duiven onder gunstige omstandig heden gelost in Bergen op Zoom (128 kilometer). 1. Henny Liefting, 2. Nico Ory, 3. Louis Schuit, 4. Antoon Hopman en 5. Paul Hopman. Aanstaande don derdag jonge duiven inkorven voor Ablis in Alkmaar en vrijdag natour Duffel in Egmond aan den Hoef. AKERSLOOT - Het nieuwe gym- seizoen van WWSV in Akersloot is weer begonnen. Bij alle lessen kunnen weer nieuwe leden geplaatst worden. Interesse? Kom vrijblijvend twee keer mee doen. De jeugd gymt op maandag (4-, 5-, 6-jarigen), dinsdag (circa 7 tot en met 1 O-jarigen) en don derdag (11+). Op donderdag morgen is er een damesgroep en op donderdagavond een gemeng de groep senioren. Bel voor meer informatie mevrouw Mokry, tel. 0251-312903 of Dirry Koomans, 0251-311699. HEILOO - Zaterdag 23 augustus speelt de Condor Golf Club voor de 19de maal de Henk Kaandorp Cup op golfbaan Spaanwoude. 48 Golfers uit Heiloo en omgeving vor men het spelersveld van deze wed strijd over 18 holes. De Condor Club is een reizende golfclub, zonder eigen baan of club huis, die is opgericht in 1989. De doelstelling is om met sportvrien den van tennis en voetbal samen rondjes golf te kunnen spelen en plezier te maken. Het toernooi krijgt ieder jaar een thema mee voor de aankleding van de dag en de wedstrijd. De wed strijdpolo, de lunch en het diner, de muziek en de toespraken staan dit jaar in het teken van de Duitse hoofdcommissaris Derrick. Wie na 18 holes de beker vast gaat houden heeft te maken met de vorm van de dag en hoe de speler om kan gaan met de uitdagingen van de baan en de spanning van de wedstrijd. De wedstrijd start om 10.00 uur en de laatste bal zal rond 17.00 uur in de hole worden getikt.Na één jaar werd in de zomer van 1990 voor de eerste maal een invitatietoernooi op de A en B holes van golfbaan Spaarnwoude gespeeld dat werd gewonnen door Mark de Boer uit Heiloo. De dag was een groot succes en de traditie van de Henk Kaandorp Cup was geboren. Door de jaren heen is het toernooi gegroeid van 8 naar 16, later 32 en sinds het seizoen 2000 naar 48 deelnemers. In dat jaar won Ard de Wit, ook de winnaar van 2007, de cup voor de eerste maal. Hiermee trad hij toe tot een select gezelschap van drie spelers die de cup tweemaal hebben gewonnen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 29