Honkballers van Doublestars 2 zijn ongeslagen kampioen Limmen 1 overtuigend tegen Jong Herculus Amok-loop in Akersloot goede traditie sport 23 25ste Take 5 Tournament gezellig en sportief feest Eerste Bekerwedstrijd op Dampegheest succesvol De jongens van 'Circus 2'zoals ze zichzelf noemen, zijn ongeslagen kampioen geworden. Aangeleverde foto HONKBAL HEILOO - Afgelopen zondag is het tweede team van honk- en softbalvereniging Doublestars kampioen geworden van de vierde klasse D! Vijf wedstrijden voor het einde van de competitie werden achtereenvol gens zaterdag de Bears uit Bergen en zondag de Flying Petrels uit Purmerend verslagen. Hierdoor zijn de jongens van 'Circus 2' zoals ze zichzelf noemen, ongeslagen kampi oen geworden. Dit kampioenschap had een gouden randje, omdat Kees Roest, een clubicoon, dit jaar over leden is. Zijn zoons Ton en Marcel Roest zitten allebei bij dit team, reden te meer dat het hele team na de gebruikelijke champagne even stilstond bij Kees. Niet alleen voor Marcel en Ton, maar voor de hele club was hij erg belangrijk. Na de promotie van het eerste team vorig jaar naar de tweede klasse, promo veert nu dus het tweede team. Komend jaar komt Doublestars 2 dus uit in de derde klasse. Doublestars hoopt deze stijgende lijn voort te zétten en niet alleen aan de honkbal maar ook aan de softbal het hoogst mogelijke te bereiken. Er is elke zaterdag- en zondagmiddag wel een thuiswedstrijd! IN5ING1 BèAVfC VOETBAL HEILOO - Afgelopen zaterdag speelde Limmen 1 zijn eerste bekerwedstrijd. Tegenstander op sportpark Dampegheest was Jong Hercules. De ploeg uit Beverwijk behaalde afgelopen seizoen het kampioen schap in de vierde klasse van het zaterdagvoetbal, terwijl Limmen 1 dat deed in de vierde klasse A van het zondagvoetbal. Limmen 1 trad om uiteenlopende redenen aan zon der een vijftal vaste krachten, terwijl de topscoorder van vorig seizoen, Jeroen Veldt vanwege een blessure ontbrak. Het was zijn broer Barry die al in het begin van de wedstrijd de score voor Limmen opende door goed zijn tegenstander af te troeven. Limmen hield de touwtjes strak in handen, maar in de voorhoede waar in de van de A-junioren overgeko men Rens Min een goede partij speelde, ontbrak vooralsnog de. juiste precisie om de score verder op te voeren. De Beverwijkers ble ven hopen op het scoren van de aan sluitingstreffer. Die hoop werd snel na de thee de kop ingedrukt, toen Ron van Stralen de 2-0 liet aanteke nen, nadat de sterk invallende Ralf Donker de paal had getroffen. De Beverwijker weerstand was gebro ken terwijl Limmen zowel technisch als conditioneel veruit de meerdere, bleek. Ralf Donker zelf zette zijn ploeg met een mooie volley op een 3-0 voorsprong, terwijl niet veel later de hard werkende Rik Seignette met een prachtig afstands schot de winkelhaak trof. De mooiste treffer van deze beker wedstrijd werd echter gemaakt door verdediger Thijs Nijman, die een snelle aanval besloot met een fabelachtig schot in de kruising en daarmee de 5-0 eindstand liet aante kenen. De uitstekend leidende scheidsrechter Keizer uit Nederhorst ten Berg, kon zijn kaarten in dit sportieve duel op zak houden. De andere poulewedstrijd tussen zondag tweede klasser Kolping Boys en het tweede team van Volendam zaterdag eindigde in een 3-9 overwinning voor de wijdbroeken. Donderdag 28 augustus, speelt Limmen 1 om 19.00 uur in Volendam zijn tweede bekerwed strijd. HEILOO - In het weekend van 22, 23 en 24 augustus werd de 25ste editie van het befaamde, interna tionale Take 5 Tournament bij hockeyclub De Terriërs gehouden. Met een deelnemersveld dat voor namelijk bestond uit Engelse hockeyteams, vierden De Terriërs een jubileumtoernooi waar nog lang over zal worden nagepraat. Deze Woodstock-editie van het Take 5 Tournament stond garant voor sportiviteit, gezelligheid, hilarische taferelen, lekker eten en feesten. Foto: Mario Sacksiorü

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 21