Dolfïnn Rocks verrast Stichting Sportlijf met bus Ton en Ton fietsen 12.200,- bij elkaar voor zorgboerderij De Klompenhoeve H E I L O O 3 www nl Diefstal personenauto Rommelmarkt Groot Barlaken adverteren Ook het thuisfront leefde erg mee via de website van de heren UITKIJKPOST 27 AUGUSTUS 2008 Fiets*" "aar Santiago Vervolg van voorpagina Ook het avondprogramma was heel geslaagd, met de kwaliteitsco vers van de enthousiaste band Giga! en de superpopulaire meiden van Djumbo. De gezelligheid van de middag vloeide zo over in de avond. Moe maar zeer voldaan hebben wij zelf kans gezien om nog een afzak kertje te kunnen halen tijdens de afterparty in café La Strada. Volgend jaar komt er zeker weer een Dolfïnn Rocks!" 's Middags kreeg, tijdens het eve nement, een blij verraste Patrick Rupsam van Stichting Sportlijf de sleutel van een gloednieuwe bus uit gereikt door Bart Houtman. Al jaren organiseert en begeleidt Sportlijf sportactiviteiten voor mensen met een beperking. En net zo lang leeft de wens bij Patrick om naast indivi duele sportbegeleiding en zorg ook regelmatig groepsevenementen te kunnen houden. Vrijwilligers voor De Uitkijkpost verschijnt op woensdag fiuis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of pere-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,46 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.00 t/m 16.00 uur donderdag 14.00 t/m 16.Ó0 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.301/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur begeleiding waren wel te vinden, maar vervoer bleek vaak het prakti sche struikelblok. Met een bus kun nen groepsactiviteiten voor gehan dicapte sporters in de regio worden verzorgd. Een gesprek met Jascha de Goede, profgolfer bij Sluispolder, bracht goede hoop. Patrick: „Jascha kende de wens van Sportlijf. Een deel van de opbrengst van de eerder dit jaar gehouden golfveiling bij Sluispolder werd geschonken aan Stichting Sportlijf. Verder zegde" Autobedrijf van der Steen een bus toe tegen een specta culair lage prijs en hield Weiness Center Limmen een Spinning- marathon, waarvan de opbrengst naar Sportlijf ging. Free Design zorgde belangeloos voor een leuke, herkenbare bestickering van de nieuwe bus. Ook Stichting Dolfinn doneerde een mooi bedrag en droeg de Uitkijkpost haar steentje bij." Patrick besluit: „Groepsactiviteiten, zoals voetbaltoernooien, wandelen in de duinen, of een sportweekend op Texel, staan vanaf nu op de kalender van Sportlijf. Dankzij een golfpro, de creativiteit van het bedrijfsleven uit de regio en Stichting Dolfinn." Meer informatie: www.sportlijf.nl. of www.dolfinn.nl. HEILOO - In de nacht van dinsdag op woensdag, tussen 20.30 en 06.15 uur, werd een personenauto ontvreemd vanaf de Kennemerstraatweg in Heiloo. Het ging om een getunede versie van een Suzuki Swift 1.3 GTI. De witte auto was voorzien van kuipstoelen en gele schokbrekers. Ook aan de motor waren diverse aanpassingen gedaan. Op de voorruit zit een stic ker met het opschrift DNRT (Dutch National Racingteam). De auto stond geparkeerd onder een hoes. Mogelijk is de dief speciaal voor deze auto op pad gegaan, de auto stond op Marktplaats te koop. HEILOO - Op zondag 14 septem ber vindt op het Groot Barlaken (plan oost) in Heiloo een gezellige buurtrommelmarkt plaats. Van 10.00 tot 15.00 uur kunt u heerlijk rondneuzen tussen de aangeboden spullen. Er is vast wel wat van uw gading bij. Kinderen - en hun ouders - gingen uit hun dak bij de bekende kin derliedjes van Dirk Scheele. Foto: Mario Sacksioni HEILOO - Op zaterdag 31 mei vertrokken Ton Tervoort en Ton Ruis, met de zegen van de pastoor en hun eerste stempel in hun 'Credencial' of stempel kaart op zak, vanaf het plein van de Willibrorduskerk in Heiloo voor een fietstocht van ruim 2600 kilometer naar Santiago de Compostela. Doel was geld inzamelen voor een aantal faciliteiten voor De Klompenhoeve in Egmond aan den Hoef. Dit is een zorgboerderij voor mensen met een verstandelijke beperking. In totaal hebben de heren zo'n vijf weken over de Sint Jacobs fietsroute naar de pelgrims plaats in Spanje gedaan; op 8 juli arriveerden zij in Santiago, waar zij het certificaat 'Compostela' als kennis mogen maken met de hart verwarmende gastvrijheid van de Fransen. Het kwam voor, dat er geen camping te vinden was in de buurt waar wij wilden overnachten. beloning voor hun prestatie in ont vangst kregen. ,Alles zat mee, we hadden geen enkele lekke band en het was bijna iedere dag heerlijk fietsweer", aldus Ton Ruis. „We hebben op bijzondere wijze Dan schoot er vaak een vriendelijke dorpsbewoner te hulp en bood ons een slaapplaats en een maaltijd aan." Ook het thuisfront leefde erg mee via de website, waarop de heren hun belevenissen bijhielden. Ton Tervoort: „Als er een dag was, waarop we stuk zaten en we lazen naderhand de enthousiaste reacties in het gastenboek van de website, gaf dat ons een enorme steun in de rug. Het stuk door de Pyreneeën was zwaar, maar het heuvelachtige gebied erna, wat qua natuurschoon prachtig is, was ook niet makkelijk. We hebben het gelukkig enorm getroffen met de weersomstandig heden en kunnen terugkijken op een mooie reis met een prachtig doel. En herinneringen, die we nog lang zullen koesteren." Dinsdag 26 augustus werd een cheque van 12.200,- overhandigd aan de heer Gerard Termaat, clustermanager van De Klompenhoeve. Ton Tervoort: „Het is een enorm totaalbedrag gewor den, dit hadden we niet durven dro men. Veel bedrijven, maar ook par ticulieren hebben geld gedoneerd. Met dit geld kan zowel de paardrij- bak als de tunnelkas worden aange legd. Wij willen via deze weg alle gulle geldgevers dan ook heel erg bedanken!" Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijk voor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. - Ton Tervoort en (rechts) Ton Ruis overhandigen de cheque van 12.200,- aan Gerard Termaat, clustermanager van De Klompenhoeve (op de foto: links). Foto: Carolien Breed ADVERTENTIE

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 3