Romeyn trommelt ondernemerssite lucht in Ko Hartog Elektrotechniek viert 80-jarig bestaan Vrijwilligers bij de wereldwinkel gevraagd Bid- en onmoetingsdag Najaarsmarkt in Heiloo H E I L O O 9 OUD PAPIER KERK DIENSTEN INGEZONDEN MEDEDELING DIERENBESCHERMING UITKIJKPOST 3 SEPTEMBER 200 HEILOO - Met flink wat tromgeroffel opende burgemeester Romeyn zater dag de nieuwe website van de verenigde ondernemers van Ondernemend Heiloo. „Het grootste voordeel van www.ondernemendheiloo.nl is dat alle leden zich daar voorstellen. Ondernemers, inwoners van Heiloo en andere geïnteresseerden zien hierdoor welke bedrijven het dorp rijk is en wie wat doet", vertelt initiator Thijs Smit van Smit Partners Accountants, Fiscalisten en Adviseurs. „Waarom een bedrijf van buitenaf inschakelen, als de diensten ook in Heiloo worden aangeboden!" Dynadata heeft de website zo gebouwd, dat een bezoekje er aan voor iedereen interessant is. Ondernemer of niet. Naast het prikbord waar vragen aan elkaar kunnen worden gesteld en het smoelenboek, staat er ook een agenda en nieuws op de website. HEILOO - Op vrijdag 29 augustus vierde Ko Hartog Elektrotechniek in Heiloo haar 80-jarig jubileum. Muziekvereniging Eensgezindheid verzorgde deze dag de muziek en onder het genot van een hapje en een drankje was het voor jong en oud een gezellig jubileumfeest. Ook was er een springkus sen voor de kinderen en kon je graven met een minigraafmachine. De fee stelijkheden werden aan elkaar gepraat door HansJKraay junior. Het bedrijf is op 1 mei 1928 opgericht door Ko Hartog. De oprichter en naamgever van het bedrijf voert in de beginjaren installatiewerkzaamheden uit in Alkmaar en omstreken, maar verkoopt ook wit- en bruingoed. Na tien jaar onderhoud startte Ko Hartog in 1977 de productie van eigen verkeersregelinstallaties. Sinds 1991 is het bedrijf gevestigd op De Oude Werf. Inmiddels is het bedrijf uitgegroeid tot een begrip in de regio Noord-Holland. Maar ook in de rest van Nederland werkt het bedrijf steeds meer samen met overheidsin stellingen als Rijkswaterstaat, provincies en gemeenten. Inmiddels is de onderneming vanuit meerdere vestigingen in Heiloo, Hoofddorp, Amsterdam en Leeuwarden actief in geheel Nederland. Meer informatie over Ko Hartog is te vinden op www.kohartog.com. Foto: Mario Saksioni HEILOO- De Wereldwinkel, Stationsweg 105 te Heiloo, is op zoek naar nieuwe vrijwilligers. Voor de verkoop van producten die uit de landen rond om de evenaar komen worden enthousiaste verkoopmedewerk(st)ers gezocht. Kunt u minimaal drie dagdelen van vier uur per maand vrijmaken en lijkt het u leuk om te helpen met de verkoop, meld u dan aan. Ook wil de Wereldwinkel graag in contact komen met een nieuw bestuurslid. Hebt u affiniteit met Public Relations, dan is dat zeer welkom, maar zeker niet noodzakelijk. Hebt u interesse of wilt u meer informatie, neem dan contact op met Bartje Huisingh, tel. 072-5330326 of via www.wereldwinkel- heiloo.nl. Gedurende de maand september zijn alle fotolijstjes geprijsd met 10% korting. Kent u de kruidenmolentjes al van Fhir Trade Original? U kunt deze maand kennismaken met vier soorten kruidenmolentjes: met peper- sinaasappel-citroen-knoflook; een mix van zeezout met groene kruiden; een mix van zeezout-chilipepers en een molentje met een mix van zongedroogde tomaatjes-peper-olijf. Al deze heerlijke mixen in een handig kruidenmolentje zijn gedurende de maand september slechts 2,50. Eerste zaterdag van de maand Paulusschool, papier gebundeld neerzet ten in de hoek van het Brunogebouw (Buk Buk) op de hoek van de Pastoor van Muijenweg en De Kloosterhof. Tussen 09.00 en 11.00 uur. Tevens huis- aan-huis-actie tussen Pastoor van Muyenweg-Ewisweg-Het Zevenhuizen en de Westerweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamel- plaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Tweede dinsdag van de maand Zwem- en poloclub De Spetters, huis- aan-huisactie tussen spoorlijn - Zeeweg - Pastoor- Het Malevooft (ine. Harrelaers en De Rietvink) - De Omloop en Belieslaan. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg, voor 19.00 uur. Maandag t/m vrijdag - Sportvereniging Dojo 't Loo, contai ner bij Bergeonstraat 28. - Stichting Hobbyfarm container bij de Westerzij (Woonheuvel). - De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/ Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 08.45 en 15.30 uur. - Radboudschool, Breedelaan. Van maandag t/m vrijdag tijdens openingstijden school. - De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. - Muziek Dansschool, Het Veld 1tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag - Stichting Ouderenwerk Heiloo, con tainer naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. - De Bolder, hoek Kerkelaan/ Westerweg. - Container op de parkeerplaats bij zwembad het Baafje. Dagelijks - Papiercontainer bij Sporthal Het Vennewater aan Het Zevenhuizen, beheerd door basisschool Willibrord, basisschool de Zuidwester, sportvereni ging De Foresters, hockeyvereniging De Terriers, base- en softbalcub Double Stars, vogelvereniging Kleurenpracht, tennisvereniging Het Vennewater. - HSy container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw - Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Dierentehuis Alkmaar e.o. Bergerweg 185, Alkmaar, tel. 5114861, fax 5124732. Geopend: ma t/m vr 14.00-17.00 uur, za 12.00-16.00 uur. E-mail: asielalk@xs4all.nl, internet: www.dierentehuisalkmaar.nl Dierenambulance Noord- Kennemerland Alexander Flemingstraat 35, Alkmaar, tel. 5150085, fax 5152701. Alarm nummer: tel. 5150173 (24-uursdienst). Gevonden 1 Cypers katertje, ca. 3 maanden, Korte Kapellaan Heiloo. Vermist Zwart/bruincyperse poes, witte bef, bruine borst, 4 witte voetjes, 2 jr, Piep, Weth. Tomsonbos Heiloo. Zwarte poes met rose halsbandje, 4 jr, Bitchy, Werkendelslaan Heiloo. Cyperse gec. kater, wat wit in de snuit, witte borst en 4 witte kniekousen, tat.no. DTR 64, 14 jr, Tommie, Chopinstraat Akersloot. Lapjespoes met veel zwart, oranje bandje, 2 jr, Spike, Bogerdlaan Limmen. Alexander-parkiet, groen, roze snavel, zwart/roze band van veren om nek, tam, Diesel, Potgieterweg Heiloo. Zwarte gec. kater, witte snoet, bef en 4 witte poten, ca. 2 jr, Micky, Kopmand Limmen. Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. Protestantse Gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds R Verhoeff uit Alkmaar. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur halfuursdienst, ds. Blaauw. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur voorganger pastor M.J. Marius Braamse, Dienst van Schrift en Tafel, mmv Zanggroep. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met Cantores, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: Eucharistieviering met Dames- en Herenkoor, voorganger H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Zaterdag 12.00 uur Eerste Zaterdagsbedevaart. Zondag 09.00 uur Eucharistieviering (Stille Mis), 10.30 uur WLTO Bedevaart, 15.00 uur Vespers Maandag, 12.00 uur Bedevaart voor religieuzen en geesteüjken (voor ieder een toegankelijk), 14.45 uur Plechtige Maria Lof met zang door Zusters KM. Amsterdam. Dinsdag 9 september 12.00 uur Eucharistieviering. Woensdag 10 september 09.00 uur Eucharistieviering, 10.30 uur WLTO Bedevaart. Donderdag 11 september 12.00 uur Eucharistieviering. Vrijdag 12 september 09.00 uur Eucharistieviering. Kapel Onze Lieve Vrouwe Ter Nood 11.30 uur Biechtgelegenheid/ Rozenkrans. 12.00 uur Gezongen Latijnse H. Mis met Schola St. Josephkerk Haarlem. 14.15 uur Stille Aanbidding. 15.00 uur Lof H. Corneliuskerk Limmen Vrijdag 09.30 uur Woord- en Communieviering. De viering wordt voorgegaan door pastor J. Oiling. Koffiedrinken na de dienst. Zaterdag 19.00 uur: Woord- en Communieviering met Liturgisch Koor. Voorganger J. Oiling. Zondag 10.00 uur: Woord- en Communieviering met Gemengd Koor, voorganger pastor J. Oiling. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld 1, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072- 5325720. Aglow Nederland, afd. Heiloo Interkerkelijke wereldwijde organisatie voor en door vrouwen. Iedere derde dinsdag van de maand (behalve juli en augustus) bijeenkomst om 09.30 uur in het Open Huis, tegenover de Witte Kerk, 't Loo 22. Info: 072-5335455. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: Eucharistieviering met samenzang. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10.00 uur Communieviering met St. Caecilia Maandag 19.00 uur Eucharistieviering Maria geboorte. H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zaterdag 19.00 uur: Communieviering met Hoeverture, zondag 10.00 uur eucharistieviering met Soü Deo Gloria. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur Gregoriaans Avondgebed. Zaterdag 19.00 uur Gezinsdienst mmv de Seasingers. Zondag 10.00 uur Hoogmis. Woensdag 09.00 uur Stille Mis. Protestanse Gemeente Egmond Egmond Binnen, zondag 10.00 uur: voorganger ds S.H. Ossewaarde» Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072- 7510700/ www.ekvriendschap.nl. St. Jacobus de Meerdere Akersloot Zaterdag 19.00 uur Eucharistieviering met aquariuskoor, voorganger Vicaris G. Geukers. Zondag 10.00 uur Communieviering met dameskoor, voorganger mevrouw van Stiphout. HEILOO - Maandag 8 septem ber zijn de kloosterlingen in het bisdom Haarlem uitgenodigd voor een bedevaart naar Onze Lieve Vrouw ter Nood. Op deze Mariadag komen oud en jong bij elkaar, pater en zuster, in burger en in religieuze kleding. De dag begint met een plechtige eucha ristieviering om 12.00 uur ter ere van de geboortedag van Maria. Een gregoriaanse schola (mannenkoor) verzorgt de liturgische gezangen. Na de Mis is alle gelegenheid voor ontmoeting en bij goed weer een picknick in het bedevaartspark. Om 14.30 uur volgt een aanbiddingslof, met zang door de zusters van Amsterdam (Diepenbrockstraat) begeleid door gitaar en fluit. De bedevaart op 8 september is voor iedereen toegankelijk. Informatie, tel. 072-5051288. HEILOO - Woensdag 10 septem ber woensdag wordt de najaars markt gehouden in Heiloo. Van 10.00 tot 17.00 uur loopt een parcours van kramen dwars door Heiloo. Op deze eerste editie van de najaarsmarkt is er dan ook weer van alles te koop van droge worst uit Groningen, Fries krentenbrood, de mooiste collectie houten speelgoed, tuin en woondecoraties tot wens kaarten en crea art, bedtextiel, grote maten en exclusieve kleding, drogisterij en cosmetica artikelen, gereedschappen et cetera, er staan diverse attracties op de markt en er kunnen poffertjes gegeten worden, er staat een suikerspin en diverse snackwagens, een oliebollenkraam en nog veel meer. Deze najaar smarkt zal een 'multi-cultureel' karakter hebben met Indiaanse en Oosterse kunst en houtsnijwerk uit Azië, Chinees kristal en horloges, Zuid Amerikaanse handwerk pro ducten maar ook de Afrikaanse kra men met leren riemen kralen en tas sen zijn rijkelijk vertegenwoordigd zo ook de Pakistaanse kledingkra- men, de Vietnamese loempia's et cetera.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 9