Heiloocontact spoedgevallen alarmnummer 112 R. Bleekemolen Infra nieuwe 'bewoner' Boekelermeer Zuid 3 Geslaagde open dag van Brandweer Heiloo 15 Belangrijke nummers Raad en (raads)commissies Mededeling Sport en recreatie UITKIJKPOST 10 SEPTEMBER 2008 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo zonder spoed Brandweer 072 564 44 44 Boekelermeer Zuid 3 krijgt weer een nieuwe bewoner. Het bedrijf R. Bleekemolen Infra uit Heiloo gaat zich ves tigen op dit nieuwe bedrijventerrein aan de Kanaalweg. Hiervoor hebben het bedrijf en de gemeente vrijdag 5 september een uitgifteovereenkomst getekend. R. Bleekemolen Infra verricht werkzaamheden voor de grond-, weg- en waterbouw. Het bedrijf maakt op dit moment zo'n forse groei door dat er uitbreidingsbehoefte ontstaat en de huidige locatie te klein wordt. Het nieuw te ontwikkelen pand op de Boekelermeer Zuid 3 biedt straks voldoende ruimte om verder te kunnen groeien. Politie 0900 8844 Met de ondertekening van R. Bleekemolen Infra zijn er inmiddels negen bedrijven die de Boekelermeer Zuid 3 als hun nieuwe werkplek hebben gekozen. Als u langs het bedrijventerrein rijdt, zult u zien dat door de bouw van de verschillende panden het bedrijventerrein zich al aardig begint te vullen. Meer informatie Meer informatie over het bedrijventerrein Boekelermeer Zuid 3 kunt u vinden op de website www.heiloo.nl/boekelermeer. Hoorzittingen commissie voor Bezwaarschriften De commissie voor Bezwaarschriften houdt op maandag 15 september a.s. hoorzittingen voor de behandeling van bij burgemeester en wethouders inge diende bezwaarschriften tegen de vol gende besluiten: 20.00 uur: verlenen van een lichte bouwvergunning voor het plaatsen van een raam in de rechterzijgevel van Kennemerstraatweg 81. 20.30 uur: verlenen van een bouwver gunning voor het vergroten van een woning De Waard 5 21.00 uur: weigeren van een Wwb uit kering Deze hoorzittingen worden gehouden in het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De hoorzittingen zijn, voor zover niet anders vermeld, in beginsel openbaar. Ambtshalve of op verzoek van belang hebbenden kan de zitting om persoon lijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Meer informatie Voor meer informatie over het voren staande of de behandeling van bezwaar of beroep in het algemeen kunt u terecht bij mevrouw C.H. Venhuis, secretaris van de commissie, telefoonnummer 072 535 66 48. Verleende collectevergunning Door burgemeester en wethouders is vergunning verleend voor het houden Door burgemeester en wethouders is vergunning verleend voor het houden van een collecte door Nierstichting Nederland in de periode van 14 tot en met 20 september a.s. De collectanten horen een legitimatie bewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. Rookwolken en sirenes aan het Rosendaal: zaterdag 5 september jl. heeft Brandweer Heiloo open dag gehouden. Veel inwoners en belangstellenden hebben van deze mogelijkheid gebruik gemaakt. De bezoekers hebben kunnen kijken naar de brandweervoertuigen, demon straties van auto-ongevallen, vlam in de pan en een autobrand. De kinde ren hebben mogen ervaren hoe het is om in de rook te lopen, ze konden mee met een echte brandweerauto en mochten op de foto als brandweer man. Verder waren er waterspellen voor de kinderen. Politie en EHBO waren aanwezig om vrijwilligers te werven. Enkele kinde ren kregen een nep-verwonding aan hand of arm. Deze "wonden" worden gebruikt door Lotus-slachtoffers. Dit zijn personen die als slachtoffer mee spelen met oefeningen voor de hulpdiensten. Brandweer Heiloo houdt elke twee jaar een open dag. In september 2010 staan de deuren van de brandweerkazerne dus weer open. Sportcentrum Het Vennewater, Het Zevenhuizen 48,1852 JC Heiloo, telefoonnummer 072 533 31 52 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness/aerobic) 072 533 03 44 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit 072 533 53 13 Sporthal 072 533 31 52 Gemeente Heiloo, afdeling Welzijn (inlichtingen over verhuur), mevrouw P. Vader 072 535 66 79 Zwembad Het Baafje, De Omloop 11,1852 RJ Heiloo, telefoonnummer 072 533 39 09 Het zwembad is geopend van mei tot half september 2008. De openingstijden zijn: Maandag t/m vrijdag 09.00 tot 19.30 uur Zaterdag en zondag 10.00 tot 17.30 uur Voor meer informatie over tarieven, abonnementen, etc. zie www.heiloo.nl. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 15