Voetbalvereniging Limmen groeit gestaag door GP Groot en Boha blijven hoofdsponsor W Limmen Nieuwe Les Mills Releases bij Fanatic Sports Limmer IJsclub organiseert Katerloop Postduivenvereniging De Gouden Wieken sluit seizoen af SPORT 24 Presteren is belangrijk, maar sportiviteit en goede begeleiding staan voorop VV Limmen is een jonge, vitale en open vereniging KORTOM Baarsseizoen HSV Limmen van start Seizoen Damclub Heiloo weer van start INGEZONDEN MEDEDELING Deze kermisloop' staat voor iedereen open Trias-atleet Emiel Admiraal wint Maalwaterrun io SEPTEMBER 200 UITKIJKPOST HARDLOPEN LIMMEN - De Limmer IJsclub houdt op zondag 14 september tijdens de kermis de Katerloop. De loop staat open voor ieder een, wedstrijdlopers en recre anten. Er kan vijf of tien kilo meter gelopen worden. Er zijn prijzen voor de vijf kilome ter voor de jeugd tot en met 15 jaar en voor de deelnemers van de tien kilometer. Het inschrijfgeld be draagt: 3,- zonder herinnering, 4,- met herinnering voor de jeugd tot en met 15 jaar, 5,- met herin nering voor de ouderen. Inschrijven vanaf 09.30 uur in Sporthal d' Enterij, waar ook kleed- en douche gelegenheid is. De start is aan de Middenweg, nabij de sporthal, om 10.30 uur. Voor de kinderen is er de Parkloop. Kinderen tot en met 8 jaar lopen éénmaal een ronde om het park en de kinderen 9 tot en met 12 jaar tweemaal. Deelname is gratis en na afloop is er voor ieder een aardigheidje. De start voor deze Parkloop is om 10.00 uur. De route is als volgt: Middenweg, Schoolweg, Schoollaan, Achterweg, Vaartkant, Brugstraat, Koningsdam, Vredeburglaan, Brugstraat, Vijver laan, Clusiuslaan, Bogerdlaan, Nauwelaan, Zwanebloem, Zonne dauw, Rietorchtis, Nachtorchis en Middenweg. VOETBAL LIMMEN - W Limmen, de voet balvereniging in het bollendorp, groeit gestaag door. Een toene mend aantal leden, inmiddels meer dan negenhonderd, en een sterk vertegenwoordigde damesafdeling maken dat het elke week een drukte van belang is op Dampegheest. Op de sportvelden van Dampegheest worden elke week de wedstrijden van de meer dan 45 teams gespeeld. Het eerste elftal slaagde erin om terug te keren in de derde klasse en de jeugdselecties spelen merendeels in hoofd- en eer ste klassen. Winnen en goed presteren zijn uiteraard heel belangrijk, maar meer nog staan sportiviteit en een goede begeleiding voorop. Begeleiding met de nadruk op res pect en een veilige omgeving. Onder leiding van deskundige trai ners en coaches is er gelegenheid om wekeüjks, vaak zelfs meerdere keren, te trainen. Via een jeugdplan wordt systematisch gewerkt aan DUIVENSPORT LIMMEN - de Gouden Wieken hadden afgelopen weekend hun laatste wedvlucht op het pro gramma staan. Er stonden 15.000 Noord- Hollandse duiven in het Belgische Nijvel, waarvan er tweehonderd waren ingekorfd bij de Gouden techniek en tactiek vanaf de jongste jeugd tot aan de senioren. Voor spelers en aanhang is de kantine een gezellig ontmoetings punt en heel veel vrijwilligers vin den er de gelegenheid hun hobby uit te voeren. Voor sommigen van de (vierhonderd) vrijwilligers is dat soms een keer een klusje, voor anderen een vaste plek en taak rond de velden of in de kantine. Gevolg daarvan is dat de gebou wen, velden en groenbeplanting op het sportcomplex Dampegheest en het trainingsveld aan de Hogeweg er als een plaatje by liggen. Met kla- veijasdrives en bingo voor de oud ste inwoners van ons dorp is het beeld wel aardig compleet: of je nu 5 of 85 bent, de w Limmen heeft iedereen iets te bieden. De leden Wieken. Nadat om 09.00 uur het startschot klonk, werden de 220 kilometer afgelegd met een snelheid van 2046 meter/minuut, ruim 120 kilomter per uur. Het werd een nek aan nekrace tussen Gerhard Tromp en Cees de Wildt die werd gewon nen door eerst genoemde. Door deze zege nam Gerhard ook de kop over in het eindklassement. van de voetbalvereniging beschik ken over een groot organisatieta lent. Zij waren en zijn in staat om de uitbundig gevierde jubilea als het 75-jarig bestaan en tien jaar dames voetbal tot een succes te maken. Het Familie Straten Toernooi is ook na de 18de editie nog altijd een populair evenement met meer dan 1200 deelnemers. En de supportersschare bewijst keer op keer haar steun door mas saal het eerste team naar de over winning te juichen. Te voet, per fiets, busladingen vol. Of dat nu in Spakenburg is voor een bekerwed strijd of in Oudkarspel voor de kam- pioensschaal; ze zijn er. Met een groeiend aantal leden is W Limmen een jonge, vitale en open vereniging. Wil je daar ook iets van meeproeven of wil je lid worden? Kom dan langs op Dampegeheest. Bekijk een training, bezoek een wedstrijd; het kan bijna elke avond en zeker elk weekeinde. Informatie via www.wlimmen.nl of bij secretaris C.PM. Rood, tel. 072- 5051753, via e-mail: secretaris@wlimmen.nl. LIMMEN - De R is weer in de maand. Tijd om de baarshengels uit het stof te halen en het ruige weer te trotseren. Baarsvissen mag bij voorkeur worden uitgeoefend by ruw weer. Wind en regen geeft zuursof in het water waardoor baarzen actief en minder schuw worden. Kermiszondag 14 september vist HSV Limmen zijn eerste baars- wedstrijd in de Limmerpolder. De baars levert tien punten op, overige vis geeft een punt. Er wordt vijf keer gedurende 25 minuten een stek bevist. Deelname is 3,- per wedstryd en vooraf opgave is niet nodig. Het verzamelpunt is voor de supermarkt aan de Vuurbaak in Limmen, waar om 07.00 uur de steknummers worden bekendge maakt. HEILOO - Het damseizoen gaat weer van start, waarna elke don derdagavond vanaf 19.45 uur gespeeld wordt in Het Vennewater. Men kan direct aan de onderlinge wedstrijden deelne men. Aanmelden en informatie verkrijgen kan bij H.G.M. Out, De Waard 42 te Heiloo of by S. Klerk, tel. 072-5054063. De derde plaats werd ingenomen door een duif van Arie Hageman die de combinatie de Graaf voor bleef. Ook de combinatie Rijkom/Sentveld is terug te vinden in de top tien. De verrassing van de week werd wel Anton Tromp. Hij bleef, met slechts vier duifjes, dé erkende natourspecialisten Jaap Kaandorp en John Kool voor. LIMMEN - Op maandag 8 september is het hoofdsponsorschap van onze voetbalvereniging verlengd. Dat betekent dat GP Groot en Boha Oliemaatschappij voor minimale duur van drie jaar op de shirts van onze mannen van het eerste zal blijven prijken. Op het kantoor van GP Groot/Boha aan de Vennewatersweg werd het contract getekend door de directeuren Johan Schikker, namens Boha BV en Marcel Wester namens GP Groot By in bijzijn van de voorzitter van de sponsorcommissie Mark Admiraal en vice-voorzitter Toon Kerssens. De voetbalvereniging is natuur lijk zeer verguld met de verlenging van het hoofdsponsorschap. Beide bedrijven horen en passen bij W Limmen. Saamhorigheid, prestatiegedre venheid en sportiviteit hebben beide partijen hoog in het vaandel. Wij zijn dan erg trots en blij dat GP Groot en Boha het vertrouwen blijven houden in onze prachtige vereniging", aldus Mark Admiraal. Op de foto van links naar rechts: Mark Admiraal, Johan Schikker, Toon Kerssens en Marcel Wester. HEILOO - Deze week staat er veel te gebeuren bij Fanatic Sports aan de Hoefsmid in Heiloo. Niet alleen worden dit weekend de nieuwste Bodypump- en Bodybalance-lessen gepresenteerd, maar vindt ook de lance ring plaats van het nieuwste Les Mills programma bij Fanatic: RPM (Raw Power in Motion). RPM is de indoor spinning-workout waarbij je fietst op het ritme van krachtige muziek. Neem het samen met je coach op tegen het terrein en laat je leiden door heuvels, over vlaktes, over bergtoppen, door tijdritten en intervaltraining. Ontdek je innerlijke atleet en bereik je endorfi- ne top door flink te zweten en calorieën te verbranden. Eigenaresse Erica Amson vertelt: ,,Wij menen in RPM weer een mooie aanvulling gevonden te hebben voor op het lesrooster. Naast RPM blijft een gedeelte van de fietslessen als spinning op het rooster staan. Op deze manier hebben onze klanten altijd de mogelijkheid de voor him trainings- doel meest geschikte les te kiezen." Het startschot voor de RPM klinkt op vrijdag 12 september om 19.30, waarna er ook een les is om 20.30 uur. Zaterdag 13 september zijn de Bodypump en Bodybalance aan de beurt. Deze lessen worden gegeven om respectievelijk 09.30 uur en 11.00 uur. Deelname is gratis. Voor meer info bel met tel. 072-5339595 of mail naar fanatic@carfix.nl (zie ook advertentie elders in deze krant). HEILOO - De vier kilometer van de eerste Maalwaterrun is door Trias-atleten gedomineerd: Het podium bestond louter uit Trias atleten: Emiel Admiraal won van kop af aan, op de tweede plaats gevolgd door Edward Appelman. Derde werd 'coming man' Jorrit Welling. Bij de senioren tien kilomter werd Maarten Gouda sterk derde. Bij de dames eindigde Eileen Groenland verrassend op een derde plaats. De overwinning bij de senioren ging naar Dennis ten Bruggencate, die ftiet afstand won. Foto: Machteld Wïegmans

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 24