Golf-finalisten Heiloo Open trotseren weer en wind Sporen zoeken en maken in Heiloo tijdens Monumentendag Burger H E I L O 0 *.*1 E|§§ tk Al 1 ei 3 Kees Apeldoorn winnaar met handicap 22 na een spannende strijd Duidelijk werd dat ook voor kinderen golf een aantrekkelijke sport is Ét#! Wethouder Hero Veger maakt wandeling van Willibrordusput tot de Runxput De tocht is gebaseerd op de speurtocht van Magisch Heiloo KORTOM Eerste Heilooër Klaverjasclub Rommelmarkt Groot Barlaken Info-uur CDA fractie Do-In cursus in Heiloo 55+ Sportief bewegen [biefstuk biefstukfes UITKI j KPOST 10 SEPTEMBER 200 HEILOO - In een spannende strijd onder zware weersom standigheden kwam de Egmondse golfer Kees Apeldoorn als winnaar in het clubhuis. Met 35 stablefordpunten bleef hij de nummers twee en drie maar net één punt voor. Erno Levering en Jaap Kool - net als winnaar Apeldoorn eveneens uit Egmond- Binnen - scoorden 34 punten. Een iets betere finish betekende een tweede plaats voor Levering. Het Rabobank GCH Heiloo Open heeft in de voorgaande twee edities een klinkende reputatie opge bouwd. Dat mag worden afgeleid uit het enorme aantal belangstellen den. Circa 260 deelnemers hadden zich voor de kwalificatie over negen De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,46 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.00 t/m 16.00 uur donderdag 14.00 t/m 16.00 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do vrijdag 08.00 t/m 17.30 uur 08.00 t/m 14.30 uur holes op zaterdag aangemeld. De organisatie had echter de limiet gesteld bij 192 starts, waardoor ruim zestig golfers teleurgesteld moesten worden. Zaterdag vanaf 08.30 uur gingen onder goede weersomstandigheden om de tien minuten flights van vier de baan in, tot even voor 17.00 uur. Begeleid door starters, marshals en ballspotters was er de hele dag een goede doorstroming en bleek de goede voorbereiding z'n vruchten af te werpen. De baan verkeerde in een prima conditie, de greenkeepers hadden alles in het werk gesteld om de fair ways en rough zo te prepareren, dat ballen goed vindbaar waren. Hoewel in de kwalificaties groen en rijp gemixed waren, werden de fina les over 18 holes in twee categorie ën verdeeld. Op zondagmorgen begonnen om 08.00 uur de GVB'ers (non-handi cappers) via een zogenaamde all tee-start. Winnaar werd met 43 sta blefordpunten Frans Kok, die twee Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijk voor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. stabiele rondes hep van 23 en 20 punten. Met 39 punten werd Peter Koppes tweede, terwijl de derde plaats werd opgeëist door Henk van der Molen met een score van 37 sta blefordpunten. In deze categorie ging de neary eveneens naar Henk van der Molen. De Longest drive bij de dames werd gewonnen door Roos Hanck-Jansen en bij de heren door Sander Janssen, 's Middags gingen de 48 handicappers van start voor hun twee keer negen holes. Was het vorig jaar de laagste han dicapper die met de overwinning naar huis ging, dit jaar was het Kees. Apeldoorn met handicap 22. Eens te meer een bewijs dat via het han dicapsysteem alle deelnemers vrij wel gelijke kansen hebben. De neary kwam op naam van junior Wouter Slinger uit Heiloo. De longest drive by de dames werd geslagen door Linda Kok, bij de heren door Ton Huijsmans. In beide categorieën was er een eerste prijs in de vorm van een reis- cheque ter waarde van 300,-. De tweede prijzen waren even eens reischeques ter waarde van 200,-. Nieuw deze editie was een spellencircuit voor de jeugd van 6 tot 12 jaar. Maar liefst zestig kinderen meldden zich voor deelname aan deze, door NGF ontwikkelde, Fun Factory. Duidelijk werd dat ook voor jonge kinderen golf een aan trekkelijke sport is. De organiserende stuurgroep en met name de drijvende kracht daar binnen in de persoon van Maarten de Boer, kan terugkijken op een zeer geslaagd evenement, dat opnieuw z'n waarde voor de golfsport en voor GCH heeft bewezen. Met een handicap van 22 bewees Kees Apeldoorn tijdens het Heiloo Open eens te meer dat via het handicapsysteem alle deelnemers vrijwel gelijke kansen hebben op de overwinning. Foto-Mario Sacksioni 36* Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces HEILOO - De sporen volgen van de patroonheilige Willibrord. Dat kunnen inwoners van Heiloo samen met wethouder monumentenbeleid Hero Veger tijdens de Open Monumentendag zaterdag 13 september. Die dag maakt de wethouder de wandeling In de sporen van Willibrord, die speciaal voor deze Monumentendag is gemaakt. Het thema van de Monumentendag is dit jaar Sporen. De wandeling staat in het boekje In de sporen van Willibrord, dat vanaf 4 september kan worden afgehaald bij het gemeentehuis van Heiloo. De wandeling is ook te downloa den vanaf www.heiloo.nl. Belangstellenden die de 13de willen meewandelen, kunnen zich hiervoor via de site www.heiloo.nl aanmelden. De wandeling begint om 13.00 uur en eindigt om 16.09 uur met de treinreis naar Heiloo. De wandeling is ruim negen kilometer lang en start bij de Willibrordusput bij de Witte Kerk in Heiloo. Het eindpunt is bij de Runxput van Onze Lieve Vrouw ter Nood aan de Willibrordlaan. HEILOO - Op 15 september houdt Eerste Heilooër Klaverjasclub weer een Open Drive. U bent allen, met of zonder partner, welkom in het Open Huis in 't Loo. De eerste van dit sei zoen. De start is om 19.30 uur en eindigen om circa 23.00 uur. Inlichtingen bij mevrouw Geerlings, tel. 072-5339345 of bij mevrouw van Toorn, tel. 072- 5336038. HEILOO - Op zondag 14 septem ber vindt op het Groot Barlaken (plan oost) in Heiloo een gezelli ge buurtrommelmarkt plaats. Van 10.00 tot 15.00 uur kunt u heer lijk rondneuzen tussen de aange boden spullen. Verkoop van kle ding, huisraad, speelgoed, meubels en andere snuisterijen. Er is vast wel wat van uw gading bij. HEILOO - Op donderdag 11 sep tember houdt de CDA-fractie een info-uur. Wanneer u een onder werp met de fractieleden wilt bespreken, graag van te voren een bericht aan: Henk van der Werf, tel. 072-5335150. E-maü h.vd.werf@heiloo.nl. Aanvang om 19.30 uur in het gemeentehuis (oude ingang). HEILOO - Do-In is een Japans systeem van oefeningen, strekkin gen en ademhalingstechnieken, gericht op het herstellen van evenwicht en het bevorderen van gezondheid en vitaliteit. De oefeningen zijn gericht op het in balans brengen van het lichaam. Het is preventief bedoeld maar bestaande klachten kunnen verminderen of zelfs ver dwijnen. Start: 15 en 19 septem ber. Duur: 12 weken. Informatie: John Compas, tel. 072-5325920. HEILOO - De wandelgroep 55+ is kan versterking gebruiken. Elke woensdagmiddag van 14.00 tot 15.00 uur gaat men het Heilooërbos in voor een wande ling. In een ontspannen sfeer krijgt u een gevarieerd program ma met lichamelijke oefeningen om fit te blijven. Startpunt is bij de tennishal De Dors. Ook kunt u voor informatie terecht in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2. ADVERTENTIE Speciaal tijdens de Open Monumentendag rijden er 's mid dags gratis treinen vanaf het per ronnetje aan de Runxputlaan naar Heiloo en Alkmaar. De treinen vertrekken om 13.09, 14.09, 15.09 en 16.09 uur. Behalve de wandelroute is er ook een fietstocht die langs belangrijke archeologische en historische plekken in Heiloo gaat. De tocht is gebaseerd op de speurtocht van het scholenproject Magisch Heiloo. Het routeboekje is vanaf 4 september verkrijgbaar bij het gemeentehuis en te downloa den van www.heiloo.nl. Hier is ook te vinden welke monumenten allemaal te bezichti gen zijn op 13 september. KEURStAGER Loo 27 - Heiloo - 533 17 76 3 voor 3 voor 100 gram 2 voo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 3