Profiteer van ons actieaanbod tijdens de WoonWensWeken Wat is uw woonwens? De zekerheid van goed hypotheekadvies Ondersteuning voor startende ondernemers Rabobank Tot €1.000,- woonwens voordeel op uw nieuwe hypotheek 14 Laat het ons weten via Een team met meer dan een eeuw ervaring staat vooru klaar Een goede start maak je met de startersdesk Rabobank Noord-Kennemerland oktober 2008 www.rabobank.nl/nkl Agenda oktober en november 13 oktober Ondernemerscongres 'Vinden en Binden' te Bergen 17-26 oktober KunstlOdaagse Bergen 18-25 oktober Spaarweek 31 oktober Make A Difference Day Coöperatiedag 9 november Einde WoonWensWeken Maak tijdig een afspraak om te profiteren van het actieaanbod! 13 november Seminar 'Inkomen uit Vermogen', Golden Tulip Heiloo Dichtbij, betrokken en toonaangevend Kantoren: Samen maken we de mooiste bank boven het Noordzeekanaal i OKTOBER 2008 UITKIJKPOST Het is tijd voor zekerheid. Het is tijd voorde Rabobank. Kijk op www.rabobank.nl/nkl of bel (072) 507 33 33 Rabobank Vraag naar de actievoorwaarden De adviseurs van onze startersdesk: Anneloes Starreveld, Mirjam Beek, Jeffrey de Zwart en Janine Vermeulen. De reclame hiernaast zult u de komende weken regelmatig tegenkomen. Bijvoorbeeld als poster in bushokjes en in de bankhal. Ook op andere manieren zullen wij laten weten dat het nü extra voordelig is om een hypotheek te sluiten bij de Rabobank. Wilt u ook profiteren van onze actieaanbod, maak dan een afspraak met een van onze financieel adviseurs. Hij of zij vertelt u graag over de actievoorwaarden. Bel (072) 507 33 33 of ga naar www.rabobank.nl/nkl In elk Rabobank kantoor staat er één: een heuse wensput. Tot en met vrijdag 7 november kunt u hierin uw woonwens kwijtEn wie weet, wordt uw wens werkelijkheid. Bij de Rabobank staan uw woonwensen centraal. Eigenlijk niets bijzonders, maar tijdens de WoonWensWeken (tot 9 november) brengen we het graag extra onder uw aandacht. Het leek ons een leuk idee uw woonwensen in kaart te brengen. Waar wordt u blij van? Een enorm jacht in de Caribische Zee in plaats van een rijtjeshuis? Die grote conifeer van de buren weg, zodat u eindelijk zon krijgt op uw terras? Of bent u heel tevreden met uw woonsituatie, en wilt u ons dat laten weten? Wij nodigen u van harte uit het ons te vertellen. Ga naar de Rabobank, vul de bon in en deponeer deze in de wensput. Een aantal originele wensen zullen wij vervullen. Door de jaren heen hebben onze financieel adviseurs ervaring opgedaan met heel veel verschillende situaties en woonwensen. Daardoor weten zij dat goed advies altijd maatwerk is. Voor u betekent dit dat u een uitstekend advies kunt verwachten. En dat geeft zekerheid! Natuurlijk hebben onze adviseurs kennis van zaken, zijn ze gecertificeerd en op de hoogte van de laatste ontwikkelingen in de markt. Minstens zo belangrijk is het dat zij zich 100% inleven in uw woonwensen en persoonlijke situatie. Want vaak blijkt het niet alleen te gaan om de hypotheek die op korte termijn het goedkoopste is, maar ook om zekerheid als u uw baan mocht verliezen. Of is het verstandig nu al rekening te houden met voldoende budget als u over een aantal jaren uw huis wilt verbouwen. Om maar wat te noemen... Hoe uw situatie er ook uit ziet, u kunt er van op aan dat u van onze adviseurs een afgewogen en compleet advies krijgt, én de best passende hypotheek tegen scherpe condities. Bovendien maken zij het tijdens de WoonWensWeken extra aantrekkelijk voor u, want Ons adviseursteam: Sjaak Valkering, Leo Bekema, Bianca Bruin-Brakenhoff, Erwin Verbeem, Paul Farenhorst, Jefta Jonkhof, Annemiek Burger en Bertil Greveling. Startende ondernemers moeten aan veel zaken denken. Dan is het goed te weten dat onze startersdesk u ondersteunt met advies en antwoord op al uw vragen. Zodat uw bedrijf op een solide basis begint. Starter van de maand: Glorie Tuinen Martijn Glorie (22) startte zijn hoveniersbedrijf op 1 augustus. Hij is gek op werken in de natuur en met de oprichting van zijn bedrijf ging een droom in vervulling. Hij heeft het gedegen aangepakt en liet zich ondersteunen door onze startersdesk. Zij hielpen hem met financieel advies en alle benodigde uw directe voordeel kan oplopen tot 1.000,-! Mogen wij u overtuigen dat dit het moment is voor een nieuwe hypotheek? Bel (072) 507 33 33 voor een afspraak. Rabobank Noord-Kennemerland Postbus 289 1900 AG Castricum Akerhof 1Akersloot Breelaan 16, Bergen Nh Dorpsstraat 62, Castricum Voorstraat 71, Egmond aan Zee Herenweg 73, Egmond-Binnen Stationsweg 136, Heiloo Kerkweg 2, Limmen Heereweg 56, Schoorl - (072) 507 33 33 E communicatie# nkl.rabobank.nl www.rabobank.nl/nkl Starter van de maand: Martijn Glorie verzekeringen. Meer info over Martijn Glorie en de startersdesk vindt u op www.rabobank.nl/nkl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 14