Limmen 1 bindt Always Forward aan zegekar Driebanden Toernooi Meervogels 60 heren senioren 1 behaalt overwinning op Excelsior 53 Trias Junioren A behalen succes op kampioenschap Nieuwe leden scoren goed bij* Oppositie Opening fysiotherapie- zr™bpe,m e pralctiiken Waal en Munk en kon daardoor goed bijblijven. SPORT 31 INGEZONDEN MEDEDELING Limmen weet kopppositie derde klasse te behouden Amak wandelt dat" zoeken we op WWW. tulisiaaf.ni Dankzij bewegelijk spel nam Meervogels touwtjes in handen Junior atleten pakken vierde plaats en clubrecord De lastige uitwedstrijd leverde uiteindelijk een 33-28 overwinning op UITKIJKPOST i OKTOBER 200 De lastige uitwedstrijd van Meervogels 60 leverde uiteindelijk een 33-28 overwinning op en weer is een concurrent op afstand gezet. Aangeleverde foto VOETBAL LIMMEN - Met een 5-3 over winning op Always Forward uit Hoorn heeft Limmen 1 zijn ongeslagen status en daarmee de koppositie in de derde klas se A weten te behouden. Alhoewel de einduitslag mis schien anders doet vermoeden, is Limmen 1 nimmer in de problemen geweest tegen de kampioen van de vierde klasse B van afgelopen sei zoen. Na een 3-1 ruststand met twee doelpunten van Rik Seignette en een treffer vlak voor rust van Ron van Stralen, had de oranje- witte brigade met name het eerste half uur na de thee volop mogelijk heden om verder uit te lopen dan de 5-1 tussenstand, welke na een twin tig minuten spel in de tweede helft was bereikt door treffers van Ron van Stralen en René Hof. Vele opge legde kansen werden niet verzilverd door de Limmer voorwaartsen. Langzaam slopen wat nonchalance en slordigheden in de ploeg, waardoor de equipe van trainer André Bakker zowaar nog tweemaal wist te scoren in het laatste kwartier terwijl Limmen ook nog tegen twee gele kaarten aanliep van de goed leidende scheidsrechter Kloosterman. Daardoor wat gemengde gevoelens vlak na afloop van de wedstrijd, alhoewel blijd schap over de terechte overwinning zegevierde bij de jarige Limmen- aanvoerder Cris Zomerdijk. Hij kon sanen met zijn voetbalmaten zijn verjaardagsfeestje met drie wed- strijdpunten op zak uitgebreid gaan vieren. Zondag wacht de derby tegen HSV AKERSLOOT - Donderdag 9 oktober wordt er weer gewandeld bij Amak. De route van de wande ling is een verrassing en brengt u op de prachtigste plekjes in het mooie Noord Holland. Het ver trek is om 09.30 uur vanaf Het Kruispunt Mozartlaan/ hoek Raadhuisweg. Iedereen is wel kom. Voor inlichtingen: Tinie Leijen, tel. 0251-315137 of Cock Snijder, tel. 0251-313956. B I L A R T AKERSLOOT - In het weekend van 3, 4 en 5 oktober zal het Vriendschap driebanden invita tie toernooi worden gehouden. Een deelnemersveld met spelers die veertig en vijftig caramboles moeten maken. De spelers komen uit heel Noord- Holland en spelen met moyennes dat varieert van 0.50 tot 1.00 uur. De start van dit toernooi is vrijdag 3 oktober om 19.00 uur, zaterdag 4 oktober is de start om 13.00 uur en deze dag wordt zowel 's middags als 's avonds gespeeld. De finale is zon dag 5 oktober en dan is de start om 13.00 uur. Dit alles vindt plaats in biljartcen trum De Vriendschap aan de Kerklaan in Akersloot. Kerssens en Jelle Putter waren gevaarlijk en vanuit de machtige 4-2 aanval Marco Buur en Duncan Burger. Meervogels was geregeld nonchalant met verdedigen, waardoor de voorsprong bij rust, 13-16 niet overdreven groot was. Dat was voor de sportieve tegen stander een oppepper. Nog meer op kracht zetten ze hun spel in en Meervogels bleek geïm poneerd. Meervogels kon geen overwicht meer bouwen en dankzij keeper Rik Sander bleven de Akersloters overeind. Daarna was de concentratie weer terug en met Cees Wevers als gevaarlijke afstand- schutter namen de geel-zwarten weer een ruimere voorsprong. Wederom bleek de verdediging kwetsbaar waardoor de achterstand voor de groen-witten te overbrug gen leek. Ze kwamen tot op een punt, waarna de opbouwrij van Meervogels weer gevaarlijker en doeltreffender werd. Dankzij het missen van veel kan sen door Meervogels en de gevaar lijke hoekspeler van Excelsior bleef het spannend totdat in de laatste fase de tegenstander werd overrom peld met slim spel, waarin Richard Krom zich het gelden. De lastige uitwedstrijd leverde uiteindelijk een 33-28 overwinning op en weer is een concurrent op afstand gezet. Twee punten zonder echt goed te spelen, dat zijn belang rijke overwinningen met de nodige aspecten om verder aan te werken op de trainingen. Zaterdagavond spelen de koplo pers weer aan de Boschweg in Akersloot om 19.30 tegen Celeritas 2 uit Bunnik. ATLETIEK HEILOO - Op de Nederlandse Kampioenschappen estafette in Amstelveen hebben de Jongens Junioren A het voor elkaar gekregen het 17 jaar oude club record op de 4x400 meter te verbreken. David Bastiaansen, Edward Appelman, Arnold Vreeker en Peter Kuin kwamen tot een tijd van 3:29,00 minuten. Hiermee doken ze ruim onder het uit 1991 daterende clubrecord (3:31,3 minuten). Met hun tijd kwamen de jongens nét te kort voor het podium. Het veld van tien teams zat dicht op elkaar. De nummers een tot en met drie hepen respectievehjk 3:25, 3:26 en 3:27. De 3:29,00 leverde een vierde plaats op. Desondanks kunnen de A-junio- ren terugkijken op een uitermate geslaagde afsluiting van het baan- seizoen. Trias-trainer Hans Schouten hep even daarvoor de 4x100 meter met het Mannen Masters Combi-team. Met een tijd van 51,95 bleven zij tot een paar tienden verwijderd van een Nederlands record. SCHAKEN HEILOO - De derde speelavond bij schaakvereniging Oppositie begon met het voorstellen van twee nieuwe leden: Willem van Gilst en Zsolt Kerekes werden door voorzitter Herman Limmen welkom geheten. Daarna begon de derde speel ronde. Beide nieuwelingen heten zich direct van him beste kant zien. Zsolt Kerekes het zien dat Hongarije een schaakland bij uitstek is: hij won op gedegen wijze van Cor van Etten. Ook Willem van Gilst het zich niet onbetuigd: hij won, zij het met enig geluk, van André van der Ark. Shannon Vlaar strafte een foutje van Wim Blom genadeloos af, ter wijl zus Tiffany Richard Sauer op remise wist te houden. Broer Mitchell moest zijn meerde re erkennen in Arie Roozing, maar Mitchells tijd komt nog wel. Fred" Smith won in de opening een pionnetje van Johan van der Wal, maar dat bleek in het eindspel net niet genoeg voor de winst, zodat hij in remise moest berusten. ^Paul Vonk verkeert momenteel in een bloedvorm: Herman Limmen werd genadeloos geslachtofferd. Door deze overwinning klom Paul naar de tweede plaats, achter Simon Smit die weinig moeite had met Harry de Jager. Peter Folkertsma speelde een, volgens hem, hele saaie partij tegen Jan Jonkheer, die uiteindehjk verzand de in remise. Die uitslag werd ook op het bord gebracht in de partij tussen Aart van den Brink en Eric Huff nagel. Dankzij het bewegehjke spel nam Meervogels echter vanaf het begin de touwtjes in handen en bouwde rustig aan een stabiele drie punten voorsprong op. Onder de lat had doelman Cees Wevers echter zijn handen vol aan de vele vrij doorko- F W x Vooral vanuit de hoek was de mT «I Het bij tijd en wijlen snelle aanvals- HEILOO - Onder grote belangstelling verrichtte wethouder Ouderkerken spel van de Akersloters bleek hen afgelopen vrijdag de officiële opening van de nieuwe praktijk van toch te machtig. Vooral William Fysiotherapie Waal en Munk, gevestigd aan de Strandwal 20 op het GGZ- terrein in Heiloo. Velen zagen hoe de wethouder door het oplaten van bal lonnen voorzien van teksten de vrije ruimte gaf aan de wensen en idealen van de praktijk. In zijn toespraak in de moderne medische fitnessruimte noemde de wethouder deze goed geoutilleerde praktijk een aanwinst voor de gemeente. Honderden belangstellenden roemden de lichtheid van de praktijk, de moderne, met iet-uitgeruste behandelkamers, de gezellige wachtkamer en de speelse klimwand voor kinderen. Tientallen mensen schreven zich in voor medische fitness. Inschrijving is nog steeds mogelijk. AKERSLOOT - Zondag 28 sep tember stond voor koploper Meervogels een lastige uitwed strijd op het programma in Grootebroek tegen de nummer 2 Excelsior 53. De fysiek ster kere tegenstander bleek te beschikken over veel schot kracht uit de tweede lijn en een zeer gevaarlijke hoekspeler.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 31