Benefietconcert voor kinderbioscoop in het MCA Ypestein in gesprek met GGZ over gedetineerden Publiek kiest juweeltjes uit collectie bibliotheek Kees Burj»? H E I L O 0 3 Vrijdagavond io oktober in de Ter Coulsterkerk Op het programma staan onder andere werken van Bach, Mozart en Rossini Expositie Chris Gibbels in Overkerck mmmi KORTOM Collecte Brandwonden Stichting Informatie avond over kredietcrisis Geslaagd Diabetes Fonds zoekt vrijwilligers Keramiek basiscursus FALKLAND TONEEL SPEELT VOOR KINDEREN Hacheepakket Americain* SÈMKevwZaah U ITKIj KPOST i OKTOBER 200 i HEILOO - Om voorzieningen te treffen die het verblijf van kin deren in het medisch centrum Alkmaar zo aangenaam moge lijk maken wordt op vrijdag avond 10 oktober in de Ter Cousterkerk van Heiloo Holleweg 111 een benefietcon cert gegeven. Het C.g.k 'Songs for you' uit Beverwijk, het Christelijk Mannenkoor 'De Lofstem' uit Broek op Langedijk en enkele solisten zullen belangeloos een gevari eerd programma uitvoeren. De Stichting Kindercirkel Alkmaar (MKA) is al enige tijd bezig in het MCA enkele projecten van de grond te krijgen die speciaal bedoeld zijn voor zieke kinderen die in een voor hen vreemde omgeving zich thuis moeten gaan voelen. Een De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,46 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.001 m 16.00 uur donderdag 14.00 t/m 16.00 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.301/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijk voor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. speelhoek en een internetcafé zijn er al. Nu worden sponsors gezocht voor een kinderbioscoop, waar pati ëntjes met hun ouders, hun broer tjes en zusjes films kunnen bekij ken. De stichting is een initiatief van de afdeling kindergeneeskunde. Ook kinderartsen, paramedici en financiële deskundigen maken er deel vanuit. Zij wordt financieel ondersteund door de Alkmaarse afdeling van de Odd Fellows, een internationale organisatie die wil werken aan het welzijn van de medemens. Deze Odd Fellows heeft afdelingen met in Alkmaar Vertrouwen Rebekkah' (vrouwen) en 'Alcmaria Loge' (man nen). Het koor 'Songs for you' is met 120 leden een van de grootste gemengde koren in Beverwijk en omgeving en staat al 34 jaar onder leiding van Frans Kocx (1944). Hij dirigeert ook al 28- jaar 'De Lofstem' uit Broek op Langedijk. Het koor heeft niet alleen tv-optredens ver zorgd, ook werden singeltjes, cd's en dvd's uitgebracht. Aan de uitvoe ring werken mee: pianist Arthur Postma, afgestudeerd aan het Haagse Conservatorium en piano- HEILOO - Chris Gibbels is geen onbekende in Heiloo Hij is geboren en getogen in Den Bosch maar woont al jaren in Heiloo en heeft gewerkt in de gezondheidszorg. Muziek is zijn grote hobby en hij speelt veel samen met zijn vrouw (piano en accordeon) voor zieken en bejaarden. Ze doen hier de men sen veel plezier mee. Na zijn pensi onering is hij gaan schilderen met olieverf maar is inmiddels over gegaan om met oliepastel en aqua rel te werken wat heem zeer goed af gaat. Chris Gibbels vindt het leuk om de werken te exposeren zodat de bewoners maar ook bezoekers er van kunnen genieten. De schilderij en hangen in de gangen van Overkerck en zijn te bezichtigen tij dens de openingstijden van 10.00 tot 17.00 uur, tot half december. Adres: Stationsweg 92 C in Heiloo. docent, Henk Jan Drost en zijn vrouw Janneke (trompet en klari net), Wouter Feenstra (saxofoon) en organist Dub de Vries. Op het programma staan onder andere werken van Bach, Mozart en Rossini en tal van bekende en onbe kende songs en üederen. Het concert begint om 20.00 uur. Kaarten kosten tien euro en kunnen telefonisch worden besteld bij 072-5332703, 072-5323241 of 0251-313092. Donderdagmorgen aan de kerk van 10.00 tot 12.00 uur en voor aanvang van het con cert. Voorzitter dokter Hack van de Stichting Medische Kindercirkel Alkmaar, in een van de reeds geschonken stoelen voor de kinder- bioscoop. Foto: Mario Sacksioni HEILOO - Een delegatie van wijkvereniging Ypestein is in gesprek gegaan met de GGZ, de voormalige Willibrordus stich ting. Aanleiding is de recent aangekondigde uitbreiding van het aantal zorgplaatsen voor gedetineerden in de GGZ. Inwoners van Ypestein zijn vol gens de wijkvereniging niet blij met de uitbreiding. Ook is er sprake van overlast van sommige clienten van de GGZ die alcohol kopen in de AH supermarkt en dat vervolgens onderweg of in de speeltuintjes nuttigen. Als ze dan een sanitaire stop moeten doen, dan gebeurt dat gewoon in het gemeen- tegroen of tegen een groene of grij ze bak die toevallig op hun pad staat. Hun afval wordt na gebruik gedumpt waar ze op dat moment staan of zitten. Dat betekent dat er flesjes in speeltuintjes worden gevonden door spelende kinderen. Diezelfde spelende kinderen zien de cliënt ook een sanitaire stop maken. De wijkvereniging vindt dat niet kunnen. Om deze redenen is de wijkvereniging in gesprek gegaan met de GGZ, om samen een goede oplossing voor de overlast te zoe ken. Twee wijkbewoners die aan de probleemroute wonen zullen in samenspraak met de wijkvereniging als contactpersoon tussen bewoners en de GGZ optreden. In december zal er een beter beeld zijn van de ontwikkelingen. HEILOO - Van zondag 5 tot zater dag 11 oktober gaan de vrijwilli gers van de Brandwonden Stichting huis-aan-huis de deuren langs voor de jaarlijkse collecte. HEILOO - Donderdag 9 oktober spreekt PvdA-Tweede-Kamerlid dr Paul Tang in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, over de internationale kredietcrisis en gevolgen die Nederland hiervan kan ondervinden. De spreekbeurt van Paul Tang, met discussie en beantwoording van vragen uit de zaal, begint om 20.30 uur, en is toegankelijk voor ieder die in deze onderwerpen is geïnteres seerd! Inlichtingen bij Roelof Bos, tel. 072-5340223, of Louise Kaper, tel. 072-5332318, e-mail pvdaheiloo@gmail.com HEILOO - Aijan Boekei uit Heiloo heeft aan Wageningen UR de stu- die 'Landscape Architecture Planning' succesvol afgerond. Als specialisatie had hij gekozen voor de richting Landscape Architecture. Zijn afstudeer pro ject had als titel: 'landscape the energy transition'. Hij was leer ling van de Springschans en het Jac. P Thijsse College. HEILOO - Het Diabetes Fonds vraagt daarom in de collecteweek van 26 oktober tot en met 1 november uw hulp. Investeer een paar uur om diabetes aan te pak ken, help mee met collecteren en neem contact op met collectelei der Clementien Sengers tel. 072- 5320368. HEILOO - Het Nivon start dit sei zoen een nieuwe basiscursus keramiek onder leiding van docente Bettina van der Linden. De keramiekcursus bestaat uit twaalf lessen, donderdagmorgen van 09.30 tot 11.30 uur, eenmaal in de 14 dagen dagen. Het Nivon verzorgt voor deze cursus het materiaal, zoals klei en de diverse glazuren. Verder beschikt het Nivon over een eigen keramiek- oven. Info/opgave: Reina Mulder, tel. 072-5333127, Daisy Groenland, tel. 072-5330088. De cursus vindt plaats in het Cultureel Centrum Open Huis. ADVERTENTIE Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces HEILOO - Evenals voorgaande jaren werden deze zomer circa vijftig boeken uit de collectie van Bibliotheek Heiloo genomi neerd als 'Juweeltje'. Een 'Juweeltje' is een niet al'te dik boek, dat niet opvalt tussen de andere romans, maar toch zeker de moeite van het lezen waard is. Omdat deze juweeltjes vaak ten onrechte worden overgeslagen bij de keuze van de bibliotheekbezoe ker zijn ze in de maanden juli en augustus bij elkaar gezet. En dat had effect! In tegenstelling tot voorheen werden ze nu veel geleend. De drie boeken, die una niem werden beoordeeld als juweel- tje: Asis Aynan - Veldslag en andere herinneringen, Thomas Mann - Baas en hond, Natasja Radojcic - Ik ben hier weg. 17 76 f 't Loo 27 - Heiloo - 533 ADVERTENTIE •v-, - 1 11/12 OKTOBER www.falklandtoneel.nl 1 pot Erwtensoep 1 Rookworst 500 gram uien 500 gram gekruid vlees 100 gram F 6t. 100 gram Ossewors bakker,11

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 3