Een solide bank als baken voor de klant Tot wanneer loopt uw rentevast periode? Xw<e hypo Ondernemersprijs voor Hans Potters Kantoren Rabobank gesloten op Make A Difference Day Rabobank uw Nathal van Rijn: "We weten waar we voorstaan: gisteren vandaag en morgen" Tot €V000 Rente opnieuw vastleggen kan lonen en woonwens biedt zekerheid theek 12 Rabobank Noord-Kennemerland oktober 2008 www.rabobank.nl/nkl Agenda oktober en november Wat is uw woonwens? Dichtbij, betrokken en toonaangevend Samen maken we de mooiste bank boven het Noordzeekanaal 29 OKTOBER 2008 UITKIJKPOST We merken het elke dag: mensen hebben vragen over de kredietcrisis. Vragen die ook gesteld worden tijdens hypotheekgesprekken in het kader van de Woon- WensWeken Actie. Directievoorzitter Nathal van Rijn hierover: "Het nieuws van de laatste tijd wordt beheerst door de ontwikkelingen in de economie en de financiële wereld. Als Rabobank varen we hierin net als anders, onze eigen stabiele koers. We zijn solide en die positie hebben we in meer dan 100 jaar opgebouwd. Al jaren roepen we dat wij de bank zijn die het anders doet. Ik ben blij dat we blijkbaar de juiste koers va ren en in tegenstelling tot anderen geen grote averij oplopen. Mede door het vertrouwen van onze klan ten blijven we de solide bank die helpt wensen van klanten waar te maken. Ik vind daarom dat we ons niet gek moeten laten maken. Ons geld opeens in een sok of onder de matras gaan bewaren is natuurlijk geen oplossing. We blijven onze wensen en dromen houden en klanten kun nen die samen met ons realiseren. Ook nu. Daarom is en blijft een gesprek met onze financiële adviseurs een goed idee voor wie wil verhuizen of verbouwen. We kunnen de toekomst niet voorspellen, maar wel vragen beantwoorden van uit onze expertise en een solide aanbod neerleggen. De laatste tijd krijg ik vaker de vraag voorgelegd: 'Waarom zou ik voor de Rabobank moeten kiezen'? Ik ben blij dat ik als ant woord dan de volgende vraag kan stellen:'Hoe zou u het vinden om vandaag al te weten dat u ook volgend jaar bij de zelfde betrouwbare bank ban kiert'? Daarmee is het pleit vaak al beslecht en kunnen we in gesprek om aan de toekomst te werken. En dat wil ik iedereen aanraden". 31 oktober Make A Difference Day Coöperatiedag 9 november Einde WoonWensWeken Maak tijdig een afspraak om te profiteren van het actieaanbod! 13 november Seminar 'Inkomen uit Vermogen', Golden Tulip Heiloo 24 november Afdelingsbijeenkomst voor alle leden van Rabobank NKL in Hotel Zuiderduin, Egmond aan Zee Misschien heeft u hem al zien staan in een van onze kantoren: de wensput.Tot en met vrijdag 7 november kunt u hierin uw woonwens kwijt. En wie weet, misschien wordt uw wens werkelijkheid. Bij de Rabobank staan uw woonwensen centraal en tijdens deze actieweken brengen we dit graag extra onder uw aandacht. De een droomt van een serre, de ander is eigenlijk helemaal tevreden maar wil wel graag een nieuwe deurbel. Wat uw woonwens ook is, wij zijn er erg benieuwd naar. Dus ga voor 8 november naar de Rabobank, vul de bon in en deponeer deze in de wensput. Een aantal originele wensen zullen wij vervullen. 1,s"' „--U Loopt uw hypotheek nog jaren door? Ook dan kan een tussentijds advies- gesprek interessant zijn. Bijvoorbeeld wanneer uw rentevast periode afloopt tussen nu en circa 2011 Misschien wilt u voor lan gere tijd meer zekerheid. Of financiële armslag voor een toekomstige verbou wing. Wat uw wens ook is, wij bespreken graag met u hoe wij dit voor u kunnen realiseren. Ook wanneer uw hypotheek nu bij een andere bank loopt. Bel voor een afspraak: (072) 507 33 33. Hans Potters krijgt de ondernemersprijs 'Bergen Verzetten' uitgereikt door Nathal van Rijn. Maandag 13 oktober vond in Hotel Zuiderduin Vinden Binden' plaats, een ondernemerscongres met als themaConnec ting Bergen'. Sprekers waren burge meester Hafkamp van gemeente Bergen, gede puteerde Bond van Provin cie Noord-Holland en de ondernemers Kühner en Thorborg. Tijdens het con gres werd voor de eerste keer de Rabobank onder- nemersprijs'Bergen Verzetten' uitgereikt. Hiervoor waren drie kan didaten genomineerd. Directievoorzitter Nathal van Rijn mocht uiteinde lijk hotelier Hans Potters naar voren roepen om de ereprijs in ontvangst te nemen. Met onder meer zijn hotel Marijke en zijn pionierswerk voor de Kunsttiendaagse, heeft Hans Potters de regio als geheel een stimulans gegeven. En dat is het initiatiefrijke ondernemer schap dat de Rabobank wil onderscheiden met'Ber gen Verzetten'. Rabobank Noord-Kennemerland Postbus 289 1900 AG Castricum Kantoren: Akerhof 1, Akersloot Breelaan 16, Bergen Nh Dorpsstraat 62, Castricum Voorstraat 71, Egmond aan Zee Herenweg 73, Egmond-Binnen Stationsweg 136, Heiloo Kerkweg 2, Limmen Heereweg 56, Schoorl T (072) 507 33 33 communicatie# nkl.rabobank.nl www.rabobank.nl/nkl Vrijdag 31 oktober gaan 200 Rabobank medewerkers als vrijwilliger aan de slag. Die dag laten we ons extra van onze coöperatieve kant zien en zetten we ons in voor zorgcentra, (sport)verenigingen en stichtingen. Wie weet komen wij u op een aantal onverwachte locaties tegen! Vanwege 'MADD' zullen onze kantoren a.s. vrijdag gesloten zijn. Telefonisch blijven we wel bereikbaar. Maandag 3 november bent u weer van harte welkom op onze kantoren.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 12