Privéles voor mobiele telefoon vlakbij huis Barbershopkoren The Hugo Singers en The Hugo Barber Ladies Fotografie en mooi wonen gaan samen REGIO Bessen in het Wimmenummerduin wanneer WWW. Het enige wat men mee hoeft te nemen is de mobiele telefoon Fotoclub Haf exposeert bij woonwinkel in Heiloo Boeiende mix van ballads en up-tempo arrangementen René Shuman en band spelen Burgerij plat 28 OKTOBER 2008 UITKIJKPOST LIMMEN - Hoeveel mensen hebben niet een mobieltje in hun nachtkastje liggen, zonder te weten hoe ze het apparaat moeten bedienen. Voor veel van hen is het nog een eng apparaat met veel te veel knoppen, waardoor men door de bomen het bos niet meer ziet. van een kopje koffie, op weg te hel pen met de mobiele telefoon op de volgende locaties: In de Vredeburg in Limmen van 10.00 tot 12.00 uur. In 't Kruispunt in Akersloot van 13.30 tot 15.30 uur. Bij de Stichting Welzijn Castricum van 10.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 15.30 uur. REGIO - Als je in deze tijd in de duinen om je heen kijkt zie je heel veel struiken die bessen dragen. De vogels, vooral trek vogels en overwinteraars zoals Kramsvogels en Koperwieken, smullen daarvan. Een groepje natuurgidsen-in-opleiding heeft een mooi boekje gemaakt waar in 29 soorten besdragende struiken worden beschreven. Natuurlijk de Duindoorn, de Meidoorn en de Vlier, maar er zijn er dus nog meer. Tijdens de maandelijkse IVN - natuurwan de- ling in' de Wimmenummerduinen op 2 november bestaat er een grote kans dat men ook de bessnoe- pende vogels ziet of hoort. Er wordt om 11.00 uur verzameld bij het PWN-informatiebord aan het Nachtegalenpad aan de noordkant van Egmond aan den Hoef. De wandeling duurt ongeveer twee uur. Men dient zelf te zorgen voor een toe gangskaart voor het Noordhollands Duinreservaat van PWN. Een donatie (richtlijn 2 euro) wordt op prijs gesteld. Voor nadere inlichtingen kunt u mailen, IVN-Heiloo@hccnet.nl of bellen. Tel. 072-5325110. Jammer en onnodig, want met een beetje persoonlijke aandacht is het heel goed mogelijk vertrouwd te raken met het apparaat. De Stichting Welzijn Castricum is dan ook zeer verheugd dat zij deze persoonlijke aandacht kan bieden. Op 31 oktober is het namelijk de landelijke Madd-dag (Make a diffe rence day) en steken vele mensen de handen uit de mouwen in het vrijwilligerswerk. Zo ook de Rabobank Noord- Kennemerland. Zij sluit deze dag de deuren en de medewerkers stellen zich beschikbaar voor het vrijwilli gerswerk. Zo komen zij onder ande re het Gilde-knoppenproject van de Stichting Welzijn Castricum verster ken door mensen, onder het genot Het enige wat men mee hoeft te nemen is de mobiele telefoon, indien mogelijk de handleiding en 2,50 voor de onkosten. Belangstellenden kunnen zich opge ven bij: de Stichting Welzijn Castricum, Geesterduinweg 5, Castricum, tel. 0251-656562, vcc@welzijncastricum.nl. De Stichting is op werkdagen geopend van 09.00 tot 12.30 en van 13.30 tot 15.30 uur. Op vrijdagmid dag is de Stichting gesloten. LIMMEN - Op zondag 2 novem ber kunnen de liefhebbers van koormuziek hun hart ophalen. Maar liefst twee koren, The Hugo Singers en The Hugo Barber Ladies, zullen zich pre senteren in Cultureel Centrum Vredeburg aan de Dusseldorperweg 64 in Limmen. Het mannenkoor The Hugo Singers staat onder leiding van de music director, dirigent binnen de barbershopwereld, Marie Anne Pak uit Bergen. Het koor bestaat uit ongeveer 35 leden. In een vriend schappelijke sfeer wordt met plezier -maar ook met grote inzet - gewerkt aan een attractief repertoire en een hoge koorkwaliteit. Veel aandacht wordt besteed aan stemtechniek, uitspraak en presentatie, zaken die tijdens de tweejaarlijkse DABS Conventie van barbershopkoren uit gebreid worden beoordeeld. Behalve het optreden tijdens deze festivals treden The Hugo Singers regelmatig in de regio op. Het dameskoor The Hugo Barber Ladies heeft populaire middle of the road songs op het repertoire aange vuld met eigentijdse werken, waardoor een boeiende mix ont staat van ballads en up-tempo arrangementen. Momenteel bestaat het koor uit dertig leden. Zij treden regelmatig op in de omgeving van Heerhugowaard. Het koor is lid van Holland Harmony, de Ladies Association of Dutch Barbershop Singers. Deze landelijke vereniging organiseert eens per twee jaar een Conventie, een soort songfestival voor barbershoppers; het andere jaar wordt een Harmony College gehouden met onder andere work shops op het gebied van zangtech niek, expressie en presentatie. Het concert wordt georganiseerd door Limmen Cultuur. Aanvang van het concert, is 15.00 uur, entree 10,-. U kunt kaarten reserveren via e- mail limmencultuur@hotmail.com, via www.limmencultuur.nl of tel. 072-5052235. REGIO - Misschien heeft u er ooit bij stilgestaan dat uw woning verder is te verfraaien door het ophangen van een paar mooie foto's die goed combine ren bij uw interieur. Om u een idee te geven hoe dat kan uitpakken, heeft de Heilooër Amateuifotoclub HAF het initiatief genomen om daarvan bij meubel zaak Wonen Dromen van de firma Rozing aan de Weste'rweg een aan tal combinaties te tonen. Gedurende de gehele maand november, voor het eerst op maan dag 3 november, kunt u daar op uw gemak rondwandelen tussen klas sieke en moderne meubelopstellin gen, steeds gecombineerd met een vijftal tot één serie behorende foto- Er zijn zestien series van elk vijf fraaie foto's te bewonderen gemaakt door fotografen van Amateurfotoclub Haf. Foto: HAF 's, afgestemd op het betreffende type meubels, zowel in huiskamer als in slaapkamersituaties. Er zijn zestien series van elk vijf fraaie foto's te bewonderen, waar onder ook de door de Nederlandse Fotobond onlangs als kwalitatief hoogstaand beoordeelde series van Hanny Koelman en Yolanda Geldof, beide leden van de HAF Verder wordt, zoals gebruikelijk, ook in de koffieruimte van zalen complex Het Open Huis (boven winkelcentrum 't Loo) een foto expositie ingericht welke geduren de de maanden november en december te bewonderen zal zijn. Hier worden de foto's getoond die de individuele leden van de HAF daarvoor zelf hebben uitgeko zen. LIMMEN - Onder het genot van een hapje en een drankje kón het publiek in De Burgerij in Limmen afgelopen zaterdagavond genieten van een wervelende show gebracht door Rene Shuman en de Belgische zangeres Angel-Eye. Samen met zijn band speel de hij oude rock en roll klassiekers, waarbij de beentjes van de vloer gingen. Stichting Dorpshart haalde Shuman naar Limmen, nadat niemand minder dan Frans Bauer en Tribute of the Cats hem de voorgaande jaren voorgingen. Foto: Nico Admiraal The Hugo Singers werken in een vriendschappelijke sfeer aan een attractief repertoire en een hoge koorkwaliteit onder leiding van Marie Anne Pak. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 22