Nieuwe website HSV: www.WHSV.nl Softballen in de herfst bij Double Stars Snel inschrijven loont bij zesde Egmond Wandel Marathon Franse karatetoppers bezoeken Funakoshi sport 25 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Tot januari de mogelijkheid tot gratis meetrainen De 40+ mannen van het derde team gaan dinsdag een balletje slaan Ideale activiteit om met het hele gezin aan deel te nemen Online aanmelding mogelijk tot en met u januari 2009 VOETBAL HEILOO - Na maanden van voorbereiding is maandag 27 oktober tijdens de jaarvergade ring de nieuwe website van voetbalvereniging HSV onder de naam www.whsv.nl gelan ceerd. Deze site gaat niet alléén de oude website die onder Hans Stoop is gemaakt, en een begrip is geworden binnen de club, vervangen maar zal vanaf eind december ook het einde betekenen van het clubblad 'de HSVer' die per januari digitaal ver werkt gaat worden. De nieuwe website, die door HSV er Barry Aelbers, en met als creatief brein en student aan het Grafisch Lyceum te Utrecht Thomas de Vries is gemaakt, voldoet aan de nieuwste eisen die je mag verwachten van een clubsite. De site is interactief, informatief en gebruikersvriende lijk. De makers wilden een site opzetten waarbij ieder HSV-er en bezoeker van buitenaf met maxi maal twee klikken zijn zoekresulta ten kan behalen. Zo heeft ieder team zijn eigen link op de site, waar onder andere een teamfoto en speelschema's van de komende drie weken worden weergegeven. Daarnaast is er binnen de club met heel veel zorg en aandacht een nieuw jeugdbeleidsplan opgezet die centraal op www.whsv.nl te vinden zal zijn. De softbalafdeling van Double Stars slaat dit jaar met een aantal teams de "winterslaap' over. Aangeleverde foto SOFTBAL HEILOO - Bij softbal en honk bal vindt de "winterslaap' eigenlijk altijd plaats in het najaar. Dan is het buitenseizoen afgelopen en is het wachten tot januari op de start van de zaal trainingen. De softbal afdeling van Double Stars Heiloo slaat dit jaar met een aantal teams de winterslaap in de herfst echter een keer over. Dat is vooral bedoeld om de nieu we leden op tijd bij deze teams te kunnen betrekken. Het kersverse aspirantenteam voor meisjes van 12 tot en met 14 jaar is met veel nieuw elingen al volop aan het trainen op woensdagmiddag van 16.30 tot 17.30 uur in de gymzaal aan de Burenweg. Oud-Nederlands teamspeelster en plaatsgenote Sandra Nieuwveen leert de enthousiaste meisjes op speelse wijze de technieken, die nodig zijn voor het spelen van soft- balwedstrijden op aspiranten niveau. Er is nog plaats voor onge veer drie meisjes. Zij kunnen tot januari gratis mee komen doen. Voor de pupillen meis jes van circa 8 tot en met 11 jaar beginnen de herfst trainingen op de eerste zaterdag in november. Vanaf 1 november van 11.00 tot 12.00 gaat Gert-Paul van der Horst samen met Bart van Vliet, in The Barrel aan de Nijverheidsweg 19, met de jongste softbalstertjes begin nen. Bij deze groep is er nog volop plaats voor nieuwe speelsters. Ook zij kunnen tot januari gratis mee komen doen. Verder gaan de 40+ mannen van het derde herensoftbalteam vanaf dinsdag 4 november wekelijks een balletje slaan van 20.00 tot 21.00 uur in de slagtunnels van de zaal The Barrel aan de Nijverheidsweg 19. Bij dit recreantenteam, wat aan de regionale competitie op laag niveau mee doet, kunnen er ook wat potentiële nieuwe spelers tot januari gratis hun slagkunsten komen ver tonen. Voor nadere informatie over het deelnemen aan al deze softbal herfsttrainingen van Double Stars Heiloo, gelieve men contact op te nemen met Gert-Paul van der Horst, tel. 072-5337614 of e-mail: hors1663@planet.nl. WANDELEN EGMOND - Ongeveer drie maanden voor de start van de Egmond Wandel Marathon (24 en 25 januari 2009) staan al bijna 4.000 wandelaars en nor- die walkers ingeschreven voor de zesde editie van deze winterklassieker in de Noord- Hollandse badplaats Egmond aan Zee. In vergelijking met vorig jaar heeft organisator Le Champion hiermee in dit stadium van de inschrijvingen al dertig procent meer aanmeldingen mogen registre ren. De organisatie roept wande laars en nordic walkers, die zeker willen zijn van deelname, dan ook op zich zo snel mogelijk aan te mel den op www. egmondwandelmarathonnl Online aanmelding is namelijk mogelijk tot en met 11 januari 2009 of wanneer de deelnemerslimiet van 13.000 wandelaars voortijdig wordt bereikt. Jeugd tot en met 12 jaar mag gratis deelnemen, waarmee deze tweedaagse een ideale acti viteit is om met het hele gezin* aan deel te nemen. Onder de aanmeldingen is de populariteit voor de 21 kilometer het grootst. Ook in 2009 staat een aparte nordic walking tweedaagse op het programma. De eerste dag lopen de nordic walkingdeelnemers vanuit Egmond de Noordroute (richting Bergen aan Zee) terwijl de overige wandelaars de Zuidroute (richting Castricum aan Zee) afleg gen. De tweede dag is dat omge keerd. Hiervoor is sinds 2007 geko zen, zodat er voldoende ruimte voor alle deelnemers ontstaat om opti maal te kunnen genieten van de fraai uitgezette routes. Na de succesvolle introductie van de Business Wandel Estafette dit jaar bij de Plus Wandel4Daagse Alkmaar, introduceert Le Champion ook bij de Egmond Wandel Marathon een Business Arrangement voor bedrijventeams. Meedoen aan dit arrangement bete kent dat bedrijven haar werknemers stimuleren om op een gezonde en verantwoorde manier te bewegen met als doel het gezamenlijk vol brengen van de Egmond Wandel Marathon. Deelnemende teams kunnen zelf kiezen aan welke afstand zij deelnemen en ook is het aan de teams of zij een of twee dagen wandelen of nordic walken. Er staan op dit moment al bijna 4000 wandelaars en nordic walkers ingeschreven voor de zesde edi tie van de winterklassieker in Egmond aan Zee. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 23