HSV F1 neemt deel aan Ajax Toernooi Het Open Limmen tafel tenniskampioenschap Golfwedstrijd Akersloot gespeeld in Heiloo Interne wintercompetitie TC Heiloo United SPORT olftravelM 25 ORDBORGH Franse karatetoppers bezoeken Funakoshi Trias-atleet wint cross Achtste Akercup behaald door Peter Schouten Loopgroep Egmond UITKIJKPOST 5 NOVEMBER 200 T* t- - tRE&iXïWïMiVils HEILOO - Trias A-junior Emiel Admiraal is het clubcrossseizoen ijzersterk begonnen door de eerste cross in Warmenhuizen overtuigend te winnen. Halverwege het parcours plaatste de RTA atleet een versnel ling, waardoor hij alleen op kop kwam te lopen. Zijn voorsprong bouwde hij tot de finish uit. De Jongens A van Trias gaan in het ploegenklassement na één ronde aan de leiding doordat ook Edward Appelman (vierde), Leon Duineveld (vijfde) en Elias Oukair (zevende) voorin eindigden. Bij de Jongens B debuteerde Jean Paul Helderman verdienstelijk met een prima vijfde plaats. Een ereplaats was er voor Anouk Molenaar bij de Meisjes A met een derde plaats. De meisjes B gaan na één ronde aan de leiding door een sterke twee de plaats van Lenneke Stam en een zesde plaats van Lenneke Beeldman. Bij de Meisjes C debu teerde Nina Moggré en deed dat met de vijfde plaats. Bij de meisjes D-2 miste Celine Ruiter op één seconde na de overwinning. VOETBAL HEILOO - HSV F1 mocht woensdag 29 oktober meedoen met Het Toernooi op de toe komst in Amsterdam. Het werd een prachtige, onvergetelijke dag. HSV zat samen met Ajax F1 in de poule. Geen van de tegenstanders was echt beter dan HSV Alleen van Ajax waren ze echt onder de indruk. Ze beheersten beter de technieken en waren 'stads' brutaler. De wedstrijd werd verloren en Ajax F1 mocht even later als toer nooi winnaar de grote beker in ont vangst nemen. In de finale werd Volendam met 4-0 verslagen, terwijl HSV maar drie tegendoelpunten hoefde te incasseren. Met een mooie ervaring en een Ajax vaantje rijker kijken de F1-jongens van HSV terug op een zeer geslaagd toer nooi. HEILOO - Razendsnelle technieken en een flinke dosis humor, dat waren de ingrediëntenten waarmee de zusjes Buil zondag 26 oktober 120 karateka's plat kregen. In de Alkmaarse sporthal de Hoornse Vaart had karatevereniging Funakoshi twee meervoudig wereldkampioenen op bezoek voor het geven van een aantal trai ningen. De deelnemers, beginners en vergevorderde karateka's, genoten zichtbaar en ook Jessica en Sabrina Buil hadden er ple zier in. Ter afsluiting lieten ze een staaltje van hun niet geringe kunnen zien. Flitsende kata's (stijloefeningen) werden afge wisseld met spectaculaire gevechtsoefeningen, waarbij bleek hoe fenomenaal deze tweeling op elkaar ingespeeld is. Aangeleverde fotot Isidoor, 3. Jaap, 4. Doris Sassen. In de poule vanaf groep 7 speelde de jeugd ook hun eerste wedstrijden in een poule. De nummers een uit de verschillende poules waren onder andere: Rico Kleef, Emmi Whright, Thomas van de Graaf en Jan Castricum. De Open Limmen kam pioen van dit jaar werd Frank Kleef na een spanende halve finale tegen Barry Timmer en finale tegen Tim Wokke. De andere winaars waren: 2. Tim Wokke en 3. Brian de Goede. Vrijblijvend meetrainen? Dat is mogelijk op vrijdag 7 november vanaf 18.30 tot 19.30 uur in de sporthal aan de Hogeweg 61 te Limmen. GOLF HEILOO - In tegenstelling tot vorig jaar, werden de deelne mers aan de Akerslootsche golf- kampioenschappen getrakteerd op prachtig najaarsweer, strak blauwe lucht en een beetje wind. Aan het weer kon het dus niet lig gen en de vooruitzichten op hoge scores waren alom aanwezig. Voor alweer de achtste keer stre den de Akersloters om de felbegeer de Akercup, de jaarlijkse golfwed strijd voor inwoners van Akersloot, welke werd gehouden op 31 okto ber op de banen van de Golf- en Countryclub Heiloo. De beloofde hoge scores werden gehaald, in de breedte werd er op basis van Stablefordpunten prima gepresteerd. Eén stak er dit jaar met kop en schouders bovenuit, Peter Schouten werd met 38 Stablefordpunten en met vier punten voorsprong win naar en ontving de Akercup uit han den van organisator Jos Wijte. Tevens ontving Peter een cheque voor een golfreis naar Duitsland beschikbaar gesteld door Golftravel.nl en de winnaarspolo van de Akerslootsche. Op de tweede plaats eindigde Jan van der Eng, derde was Martin Helder, vierde Hilbrand Klijnstra en vijfde, en tevens de enige dame van het gezelschap, Willy Tolhuijsen. De Akerslootsche kreeg dit jaar in Peter Schouten een meer dan ver diende winnaar. Peter Schouten bleek dit jaar een verdiende winnaar van de Akercup. Aangeleverde foto TENNIS HEILOO - De tweede interne wintercompetitie avond van TC Heiloo United bleek gezien de belangstelling weer een succes volle avond. Maar liefst 18 dames dubbels en 16 mannen dubbels hebben vrijdagavond onder schitterende weersom standigheden om de puntjes gestreden. In de heren 1 zijn vader en zoon Sikma op dit moment de duidelijke koplopers. In poule twee staan Dick Groenland en Jan Kool bovenaan. In poule drie staan de gebroeders Bakker met acht punten op kop (deze mannen zien het wel goed - scherp). Bij de dames poules kan het nog alle kanten op. Hier moeten nog wat inhaalwed strijden worden gespeeld om tot de juiste puntenverdeling te komen. EGMOND - Er zijn dit seizoen door Loopgroep Egmond inmiddels twee wedstrijden gelopen. De Wegwedstrijd AV Hera in Heerhugowaard over een lengte van tien kilometer werd gelopen door Loek Zoon met een persoonlijk record van 38.13 minuten. De AV Castricum bosloop, met een lengte van 10,7 kilometer werd gelopen door Herman Admiraal met een eindtijd van 44.40 min en Cor van de Reep die de afstand in 54.19 minuten aflegde. De eindstand van de BES competi tie over tien kilometer is ook bekend. Twee dames van loopgroep Egmond, Tamara Veenendaal en Anja van de Reep, werden respec tievelijk eerste en tweede. De trainingen beginnen weer op zaterdag om 15.30. Wil je ook eens een training meemaken, kom dan gerust een keertje meedoen en kijk op www.loopgroepegmond.nl. Dit jaar staan de interne competitie avonden nog op vrijdag 14 en 28 november en 12 december gepland, waarna promotie of? In de herenpoule 1 is er nog plaats voor een herenkoppel in de speelsterkte zes of zeven, opgeven kan bij Jos of Ab, via ab.berg@tiscali.nl. Ook nieuwe dubbels en eventuele reserve spe lers kunnen zich opgeven bij Ab, voor het vervolg van deze interne competitie in januari, februari en maart volgend jaar. Voor de KNLTB vooijaarscompe- titie zijn de inschrijfformulieren in het clubhuis aanwezig. Deze wed strijden worden gespeeld op alle doordeweekse dagen, zaterdagen en zondagen. Dames, heren en gemengd in alle speelsterkten. Speeldagen zijn van april tot en met mei. Kijk ook op www.tcheiloounited.nl. LIMMEN - Afgelopen vrijdag werd het Open Limmen Tafeltenniskampioenschap gehouden. Ruim zestig kinderen uit Limmen en omgeving heb ben deelgenomen aan dit toer nooi. De F1 van HSV, met staand v.l.n.r.: Hans Hoetjes, Anna Ursem, Pim Koopman, Luuk Ligthart, Thomas Sikkens, Teun Bouwman, Rob Metzelaar, Tom Sikkens. Zittend v.l.n.r. Max Waterman, Mees Bakker, Magnus Beers, Scott Metzelaar. Aangeleverde foto Er werd afgelopen vrijdag gespeeld in twee leeftijdscategorie ën. De kinderen tot en met groep 6 speelde in een poule van vier tegen elkaar. Er werden wedstrijden gehouden van een game tot de 11 punten. De beste nummers een uit de poules gingen door na de volgen de ronde. De uiteindelijke prijswin naars zijn: 1. Billy Wright, 2.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 25