De Klussenier, veel meer dan klusjesman Winnares Livera crosstrainer actie Buurtbus Ontmoetingen H E I L O O 9 OUD PAPIER KERK DIENSTEN INGEZONDEN MEDEDELING m DOKTERS DIENSTEN DR. H. DEN ENGELSEN afwezig van 10 t/m 23 november Waarneming door dr. E. Gianotten tel. 5330400 DIERENBESCHERMING Inschrijving en Inspraak UITKIJKPOST 5 NOVEMBER 2008 HEILOO - Men denkt bij De Klussenier nog te vaak aan een klusjesman die een schilderijtje komt ophangen of een stopcontact op de muur schroeft. De Klussenier Peter Langedijk uit Heiloaweet wel beter. „Ik plaats complete keukens, installeer badkamers terwijl ook een aanbouw geen ver rassingen oplevert. 'Doe je dat ook?' hoor ik dan van verbaasde klanten. Vandaar dat we landelijk met De Klussenier 'Vertrouwd Verbouwen' introdu ceren om te laten weten dat wij veel méér in onze mars hebben." Op 1 april startte Peter Langedijk (53) zijn eigen onderneming. Hij kwam in aanraking met De Klussenier, een franchiseorganisatie en doorliep een intensief toelatingstraject. „Vooral de eerste maanden heb ik heel veel klei ne klusjes gedaan. Geleidelijk werd de omvang van de klussen steeds groter omdat je kwaliteit levert. In de praktijk is het vooral voor particulieren moeilijk om een aannemer te krijgen omdat deze zich helemaal richt op nieuwbouw- en renovatieprojecten. De Klussenier kan vanuit zijn vakman schap het hele gebied invullen tussen zeg maar de klusjesman en de aanne mer. De klant krijgt dezelfde zekerheden, bijvoorbeeld garantie terwijl wij ook bij brancheorganisaties zijn aangesloten. Daarnaast kunnen we klanten misschien nog wel beter bedienen als het gaat om de inkoop van materialen. Ons netwerk is veel groter omdat wij de inkoop gebundeld hebben en van die scherpe conditie profiteert de klant." Peter werkt vanuit zijn huis aan de Ronde Laan 19 in Heiloo. Hij is bereik baar onder tel. 072-5322435 of 06-53738896. U bereikt hem ook via p.langedijk@klussenier.nl of via www.peterlangedijk.klussenier.nl f' ,-.v^W aardecheque JMM €269r fivera. HEILOO - Bij de winkel van Livera in winkelcentrum 't Loo werd Inge van de Koelen gefeliciteerd als winnares van de Livera crosstrainer actie. Deze actie was bedoeld om het dragen van een goede sportbeha tijdens het spor ten te bevorderen. Eigenaresse mevrouw de Groot overhandigde de cheque aan de gelukkige winnares. Tweede zaterdag van de maand Muziekvereniging Eensgezindheid, huis- aan-huisactie in het Blockhovepark en plan Oost. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmerverzamelplaatsen langs de weg, voor 09.00 uur. Tweede dinsdag van de maand Zwem- en poloclub De Spetters, huis- aan-huisactie tussen spoorlijn - Zeeweg - Pastoor- Het Malevoort (ine. Harrelaers en De Rietvink) - De Omloop en Belieslaan. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg, voor 19.00 uur. Maandag t/m vrijdag - Sportvereniging Dojo 't Loo, container by Bergeonstraat 28. - Stichting Hobbyfarm container bij de Westerzy (Woonheuvel). - De Springschans Oost en Centrum (by de schuur), Sluijsweijdt 9/ Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 08.45 en 15.30 uur. - Radboudschool, Breedelaan. Van maandag t/m vrydag tydens openingstijden school. - De Zuidwester, Boekenstein 43, tydens de schooluren, ook gebruikte kleding. - Muziek Dansschool, Het Veld 1tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag - Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. - De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg. - Container op de parkeerplaats by zwembad het Baafje. Dagelijks - Papiercontainer by Sporthal Het Vennewater aan Het Zevenhuizen, beheerd door basisschool Willibrord, basisschool de Zuidwester, sportvereni ging De Foresters, hockeyvereniging De Terriers, base- en softbalcub Double Stars, vogelvereniging Kleurenpracht, tennisvereniging Het Vennewater. - HSy container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container by clubge bouw - Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Protestantse Gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds J. Bruin. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur ds, Nicolai. GGZ Willibrorduskapel Zaterdag 19.00 uur Eucharistieviering met dameskoor, voorganger J. Veldt. Zondag 10.00 uur Eucharistieviering met herenkoor, voorganger H. Helsloot. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met Dameskoor, voorganger J. Veldt. Zondag 10.00 uur: Eucharistieviering met Herenkoor, voorganger H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Donderdag 12.00 uur Eucharistieviering. Vrijdag 09.00 uur Eucharistieviering. Zaterdag 12.00 uur Eucharistieviering. Zondag 10.30 uur Eucharistieviering, mmv Hubertuskoor. 15.00 Lof. 14.30 tot 17.30 uur Gezinsdag. H. Corneliuskerk Limmen Vrydag 09.30 uur Woord- en Communieviering. Voorganger pastor J. Oiling, 10.00 uur koffiedrinken in Pius. Zaterdag 19.00 uur: Eucharistieviering met Liturgisch koor, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: Woord- en Communieviering met gemengd koor, voorganger H. Hudepohl. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld 1, Heilocr. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072- 5325720. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: Communieviering met Jubilate. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10.00 uur Eucharistieviering met St. Caecilia. H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zaterdag 14.30 Eucharistieviering met Samenzang. Zondag 10.00 uur Communieviering met Soli Deo Gloria. H.Agnes Egmond aan Zee Vrydag 19.00 uur: Gregoriaans avond gebed. Zaterdag 19.00 uur: stille mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. Woensdag 09.00 uur: stille mis. Protestanse Gemeente Egmond Egmond aan den Hoef, Slotkapel, zon dag 10.00 uur: voorganger ds S.H. Ossewaarde. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Mare Nostrom, Arubastraat 2, Alkmaar, 072-7510700/ www. ekvriendschapnl St. Jacobus de Meerdere Akersloot Zaterdag 19.00 uur: geen viering. Zondag 10.00 uur: Eucharistieviering met herenkoor, voorganger pastor J. Veldt. Gevonden Donkercyperse kat, zwarte rug, onder kin wat lichter, De Blinkerüaan Heiloo. Fret, donkerbruine bovenkant, lichte onderkant, Dokterslaan/Middelhof Heiloo. Vermist Poes, zwarte rug en staart, witte kop, om oren zwarte ring, buik en poten wit, op achterkant linkerachterpoot zwarte vlek, 6 jr, Bibi, Herenweg/Julianaweg Egmond a/d Hoef. Grote zwart-bruin-grijscyperse kater, gec., om bek wat lichter, 5 jr, Mazzel, Kennemerstraatweg/Groenelaan Heiloo. Gryze, langharige, gec. kater, witte snuit, grote witte bef, grijze vlek onder kin, 4 witte kniekousen, 10 jr, Pipi, Schuine Hondsbosschelaan/Holleweg Heiloo. Rode poes, witte bef, buik en poten, gechipt, 9 jr, Stoffer, Ypesteinerlaan omg. supermarkt Heiloo. Lichtgrijze langharige poes, vaag cypers, witte borst, beige buik, 4 witte voetjes, dikke staart, gechipt, heeft dringend medicijnen nodig, 14jr, Mona, vakantiepark Vennewater, Slootenslaan 27 Heiloo. Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. Deze keer geen ontmoeting in de bus, maar vooral veel nieuws over de Buurtbus Nieuwe Stijl. Vanaf 15 december is Buurtbus Heiloo geen openbaar vervoer meer, maar beslo ten vervoer. Passagiers kopen geen kaartjes meer in de bus, maar beta len een contributie van 12,- per jaar en mogen dan het hele jaar gra tis mee. Dat is' natuurlijk een koopje (maar één euro per maand) dachten de heer en mevrouw Berendrecht en zij waren de eersten, die zich in de bus inschreven. Veel van onze vaste klanten volgden hun voorbeeld en inmiddels hebben veertig leden zich aangemeld. Zodra er honderd leden zijn, krijgt u informatie over de con- tibutiebetaiing en uw lidmaatschaps kaart. Aanmelden kan ook schrifte lijk bij onze penningmeester dhr. Maurits Smeets, Oudburgerlaan 68 1852KR Heiloo of via e-mail: lm.smeets@quicknet.nl. Natuurlijk zijn we ook heel blij met mensen die de buurtbus een goed hart toedragen en ons met een eenmalige of jaarlijk se bijdrage financieel willen steunen. Zij kunnen zich ook melden of een bedrag storten op 131730037 t.n.v. Vereniging Buurtbus Heiloo. De nieuwe dienstregeling en de route zijn nog niet definitief, want u heeft nog de mogelijkheid van inspraak. Voorlopig, zal de bus op maandag tot en met zaterdag rijden tussen 08.30 en 17.30 uur. En we hebben drie routes uitgestippeld door het hele dorp: Westroute (duur twintig minu ten): Station - Heerenweg- Zevenhuizen - Ewisweg - Hoekstuk- Westerzij- Het Baalje - Spillaan - Dors- Jan Schuijtlaan- Laan van Muijs - Westerweg- Station - Heerenweg - 't Loo. Plan Oost route (duur tien minu ten): 't Loo-Kerkelaan-Laan van Zeeman- Klein Barlaken-Laan van Frans - Groot Barlaken - Dokterslaan - De Loet - Raadhuisweg- 't Looplein (op woensdag via Van Aostastraat)- Heerenweg- Station. Ypesteinroute (duur twintig minuten): Station - Butterlaan- Breedelaan - Zevenhuizerlaan- Kennemerstraatweg-Y pesteinerlaan- GGZ-Kennemerstraatweg-Raadhuisw eg-'t Looplein (op woensdag via Van Aostastraat)- Heerenweg-Station. U kunt tot 15 november schrifte lijke voorstellen doen voor een han dige opstapplaats bij u in de buurt en ook aangeven op welke dag(en) en tijd(en) u met de bus wilt reizen. Uw suggesties kunt u in de bus inleve ren, t.a.v. Tim van der Lans, Wethouder Tomsonbos 101, 1852 HB Heiloo of per e-mail: tim.vdlans@quicknet.nl. Wij hopen dat gezien de massale ondersteuning van de handtekeningenactie tot behoud van de buurtbus velen lid zullen worden van de vereniging. Een behoorlijk aantal zal in ieder geval nodig zijn voor een gezonde toekomst van de buurtbus. Dus wacht niet te lang met uw aanmel ding, want we hebben minstens een paar honderd leden nodig voor een goede start. En wilt u op de hoogte blijven van actuele zaken, kijk dan af en toe op de website: www.buurtbusheiloo.web-log.nl. (tekst en foto: Tim van der Lans)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 9