fm A" 1 1 1 Sfi J***8 nui/i/juui 11 ci c Ons woongespre is nu extra aangekleed Leden maken het verschil Gijs Wanders presenteert ledenbijeenkomst met als thema 'Wereld in Eigen Hand' Ons Coöperatief Dividend Rabobank John Hopman:Ik kies voor een bank zonder aandeelhouders maar met leden 10 Rabobank Noord-Kennemerland H m november 2008 Dichtbij, betrokken en toonaangevend www.rabobank.nl/nkl Agenda Co/cfbi) Kantoren: Samen maken we de mooiste bank boven het Noordzeekanaal 19 NOVEMBER 2008 UITKIJKPOST Gijs Wanders was ooit nieuwslezer van het NOS- journaal en is nu journalist en schrijver. Als voorzitter van de avond zal hij de leden middels filmversla gen, verhalen en gedich ten, informeren over de internationale, nationale en lokale betrokkenheid van de Rabobank. Via microkredieten-in India, Honduras en Tanzania en de betrokkenheid van de Rabobank Foundation bij laaggeletterdheid en gehandicaptensport, zullen we uitkomen bij de bijdragen voor 2009 uit ons eigen, lokale Coöpe ratiefonds. Zangeres Vera van der Poel en gitarist Tjeerd van Zanen zorgen voor de muzikale omlijs ting van het programma. Avondvoorzitter Gijs Wanders, zangeres Vera van der Poel en gitarist Tjeerd van Zanen. Daarnaast zal de ledenraad deze avond ingaan op de ervaringen van het eerste jaar en bespreekt directie voorzitter Nathal van Rijn Nu bij een Rabobank woongesprek, tot 20% korting bij Decorette. Tijdens een woongesprek bij de Rabobank bespre ken we niet alleen uw hypotheek, we doen ook iets voor uw inrichting. Na afloop van het woongesprek krijgt u namelijk een voucher. Die geeft tot 20% korting op de gehele collectie van Decorette, plus een gratis advies voorde aankleding van uw huis. Voor meer nuttige tips en adviezen over het kopen van een huis, kijk élke zaterdag om 16.30 uur bij RTL4 naar My First Home. Maak snel een afspraak voor een woongesprek. U wordt er altijd wijzer van. Bel (072) 507 33 00. de ontwikkelingen in de financiële markten en ons bankresultaat van 2007. Alle leden hebben inmid dels een persoonlijke uit nodiging ontvangen voor deze bijzondere avond. Exclusief voor leden van de bank organiseert Rabobank Noord-Kennemerland op maandag 24 november een boeiende en informatieve avond. De bijeenkomst vindt plaats in Hotel Zuiderduin in Egmond aan Zee. De Rabobank steunt op allerlei manieren projecten die bijdragen aan een betere samenleving. Wij noemen dit ons Coöperatief Dividend. Tijdens onze jaarlijkse Coöperatiedag sluiten we de bank en gaan onze medewerkers aan de slag voor maatschappelijke projecten in ons werkgebied: extra handjes voor klussen in natuur en bij verenigingen en veel extra aandacht in de zorg. Een andere vorm is ons Coöperatiefonds, waarop lokale verenigingen een beroep kunnen doen om plannen te realiseren die anders op de plank blijven liggen.Tijdens de ledenbijeenkomst op 24 november wórden de bijdragen uit dit fonds voor 2009 bekend gemaakt. Twee van onze medewerkers die op 3 oktober jongstleden Coöperatief Dividend uitkeerden. John Hopman, bloembollenkweker uit Egmond-Binnen en al jaren lid van de Rabobank is er duidelijk over:De Rabobank is een bank die het anders doet. De ontwikkelingen in de financiële wereld gaan snel, maar de Rabobank blijft daarin een eigen, stabiele koers varen. Dichtbij en betrokken met klantwaarde hoog in het vaandel De Rabobank streeft niet naar winstmaximalisatie en aandeelhouderswaarde, maar naar duurzame relaties. Leden hebben daarbij een streepje voor: zij worden uitgenodigd voor speciale ledenbijeenkomsten, ontvangen het ledenmagazine Dichterbij met aanbiedingen speciaal voor leden en zij kunnen via de ledenraad en afdelingsbijeenkomsten rechtstreeks hun stem laten horen bij de bank. De ledenraad, bestaande uit 35 leden uit alle geledingen van het werkgebied (geografisch en vanuit de verschillende sectoren), vormt de schakel tussen bank en leden. Voorjaar 2007 stelde John Hopman zich kandidaat voor de ledenraad.'lk ben altijd al een getallenman geweest', zegt hij.'Ik ben meer dan gemiddeld geïnteresseerd in cijfers en financiële ontwikkelingen. Het leek me boeiend en interessant om een kijkje te nemen in de keukep bij de Rabobank en mee te denken over het beleid.'Hopman werd in het voorjaar van 2007 door de leden benoemd als ledenraadslid en begin 2008 kozen zijn medeledenraadsleden hem als voorzitter van de afdeling Bergen-Egmond- Schoorl.'lk ben blij dat mensen vertrouwen in mij hebben en op mij gestemd hebben', zegt Hopman, die terugkijkt op een goed eerste ledenraadsjaar. 'De sfeer is goed en ik voel me op mijn gemak in de ledenraad. Er wordt op een plezierige manier met elkaar omgegaan. Bovendien zijn alle sectoren goed vertegenwoordigd. Er is bewust gezocht naar een breed draagvlak om Heeft u vragen over onze coöperatie? Mail naar: communicatie@ nkl.rabobank.nl eenzijdige besluitvorming te voorkomen en dat spreekt mij aan.'Hopman beveelt het lidmaatschap van harte bij klanten aan: 'Vraag uw adviseur eens om ons ledenmagazine Dichterbij en een informatiebrochure over "het lidmaatschap. Ze liggen op alle kantoren voor u klaar!' Bijeenkomst voor alle leden van Rabobank NKL in Hotel Zuiderduin, Egmond aan Zee Rabobank Noord-Kennemerland Postbus 289 1900 AG Castricum Akerhof 1, Akersloot Breelaan 16, Bergen Nh Dorpsstraat 62, Castricum Voorstraat 71, Egmond aan Zee Herenweg 73, Egmond-Binnen Stationsweg 136, Heiloo Kerkweg 2, Limmen Heereweg 56, Schoorl i (072) 507 33 33 l communicatie® nkl.rabobank.nl i www.rabobank.nl/nkl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 10