Kiki van Goor wint Disney kleurwedstrijd AH Leuke kerstcadeautjes van trollbeads bij Peek Isabeau bodyfashion bestaat één jaar 9 m a t Loo in het teken van Sinterklaas Avond rond componist Olivier Messiaen Slender You viert 10-jarig jubileum HEILOO 11 INGEZONDEN MEDEDELING 0 u mmmÊÊmm KERK DIENSTEN DIERENBESCHERMING INGEZONDEN MEDEDELING UITKIJKPOST 19 NOVEMBER 2008 HEILOO - Zaterdag 15 november mocht de 6-jarige Kiki van Goor haar prijs in ontvangst nemen bij Albert Heijn. Kiki had meegedaan aan de Disney kleurwedstrijd. Uit handen van supermarktmana ger Edwin Hart kreeg Kiki een Disney dvd box. Ook maakt Kiki nog kans op een geheel verzorgd weekend in Euro Disney Parijs. Uit alle filiaalwinnaars wordt nog een winnaar gekozen die naar Euro Disney Parijs toegaan. De medewerkers van Albert Heijn Ypestein hopen dat Kiki deze ook wint. Met haar mooie tekening maakt zij vol gens hen een goede kans! HEILOO - De designers bij Lise Aagaard in Kopenhagen zitten nooit stil. Deze keer zijn er twee nieuwe zilveren kralen, een gouden kraal en een nieu we combinatie van zilver, parels en edelstenèn. Daarnaast zijn er twee vari anten op de in augustus geïntroduceerde spectaculaire diamondlike. Michael Wiehe is de ontwerper van de nieuwe zilveren en gouden kraal 'Eenheid'. Michael is niet nieuw bij trollbeads, hij maakte al in 2002 de bekende bead 'Kwal'. Een nieuwe collectie is niet compleet zonder een kraal van de hand van Soren Solvsmed. De beschermengel is een hanger die prachtig aan een collier past, maar kan natuurlijk ook prima aan een arm band. Pure Passie: Als de waarheid geen passie bevat, dan bestaat zij puur uit feiten. Alleen als zij met de passie van het hart doordrongen is, wordt het poëzie. Een meesterstukje van de hand van Lise Aagaard. Een prachtige kraal samengesteld uit sterling zilver met parels en granaten. Diamond-like in zwart en wit: Als klap op de vuurpijl is er ook nog een variant op de popu laire diamond-like. Naast de in augustus geïntroduceerde diamond-like met gouden buis hebben we er nu ook een met zilveren buis. En om de kerstcol lectie compleet te maken is er ook een zwarte versie gemaakt waarin de zir- konia's misschien nog wel* nog beter tot hun recht komen. Trollbreads zijn verkrijgbaar bij Peek juwelier, Stationsweg 85 a in Heiloo. Let op: op koop zondag 30 november komt er een glasblazer bij Peek Juwelier glas blazen. HEILOO - Isabeau bodyfashion bestaat deze maand een jaar. Op 16. november opende zij haar deuren aan het Stationsplein 98 in Heiloo. Inmiddels hebben velen de weg naar Isabeau gevonden en is eigenaresse Ingeborg Dekker tevreden over het eerste jaar in het nieuwe stationscen trum in Heiloo. ,,Ik heb al veel vaste klanten en hoor alleen maar positieve reacties over zo'n mooie lingeriezaak. De meeste merken zoals Marie Jo, Marlies Dekkers en Prima Donna heb ik exclusief voor Heiloo en directe omgeving. Van die merken heb ik dan ook een ruime selectie en er komt regelmatig iets nieuws binnen, want een collectie wordt nooit in een keer uitgeleverd. Marlies Dekkers bijvoorbeeld, komt met zes collecties per jaar en dan ook nog met een badcollectie. Dit merk is een zeer geliefd cadeau artikel. Ik vind het ook erg leuk dat er regelmatig mannen komen om een mooi setje voor hun vrouw uit te zoeken. Meestal is de keus goed, want ik zie maar weinig vrouwen terug om te ruilen." In verband met deze eerste verjaardag heeft Isabeau een leuke actie: bij aankoop van een BH krijgt u 50% korting op de bijpassende slip of string! Dat maakt het extra aantrekke lijk om nu alvast een mooi setje voor de feestdagen aan te schaffen! Maandag Meander/Paulusschool, De Hucht 2, huis-aan-huisactie, plan Ypestein zuide lijk gedeelte. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmerverza- melplaatsen langs de weg, voor 19.00 uur. Ook dan is brengen mogelijk tus sen 18.00 en 19.00 uur naar de par keerplaats bij school. Maandag t/m vrijdag - Sportvereniging Dojo 't Loo, contai ner bij Bergeonstraat 28. - Stichting Hobbyfarm container bij de Westerzij (Woonheuvel). - De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/ Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 08.45 en 15.30 uur. - Radboudschool, Breedelaan. Van maandag t/m vrijdag tijdens openingstijden school. - De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. - Muziek Dansschool, Het Veld 1tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag - Stichting Ouderenwerk Heiloo, con tainer naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. - De Bolder, hoek Kerkelaan/ Westerweg. - Container op de parkeerplaats bij zwembad het Baafje. Dagelijks - Papiercontainer achter de Ter Coulsterkerk, beheerd door Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo. - Papiercontainer bij Sporthal Het Vennewater aan Het Zevenhuizen, beheerd door basisschool Willibrord, basisschool de Zuidwester, sportvereni ging De Foresters, hockeyvereniging De Terriers, base- en softbalcub Double Stars, vogelvereniging Kleurenpracht, tennisvereniging Het Vennewater. - HS\J container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw - Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Dierenbescherming, afd. Alkmaar e.o. De Loet 5, Heiloo, tel. 5150071, e-mail: info@dierenbèschermingnhn.nl, www.dierenbeschermingnhn.nl. Dierenambulance 'Noor d- Kennemerland Alexander Flemingstraat 35, Alkmaar, tel. 515Ö085, fax 5152701. Alarm nummer: tel. 5150173 (24-uursdienst). Stichting Knaagdierencentrum Heiloo De Loet 3, tel. 5090234, e- mail: info@knaagdierencentrum.nl, internet: www.knaagdierencentrum.nl Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Vermist Lichtgrijze langharige poes, vaag cypers, witte borst, beige buik, 4 witte voetjes, dikke staart, gechipt, heeft dringend medicijnen nodig, 14jr, Mona, vakantiepark Vennewater, Slootenslaan 27 Heiloo Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. HEILOO - Het oerhollandse feest van Sinterklaas krijgt in winkelhof 't Loo veel aandacht. Van ondersneeuwen ten koste van de kerst is geen sprake, de komende weken zijn voor de kinderen tal van activiteiten georganiseerd en het winkelcentrum is geheel in sintsfeer aangekleed. Het afgelopen weekend konden de kinderen speelgoed uit proberen alvorens zij dit op hun ver langlijstje zetten. Op vijf kramen stond duurzaam en verantwoord speelgoed uitgestald en de kinderen konden naar hartelust hun gang gaan. De intocht van de goedheilig man, zaterdag 22 november gaat langs het winkelcentrum. Zaterdag 29 november krijgen de kinderen de gelegenheid om te kijken of zij over dezelfde talenten beschikken als zwarte Piet. Door tegen een steile wand op te klimmen, over een dak te balanceren, kadootjes in de schoor steen te gooien, en nog veel meer, kunnen zij een Pietendiploma in de wacht slepen. Zoals elk jaar ook nu een sinterklaastoneelstuk in Theater de Beun aangeboden door de winke liers van Winkelhof 't Loo. De vereni gingen Forento en Pancratius nemen met groot enthousiasme de kinderen mee in een avontuur van Grote Piet en zijn helpers. Grote Piet roept in zijn wanhoop dat hij zich wel in twee ën wil splitsen en wie schetst zijn verbazing als uit de spiegel zijn even beeld stapt. Wie weten wil hoe dit afloopt kan vanaf woensdag 26 november bij Bruna, Didi, de Hema en Albert Heijn gratis kaarten halen. De voor stellingen zijn op zaterdag 29 november om 14.00 en 15.30 uur. Protestantse Gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds R.J. Blaauw uit Heiloo. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur ds. Koelee uit Huizen. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur Dienst van Schrift en Tafel, mmv Ritmisch Koor Heerhugowaard, voorganger ds. M. Braamse. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met Cantorus, voorganger J. Veldt. Zondag 10.00 uur: Familieviering met kinderkoor, voorganger H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Geen opgave ontvangen. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: Woord- en Communie Jeugdviering met Jeugdkoor. Voorganger J. Oiling. Zondag 10.00 uur: Cecilia-Feest Eucharistievierng met Gemengd Koor, voorganger J. Oiling en J. Veldt. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld 1, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072- 5325720. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 10.00 uur: Communieviering met samenzang. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10,00 uur Eucharistievierng met St. Caecilia. H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zaterdag 19.00 uur: Eucharistieviering met Samenzang. Zondag 10.00 uur Communieviering met Soü Deo Gloria. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: Gregoriaans avond gebed. Zaterdag 19.00 uur: vespers mmv het Mannenkoor. Zondag 10.00 uur: pontificale hoogmis. Woensdag 09.00 uur: stille mis. Protestanse Gemeente Egmond Egmond aan Zee, zondag 10.00 uur: voorganger ds S.H. Ossewaarde, 1ste Advent. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar. Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Mare Nostrom, Arubastraat 2, Alkmaar, 072-7510700/ www.ekvriendschap.nl. St. Jacobus de Meerdere Akersloot Zaterdag 19.00 uur: geen viering. Zondag 10.00 uur: Communieviering mmv Intermezzo. Voorganger pastor H. Hudepohl. HEILOO - Bibliotheek Heiloo houdt op maandag 24 november een avond rond het werk van Olivier Messiaen. Muziekbibliothecaris Gert Floor, geeft een kijkje achter de schermen van deze beroemde componist met als thema 'Olivier Messiaen: een groot componist, maar niet altijd makkelijk te beluisteren.' Aanvang 20.00 uur (zaal open vanaf 19.30 uur). Er zijn nog toegangskaarten ver krijgbaar voor deze speciale avond a 5, (niet bibliotheekleden: 7,50) bij de klantenservice van Bibliotheek Heiloo. Reserveren kan ook: telefo nisch via 072-5330670 en e-mail: bibliotheek@bibliotheekheiloo.nl. HEILOO - Onder grote belangstelling heeft Slender You Heiloo op zater dag 8 november haar 10-jarig jubileum gevierd. Het was een gezellige druk te op de hoek van de Westerweg en de Schuine Hondsbosschelaan, waar de vlaggen waren uitgestoken en een partytent was neergezet. Veel mensen kwamen langs om eigenaresse Ingrid Fenijn en haar team te feliciteren. De vestiging in Heiloo is bloeiend en heeft de laatste tijd vele nieuwe klanten gekregen die willen kennismaken met deze vorm van bewegen waarbij bles sures nihil zijn. Veel buitenstaanders zagen het als een mooie gelegenheid om een kijkje te nemen in de salon en kennis te maken met het fenomeen van de bewegingsbanken. Ook lieten vele zich verwennen met een manicure of een ontspannen stoelmassage. En natuurlijk was er een hapje en drankje en een mooie roos ter herinnering.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 11