Maarten Spanjer op sponsoravond W Limmen éi. Ontwiklcelingstoernooi Dojo weer groot succes Limmen fors onderuit tegen koploper sport 21 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO m 1 i a Eerste competitie wedstrijd voor turnsters van GTH KORTOM SVVredeburgwint <pM 19 NOVEMBER 2008 LIMMEN - Donderdagavond 13 november was Maarten Spanjer te gast in de kantine van voet balvereniging Limmen. De bekende acteur en schrijver trad daarmee in de voetsporen van veel aansprekende voorgangers. De trainers Co Adriaanse en Foppe de Haan, voetbaljournalist Johan Derksen, AZ-directeur Toon Gerbrands, toenmalig Ajax-voorzit- ter Michael van Praag, de oud-voet ballers René van der Gijp en Youri Mulder, de scheidsrechters Jan Keizer en Dick van Egmond, ze waren allemaal al eens te gast in de fraaie kantine. Nog even was het spannend of de sponsoravond van voetbalvereni ging Limmen nog door zou gaan. De microfoons heten het afweten maar gelukkig was het probleem toch nog op tijd opgelost. „We zou den hier vanavond Maarten Spanjer en Carrie ten Napel te gast krijgen", kondigt Mark Admiraal aan, „maar helaas: Carrie is ziek. Op de vraag van haar: 'wie kan ik als vervanging regelen', antwoordde ik, je vader is ook goed, dus is Maakten Spanjer hier vanavond samen met Evert ten Napel!" De spönsoravond viel in goede aarde bij de sponsors. Na eerdere edities met Co Adriaanse, Foppe de Haan en Johan Derksen was een avond met Maarten Spanjer een leuke afwisseling. „Maarten Spanjer kan niet tippen aan Johan Derksen, maar de avond was minstens zo goed als vorig jaar", zegt Henk Brandsma. „Wel had ik het leuk gevonden als we vragen hadden mogen stellen." Coby van Kessel, voorzitter van de jeugdcommissie had liever een voetballer gehad. „Foppe de Haan was echt super, hij heeft de jeugdle den zelfs nog een training gegeven. Grote droom is uiteraard Louis van Gaal." Ook voor oud-voorzitter Siem Admiraal is Louis van Gaal nog een wens. „Het is leuk om te merken dat dit soort avonden gewaardeerd worden door sponsors en volgens mij hebben ze het alle maal zeer op prijs gesteld." y 1} 1 Twee van de deelnemers van Dojo 't Loo: Stef van Leeuwen (links) en Wouter Koops. Aangeleverde foto JUDO HEILOO - Zondag was alweer de vijfde keer dat het Ontwikkelingstoernooi bij Dojo 't Loo werd gehouden. Dit toer nooi is speciaal voor beginnen de judoka's van 4 tot 10 jaar die wedstrijdervaring op willen doen. Maar liefst 240 kinderen uit heel Noord-HoUand hadden zich inge schreven, waarvan zo'n dertig yan Dojo 't Loo zelf. Volop spanning dus, vooral voor de kinderen die nog nooit eerder aan een toernooi had den meegedaan. Alle judoka's heb ben in hun poules zo'n vijf wedstrij den gedraaid, om te bepalen hoe de prijzen werden verdeeld. Donderdagavond was Maarten Spanjer te gast in de kantine van voetbalvereniging Limmen. De bekende acteur en schrijver trad daarmee in de voetsporen van veel aansprekende voorgangers. Foto: Lien Blesgraaf VOETBAL LIMMEN - Limmen 1 heeft afgelopen zondag zijn derde opeenvolgende nederlaag gele den in deze competitie en is daardoor op de ranglijst terug gevallen naar een middenmoot- positie. Voor het oog van veel Limmer supporters, werd het op sportpark de Westrand in Wervershoof een afgetekende 5-2 nederlaag tegen koploper WW De ploeg van schei dend trainer Volkert Jan Putting beschikt over een goede en agres sieve ploeg met een snelle en gesle pen voorhoede. Nadat Limmen in de openingsfase kleine speldeprik- jes kon afgeven en Rens Min een teenlengte tekort kwam om een doeltreffend schot af te leveren, was het na een kwartier raak voor WW Een overtreding binnen het Limmer strafschopgebied werd door de scheidsrechter met een penalty bestraft en daar wist topscoorder Aker wel raad mee. Limmen was aangeslagen en kwam handen en voeten te kort om de snelle WW- combinaties het hoofd te bieden. Vele aanvallen golfden op het Limmer doel en een tweede goal kon niet uitblijven. De Limmer defensie werd uiteen gerafeld in deze fase van de wedstrijd en de 2-0 was een logisch geVolg. Het werd nog voor de rust 3-0 nadat Limmer verdediger Bas Admiraal finaal over de bal heen maaide en dat kadootje dankbaar in ontvangst werd geno men. Na de rust kreeg Limmen direct via Martijn de Haan een mogelijk heid om te scoren, maar oog in oog met de WW-keeper redde deze bekwaam, Niet veel later lag de vier de treffer achter Limmengoalie Edwin den Breejen en was het over en uit. Alvorens de vijfde treffer werd gescoord, wist Jeroen Veldt namens Limmen nog wat terug te doen terwijl invaller Wouter Koot voor de 5-2 eindstand zorgde. Aanstaande zondag is Limmen vrij van competitieverplichtingen, ter wijl op zondag 30 november WGW uit Den Helder op bezoek komt. Hopelijk kan dan de negatieve spi raal worden doorbroken en het genot van een overwinning weer worden geproefd. Van Dojo 't Loo behaalden Dirk Nes, Mats Kroon, Tien Hoogland en Tim van der Zwet de eerste plaats. Tweede plaatsen waren er voor Ilonka Kuyper, Sofie Nes, Max Vreeswijk, Fil Dekker, Bas de Laleijne, Toon Bolten, Marnix de Vries. Derde plaatsen waren er voor Bram Levering, Beer Stavenuiter, Wouter Lighthart, Stef van Leeuwen, Coosje Boom. De overige kinderen van Dojo 't Loo gingen hebben ook bijzonder goed hun best gedaan en gingen in ieder geval met een mooie glimmende herinnering en een erva ring rijker weer terug naar huis. LIMMEN - Vrijdag 14 november speelde Vredeburg ronde 8 en tevens de thuiswedstrijd tegen MSC uit Den Helder. Het werd een forse 6,5 -1,5 overwinning, dankzij winst van Kramer, Admiraal, E. Stolp, Hageman, Ebels en Limmen en remise van B. Stolp. Van der Storm blunder de een snelle winstvoortzetting weg en verloor een toren en de partij. De Ruijter stond flink beter tegen Van Duin, maar zag niet hoe hij de partij moest afma ken. Van Duin profiteerde van deze aarzeling en ontsnapte. Borst had geen moeite met Van der Bult en steeg naar de vierde plaats. In groep B speelden de beide koplopers Allard de Vries en Ozair Dahi om de eerste plaats. Ozair kon zijn pion laten promoveren en won met twee dames deze belangrijke wed strijd.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 19