Lezing Nico Mantel Tweedehands paarden/ over Brazilië dierenspullenmarkt Gezellige kerstmarkt bij tuincentrum De Buitenkans van GGZ H E I L O O futidwh! 3 ^BakkemjmM 'Kéè^Zöxm Hallo lieve kinderen van Heiloo! UITKIJKPOST 19 NOVEMBER 2008 't too 27 - Heiloo - 533 17 76 Olt.ZèiS 4 voor 100 gr. 0SD' 100 gr. samen voor Tuincentrum de Buiteoki Nog een paar dagen en het grote feest gaat beginnen. Wat was het spannend in Almere. Gelukkig is de boot toch aan de kade gekomen. En daarom komt aanstaande zaterdag 22 november Sinterklaas naar Heiloo. Om 11.30 uur gaat de intocht van start bij de Radboudschool. Vandaar gaan we met Sinterklaas en heel veel Pieten richting het winkelcentrum 't Loo. Sinterklaas wil daar graag even praten met de aan wezige kinderen. Meteen daar na gaan we via de Heerenweg richting het Stationscentrum want daar is de uitreiking van de kleurplatenactie. Als de prijzen zijn uitgereikt door Sinterklaas gaan we via de Sutterlaan en de Sreedelaan richting de Ken nemerstraatweg waar omstreeks 13.00 uur het feest zal losbarsten in de ont moetingsruimte van het GGZ. Met muziek en dans en een heleboel andere leuke dingen gaan we er weer een groot feest van maken. We hopen dat alle kinderen zich mooi verkleden als zwarte Piet of als kleine Sinterklaasjes. Sinterklaas is daar namelijk dol op. Natuurlijk hoopt Sinterklaas ook dat alle bewo ners langs de route de vlag weer uitsteken, want dat staat zo feestelijk. Dus we hopen jullie allemaal te zien met de intocht. En dui men jullie ook voor mooi weer!? Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijkvoor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. r r»»» Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd HEILOO - Vanaf heden is tuin centrum De Buitenkans op het terrein van de GjGZ naast door deweekse dagen van 10.30 tot 17.00 uur, ook op zaterdag van 09.00 tot 17.00 uur geopend. De plantenkas met aangrenzend royaal buitenterrein, waar verschil lende plantensoorten voor in de tuin, diverse soorten potgrond, haagbeplanting en coniferen over-7 zichtelijk staan opgesteld, is makke lijk bereikbaar vanaf de Rosendaal (ingang tegenover de brandweerka zerne). Het tuincentrum beschikt over ruime parkeergelegenheid. In de plantenkas vindt men een uitge breid assortiment aan kamerplanten en aanverwante artikelen. Publiekstrekker in de maanden november/december is de gezellig ingerichte kerstmarkt. Deze biedt een uitgebreid assortiment aan leuke cadeauartikelen en originele kerstdecoratie; van trendy kerstver siering, houten lantaarns en ver schillende modellen aan kaarsen tot en met exclusieve accessoires voor het zelf creëren van een bijzondere kerstsfeer in huis. De vier medewer kers en hun 45 enthousiaste cliën ten uit de langdurige zorg, zijn trots op de mooie presentatie van de kerstmarkt. Wim Haisma, coördinator van tuincentrum De Buitenkans: ,,Het tuincentrum biedt mensen uit de langdurige zorg op verschillende niveaus een belangrijke en nuttige vorm van dagbesteding. Ieder helpt naar zijn kunnen en draagt, in een gemoedelijke sfeer, zijn of haar steentje by. Omdat veel planten uit eigen kwekerij komen en het kerst- groen afkomstig is van het GGZ ter rein, kunnen we dit vers aanbieden en tegen een vriendelijke prijs." Vanaf 6 december zijn bij tuincen trum De Buitenkans ook volop kerstbomen in alle soorten en maten verkrijgbaar. advertentie HEILOO - Heb je spullen over of zijn je paardrijkleren te klein geworden? Dan is de tweedehands paarden/dieren- spullen markt misschien de manier om er van af te komen en een leuk zakcentje te verdie nen. Een ander doe je er een groot plezier mee. Te denken valt aan bijvoorbeeld paardrijbroeken, rijlaarzen, bor stels, hoofdstellen, zadels, dekens, maar ook hamster-, cavia-, of vogel kooien en riemen, halsbanden, en ook (lees)boeken over dieren mogen aan de man worden gebracht. Omdat de verkoop op een groot terrein wordt gehouden, kan De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,46 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: dinsdag 09.00 t/m 17.30 uur vrijdag 11.00 t/m 14.30 uur HEILOO - Brazilië, het grootste land Zuid-Amerika, is 22 maal zo groot als het voormalig moeder land Portugal en wordt geken merkt door een schitterende natuur die in deze film met unie ke beelden tot uitdrukking wordt gebracht. De documentaire voert u mee langs de grootste watervallen ter wereld de Iquacu, ook bekeken van uit een helikopter. De rondreis komt door de Pantanal, een beschermd gebied, zo groot als Frankrijk, met ongerepte natuur. De kijkers bezoe ken er een Indianendorp en een plaatselijk Indianenschooltje. In Brazilië leven ongeveer 300.000 indianen in reservaten. De sociale leefomstandigheden zijn in dit land erg slecht. zelfs een trailer, paarden/ponykar/ of koets worden tentoongesteld en eventueel verkocht worden. Tegen een kleine vergoeding is er de mogelijkheid om een ritje op een pony te maken en geschminkt te worden als je lievelingsdier. Locatie: Landelijke Rijvereniging en Ponyclub Heiloo, Sammerrijhal Zeeweg 414 te Heiloo. Datum: zondag 30 november van 13.30 tot 16.30 uur. De kosten om de spulletjes te verkopen zijn voor de leden gratis. Niet leden betalen 3,50 inclusief consumptie. De entree kosten zijn één euro en kin deren onder de vier jaar gratis. Opgeven kun je via de mail bij Helmi Bult: j.bult@planet.nl. Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 13.00 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur /Op de foto: Camila, een van de 45 helpers bij tuincentrum De Buitenkans, is trots op de presentatie van de Kerstmarkt, die ze met z'n allen hebben neergezet. Foto: Carolien Breed Zo maakte Nico Mantel er kennis met de familie Wielemaker, een uit Nederland afkomstige emigrant die er een boerderij bezit met een land oppervlak van meer dan 1400 hecta re. Het interieur van de boerderij ademt nog een typische Hollandse sfeer. In Rio de Janeiro ziet de kijker de beroemde stranden van Copacabana en Ipanema. Er wordt een enorme kathedraal bezocht, waar ooit 20.000 gelovigen aanwezig waren tij dens een bezoek van de Paus. Deze prachtige film is te zien in de grote zaal van het Open Huis, boven win kelcentrum 't Loo in Heiloo. Zondagmiddag 23 november. Zaal open 14.00 uur, 14.30 uur. Entree 5r-

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 3