29 nouember in uiinheihof 't Looi r zaterdag 29 nouemüer: Haal ie PietendiDioma! Donderdag a decemner: Extra Koonauond! a A WINKELHOF Vriendelijke mensengeweldig winkelen PUS19 Winkelhof 't Loo, one stop shopping in hartje Heiloo met 400 gratis pakeerplaatsen, website www.winkelhof-t-loo.nl Op zaterdag 29 november krijgt Winkelhof 't Loo in Heiloo hoog bezoek. Tussen 13.00 en 16.30 uur stuurt Sinterklaas een groep trainpieten naar 't Loo om te kijken of er nog talentvolle Zwarte Pietjes rondlopen... Op een trainingsparkoers leren de Pietjes-in-wording hoe je op een dak moet klimmen, cadeautjes in de schoorsteen moet werpen en hoe je op een dak in balans blijft. Wie de training er goed vanaf brengt, krijgt een echt Pietendiploma! In 't Loo kunnen de kleine Pietjes zich ook laten schminken en tekeningen voor Sinterklaas maken. Op dezelfde dag organiseert Winkelhof 't Loo om 14.00 en 15.30 uur in theater de Beun de voorstelling 'Spiegelpiet' (duur: 1 uur). 'Spiegelpiet' gaat over de Grote Piet die het zo druk heeft dat hij zijn spiegelbeeld vraagt om hulp. Maar als zijn spiegelbeeld plotseling uit de spiegel stapt, gebeuren er wel héél rare dingen... De gratis kaarten voor de voorstellingen zijn vanaf woensdag 26 november verkrijgbaar bij Albert Heijn, Hema, Bruna en Didi. U kunt maximaal vier kaarten aanvragen. Maar wees er snel bij, want op is op. Winkelhof 't Loo pakt uit rond de pakjesavond van Sinterklaas! Op donderdag 4 december is er een extra koopavond. De winkels zijn geopend tot 21.00 uur. Op vrijdag 5 december gaan alle winkels om 17.00 uur dicht, behalve Albert Heijn. Zij sluiten om 20.00 uur. Bij Winkelhof 't Loo kunt u gratis en dichtbij parkeren en binnen kunt u overdekt, warm en gezellig winkelen. Tot ziens in 't Loo! T

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 45