8e Noord-Hollands winter circus komt met nieuw programma PAG24 Humor Clown Picar voldoet helemaal aan het beeld dat mensen van clowns hebben. Met zijn wilde haren, rode neus en enorme flap- schoenen zorgt hij voor de schaterlach. Zijn optreden is niet gewoontjes, clown Picar laat iedereen weer even kind zijn. Humor is eveneens te vinden in het cascadenummer van Duo Hyppolit. Met een ladder en komi sche acrobatiek zijn diverse disciplines samengevoegd tot één wervelend geheel. Vertolkte Jufrouw Jannie het afgelopen jaar de hoofdrol, nu maakt zij met korte verras sende intermezzo's haar opwachting. Met deze acts krijgt Jde lach' een prominente plaats in alweer de 8e editie van het Noord- Hollands Wintercircus. Met deze onderdelen en alles eromheen onderscheidt het Noord-Hollands Wintercircus zich ook dit jaar van alle ande re wintercircussen. Reserveren, parkeren en gebruik van de toiletten is gratis. Zo blijft het Noord-Hollands Wintercircus een betaal baar evenement. Voor de hele familie! Nieuw programma Humor en spektakel staan dit jaar centraal in de nieuwe show. Naar aanleiding van de editie van vorig jaar is een enquête gehou den onder het publiek. De uitkomst was Voorverkoop Kaarten zijn vanaf 1 november 2008 in de voorverkoop verkrijgbaar via www.noord- hollandswintercircus.nl en via de re'serveer- lijn: 06-10652504 (tijdens kantooruren). Tribunekaarten kosten 18,50 per stuk, ongeacht de leeftijd (0 enl jaar gratis). Wie vóór donderdag 18 decembler 2008 reset- veert en betaalt via internet, profiteert van 2,00 korting per entreebewijs! Deze actie is geldig voor alle voorstellingen, zolang de voorraad strekt. ViP-plaatsen kunnen alleen worden besteld via de refers eerlijn. De cir- cuskassa aan Dê Omloop in Heiloo is vanaf zaterdag 20 december 2008 dagelijks open van 11.30 uur tot 16.00 uur. ff

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 50