Kees Borg» Opgelicht door wisseltruc De Terriërs op Beat FM Workshops in het teken van Sint en Piet Film over de dorpsfiguur Dorus de Waard H E I L O O 3* 3 zd /m»Ke^sS^imh Sukadelappen U Filetlapjes Bij 150 gr. Fricandeau 100 gr. Scharrelsalade GRATIS 2e pak koffiespeculaas halve prijs 3 broden naarjdlÉÉ% keuze tatie V| Nasi met Babi Pangang portie BSHM saucijzen broodje elke 5e GRATIS De politie is op zoek naar getuigen Geef de bibliotheek cadeau! Voorleespiet bezoekt Bibliotheek Heiloo UITKIJKPOST 26 NOVEMBER 2008 WZy-ZvakkerJim^ 't Loo 27 - Heiloo - 533 500 gram voor gemarineerd of naturel voor soorten groot brood) tl| /Jf ADVE RTE NTIE Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces HEILOO - Een bekende dorpsfi guur in Heiloo na de Tweede Wereldoorlog was de handelaar in oud ijzer, Dorus de Waard. Voor vele Heilooërs was hij een karakteristiek persoon in het dorps beeld van Heiloo met zijn paard en wagen. Velen vonden ook de weg naar zijn kenmerkende opslagplaats aan de Westerweg. Dorus de Waard figureert in een film. De film wordt lijk. Hij droeg een grijze jas en een grijze broek. De politie is op zoek naar getuigen die meer informatie hebben over bovengenoemd of mis schien zelf een dergelijke wisseltruc hebben meegemaakt. Zij worden verzocht contact op te nemen met de politie in Heiloo, via tel. 0900- 8844 (lokaal tarief). HEILOO - Hebt u iemand in uw omgeving, die nog geen lid is van Bibliotheek Heiloo? Dan is deze periode bij uitstek geschikt om daar verandering in aan te brengen! Speciaal voor de Sinterklaas en de kerst heeft Bibliotheek Heiloo een feesteüjk cadeauabonnement ont wikkeld. Het cadeauabonnement is verkrijgbaar bij de klantenservice van Bibliotheek Heiloo en bestaat uit een cheque voor een jaarabon nement met aanvullende informatie en een bon voor het lenen van een dvd. Dit alles is - uiteraard - feeste lijk verpakt. Meer informatie over dit speciale cadeau en de kosten van een abonnement vindt u op www.bibliotheekheiloo.nl HEILOO - Ook dit jaar komt woensdag 3 december de voorlees piet naar Bibliotheek Heiloo. Deze Piet is een echte kindervriend en kan zoals zijn naam al verklapt ont zettend goed voorlezen. De voor leespiet heeft beloofd zo ongeveer half vier in de bibüotheek aan de Westerweg te zijn. Hij verwacht een uurtje te kunnen blijven. Alle kinde ren van 4 tot 7 jaar zijn welkom! Sint en Piet worden op 3 december om 16.00 uur verwacht en zullen dan een daverende danspresen- tatie en swingende percussiegroep gaan zien en horen! Aangeleverde foto Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.301m 17.30 uur dinsdag 08.301/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 13.00 uur vrijdag 08.301 m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.001/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijk voor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. vertoond in de Oudheidkamer van de Historische Vereniging Oud Heiloo. Het bekijken van de film kan men combineren met een bezoek aan de tentoonstelling in de Oudheidkamer en het bekijken van de expositie over 110 jaar muziek vereniging Eensgezindheid. De Oudheidkamer is geopend op de zaterdagen van 14.00 tot 17.00 urn en de dinsdagavonden van 19.00 tot 21.00 uur. HEILOO - Zaterdagmiddag is een 81-jarige vrouw uit Velsen- Noord slachtoffer geworden van een wisseltruc. De vrouw stond bij het winkelcen trum aan de Schoollaan boodschap pen in haar auto te doen toen een man naar haar toe kwam die haar vroeg geld te wisselen. Dit deed hij in gebrekkig Nederlands. De vrouw pakte haar portemonnee en pakte daaruit enkele muntstukken. De man gaf aan dat hij dit niet bedoel de en wees toen naar achteren, naar een telefoon. Het slachtoffer keek om, en het moet op dit moment zijn geweest dat de man enkele biljetten uit haar portemonnee heeft ont vreemd. De vrouw kwam hier een uur later achter, toen zij opnieuw een boodschap ging doen. Het sig nalement van de man luidt: 40 a 50 jaar, 1.70 lang, Oost Europees uiter- De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,46 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: dinsdag 09.00 t/m 17.30 uur vrijdag 11.00 t/m 14.30 uur HEILOO - Donderdagavond 27 november, van 20.00 tot 21.00 uur, wordt in een live uitzen ding van radio Beat FM aan dacht besteedt aan de Heilooër hockeyvereniging de Terriërs. Deze vereniging, opgericht in 1951, heeft een stormachtige ont wikkeling ondergaan en is met alle elftallen vanaf de jeugd een geduch te tegenstander. Dit heeft geresul teerd dat het eerste damesteam thans in de overgangsklasse speelt, als enige in onze regio. In de uitzending zullen de bestuursleden; de heren van de Meer en Izaks, het verleden, heden en wellicht de toekomst toelichten. De presentatoren zijn Bob van Unnik en Rob Opdam, die tevens het muzikale gedeelte heeft samengesteld. De uitzending is te ontvangen voor Heiloo via de kabel op 89.0 en via de ether op FM 106.3. sentatie en swingende percussie groep gaan zien en horen! Naast deze presentaties worden de beken den sinterklaas liedjes gespeeld en gezongen. De workshops en het bezoek vin den plaats in de Muziek- en Dansschool Heiloo aan Het Veld 1 Voor meer info, tel. 072-5332460 of info@muziekendansschoolheiloo.nl. De workshops en het bezoek vinden plaats in de Muziek- en Dansschool Heiloo aan Het Veld 1 Dorus de Waard met zijn paard, een bekende dorpsfiguur in Heiloo na de Tweede Wereldoorlog. Aangeleverde foto HEILOO - Woensdag 3 decem ber brengen Sint en Piet een bezoek aan de Muziek- en Dansschool Heiloo. Tijdens dit bezoek zullen kinde ren him geleerde dansen en slag- werkstukken, die zij tijdens de workshops hebben geleerd, laten zien en horen aan Sint. Naast deze presentaties zullen leerlingen van de school speciaal voor deze gelegen heid ingestudeerde muziekstukken en dansen uitvoeren. De work shops, onder andere voor dans en percussie-instrumenten (slagwerk instrumenten), beginnen om 14.30 uur en iedereen mag en kan mee doen! Sint en Piet worden omstreeks 16.00 uur verwacht en zullen dan een daverende danspre-

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 3