Schoonheidssalon Krista H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 êiêêêm Krista van der Schinkel, Meidoornlaan 17, Egmond-Binnen, tel: 06-13474272, www.schoonheidssalonkrista.nl, e-mail: kristavanderschinkel@quicknet.nl. EGMOND - Een stralende huid met een gezonde, natuurlijke uitstraling wil iedereen. Voor een schoonheidsbehandeling waarbij ruim tijd wordt genomen voor iedere klant en gewerkt wordt met producten die 100 natuurlijk zijn, kan men terecht bij Schoonheidssalon Krista in Egmond- Binnen. Krista van der Schinkel volgde de opleiding voor schoonheidsver zorging aan de Haarlemse Akademie in Uitgeest. Interesse in huidverzor ging had Krista al veel eerder en daarom is ze zich hierin verder gaan specialiseren. Inmiddels werd ze gevraagd om les te gaan geven bij haar oude opleiding en loopt ter voorbereiding hiervan nu stage. Krista verdiept zich in het totale functioneren van het menselijk lichaam. De producten waarmee ze werkt zijn van het merk Lakshmij dat gebaseerd is op de eeuw enoude kruidengeneeskunde en levenskennis uit India: de Ayurveda. Deze streeft naar balans tussen lichaam en geest. Stress kan bijvoorbeeld darm problemen veroorzaken, hetgeen weer huidproblemen tot gevolg kan heb ben. „Niet alle huidproblemen kun je daarom van buitenaf behandelen. Maar bij stress helpt het om te ontspannen. Dan biedt de ontspanningsbe handeling uitkomst. Ik neem ruimschoots de tijd voor iedere klant. Na een huidanalyse, een oppervlakte- en diepteréiniging van de huid en epileren, volgt een heerlijke massage van het gezicht, hals en decolleté met warme olie en serum. Vervolgens breng ik een gezichtsmasker aan en kan men tij dens de inwerking hiervan kiezen voor een voet- of hand/armmassage." Men heeft keuze uit verschillende gezichtsbehandelingen of men kan hieruit zelf een samenstelling maken. Iedere behandeling begint met een huidana lyse. Ook jongeren kunnen hun huidproblémen laten verzorgen met een goede reiniging. Verder biedt Krista cosmetische hand- en voetverzorging, voetreflexmassage en lichaamsmassage. „De producten van Lakshmi zyn 100% natuurzuiver en op basis van etherische oliën. Voor ieder huidtype is een eigen lijn van producten ontwikkeld. Zelfs oliën, die ik gebruik voor gezichtsmassage, zijn er voor verschillende huidtypen en hebben een ver zorgend karakter. Het make-up pakket van Id bare Minerals, dat ik aanbied, is eveneens 100% natuurlijk. Het waarborgt dat de huid kan blijven ade men. De foundation ter camouflage van rode- of pigmentvlekken en andere oneffenheden is zo puur datje er bij wijze van spreken mee zou kunnen sla pen. Ter kennismaking geeft Krista nieuwe klanten een korting van 12,50 op de luxebehandeling en €10,- op de ontspanningsbehandeling. Vanaf december kan men bij schoonheidssalon Krista ook terecht voor 'hot stone massage', zowel voor het gezicht als voor het hele lichaam. Een cursus shi- atsumassage en lymfedrainage staan op de planning voor 2009. De schoonheidssalon is aan huis gevestigd en op de begane grond. Krista werkt alleen en op afspraak en is flexibel wat tijden betreft. „Ik wil klanten het maximale kunnen geven. Vandaar dat ik voor iedereen de tijd neem voor een persoonsgerichte behandeling." Meer informatie is te vinden op de website. UITKIJKPOST 26 NOVEMBER 200 Foto's: Ricardo Marei In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 150 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tekst en foto: Carolien Breed

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 5