Met gemak dubbel voordeel na een Rabobank woongesprek Rabobank Coöperatie fonds maakt plannen Nieuw voor bedrijvenklanten: het ZekervanJeZaak®-pakket Educatieproject energiebus van organisaties uitvoerbaar TOT 20% Castricumse basisschoolkinderen kregen praktijkles over duurzame energie Aan de slag dankzij bijdrage Rabobank Rabobank Noord-Kennemerland december 2008 C&iofön Kantoren: Openingstijden december mmmmm korting Gratis interieur advies* Samen maken we de mooiste bank boven het Noordzeekanaal www.rabobank.nl/nkl Dichtbij, betrokken en toonaangevend Deze verenigingen en stichtingen ontvingen een cheque: io DECEMBER 2008 UITKIJKPOST Rabo De heer Van Oosterwijk en Adviseur Bedrijven Janine Vermeulen. Rabobank Noord-Kennemerland Postbus 289 1900 AG Castricum Akerhof 1Akersloot Breelaan 16, Bergen Nh Dorpsstraat 62, Castricum Voorstraat 71, Egmond aan Zee Herenweg 73, Egmond-BInnen Stationsweg 136, Heiloo Kerkweg 2, limmen Heereweg 56, Schoorl (072)507 33 33 communicatie# nkl.rabobank.nl www.rabobank.nl/nkl Donderdag 11 december Avondopenstelling kantoren Bergen en Schoorl Vrijdag 12 december Geen avondopenstelling kantoren Bergen en Schoorl We zijn gesloten op: Eerste kerstdag (donderdag 25 dec.) Tweede kerstdag (vrijdag 26 dec.) Oudejaarsdag (woensdag 3 7 dec.) vanaf 14.00 uur Nieuwjaarsdag (donderdag 1 januari) DECQR ETTE Tegen inlevering van jouw Rabovoucher pannaveld voor de jeugd (Akersloot) herstel monumentale toegangs poorten (Egmond) vernieuwing internetcafé (Akersloot) aanschaf AED-apparatuur (Akersloot) bijdrage voorjaarsconcert (Heiloo) nieuwe naambordjes (Limmen) S.V. Meervogels '31 Stichting Adelbertusakker Jongerencentrum Storey Club Koninklijke EHBO St. Cultuurbevordering Witte Kerk Hortus Bulborum Voor particulieren kent de Rabobank al jaren de Alles-in-één-polis: een verzekeringspakket waarmee de klant alle verzekeringszaken in één keer regelt In november is een vergelijkbaar pakket geïntroduceerd voor de zakelijke markt: het ZekervanJeZaak®-pakket De heer Van Oosterwijk uit Akersloot was de eerste klant die een ZekervanJeZaak®-pakket bij ons afsloot. Dit werd gevierd met een heerlijke taart. Van Oosterwijk, die op 1 januari zijn eigen expertise- en taxatie bureau start, is er duidelijk over:'dit is precies wat ik zocht', vertelt hij.'Alles in één keer goed geregeld'! Van Oosterwijk was al jaren particulier klant bij onze bank. Op de startersdag van de Kamer van Koophandel kwam hij met onze bedrijvenadviseurs in contact en nu heeft hij ook zijn zakelijke rekeningen bij de Rabobank ondergebracht. Onze startersdesk geeft u graag meer informatie over het ZekervanJeZaak® pakket. Bel (072) 507 33 33 en vraag naar Anneloes Starreveld, Mirjam Beek of Janine Vermeulen. Met gemak dubbel voordeel na een Rabobank woongesprek Wie een woongesprek heeft bij'de Rabobank, ontvangt een Rabovpucher. Daarmee heb je met gemak dubbel voordeel bij Decorette. Je krijgt tot 20% korting op ohze collectie en we geven je een gratis intérieuradvies. Ook dat zal zeker van pas komen als je straks je woning moet inrichten. Sluit je tussen 15 november 2008 en 15 februari 2009 een hypotheek, af bij de Rabobank, dan maak je bovendien kans op een Decorette cheque van 10.000,-. Over dubbel voordeel gesproken! my first I Kijk voor de beste woontips vanaf 25 oktober elke iQP home zaterdag om 16.30 uur naar My First Home bij RTL4. Vraag-naar de actievoorwaarden. Deze actie is geldig van 25 oktober 2008 toten met 7 maart 2009. De Energiebus begon haar route in september bij basisschool St. Maarten in Limmen. Het-coöperatiefonds was een van de onderwerpen op de ledenbijeenkomst van de bank op 24 november. Thema van de bijeenkomst was'coöperatie over de grenzen heen'. Via voorbeelden werd duidelijk gemaakt waar een coöperatieve bank voor staat: met en door de leden midden in de samenleving, of dat nu hier is of aan de andere kant van de wereld. S.V. Meervogels uit Akersloot ontving een bijdrage voor dit schitterende pannaveld. De afgelopen maanden bezocht De Energiebus een groot aantal basisscholen in de gemeente Castricum om leerlingen van groep 7 en 8 bekend te maken met duurzame energie. Onze bank maakte dit project als hoofdsponsor mogelijk. In en rond. de speciaal uitgeruste bus werd de werking van onder meer zonne- energie en windenergie uitgelegd. Aan het project was ook de Rabobank Energiequiz verbonden. 25 Winnaars kregen een 'solar charger': een oplader voor mobieltjes, spelcomputers, etc. die werkt op zonlicht en dus heef duurzaam is. We feliciteren alle winnaars van harte met hun prijs!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 16