Heiloocontact Meer informatie? Bel! 18 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bouwen en wonen Verkeer 10 DECEMBER 200 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 Ontvangen aanvragen om bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van artikel 41 van de Woningwet, dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn ontvangen. Kennemerstraatweg 341, reg.nr. 2008/0402 vergroten bowling- en partycenter ontvangstdatum: 28 november 2008 Werkendeislaan 61, reg.nr. 2008/0288 vergroten woning (dakopbouw) ontvangstdatum: 3 december 2008 Westerweg 409, reg.nr. 2008/0375 vergroten woning (gewijzigd uitvoeren vergunning 20070049/20080304) ontvangstdatum: 1 december 2008 Meer informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Bouwplannen via procedure art. 19 lid 2 Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voorne mens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschre ven in artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vergunning te verlenen voor de volgende bouwplan nen. - Spiegellaan 105 (kavel 4), bouwen woning (incl. kelder) met berging; - Spiegellaan 107 (kavel 3), bouwen woning (incl. kelder) met garage. Deze plannen worden behandeld vol gens de uniforme openbare voorberei dingsprocedure uit de Algemene wet bestuursrecht. Ter inzage Bovengenoemde bouwplannen liggen met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 11 december 2008 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmings planvoorschriften gemotiveerd een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schriftelijk en te richten aan het college van burgemeester en wet houders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Bouwplannen met ontheffing Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn om ontheffing te verlenen van de gelden de bestemmingsplanvoorschriften op basis van artikel 3.22 en 3.23 van de Wet op de ruimtelijke ordening en bouwvergunning te verlenen voor de hieronder vermelde bouwplannen: - veranderen garage in berging met praktijkruimte op adres Laan van Muijs 8; - plaatsen winkelgebouw (container voor tijdelijke winkelruimte) op perceel Heerenweg 193. Deze plannen zullen worden behandeld volgens de uniforme openbare voorbe reidingsprocedure uit de Algemene wet bestuursrecht. Ter inzage Bovengenoemde plannen liggen met de daarbij behorende stukken vanaf don derdag 11 december 2008 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermelde bouwplannen ontheffing te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmings planvoorschriften gemotiveerd een zienswijze naar voren brengen, bij voor keur schriftelijk, en te richten aan het college van burgemeester en wethou ders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Afgegeven bouwvergunningen Door het college van burgemeester en wethouders zijn de volgende bouwver gunningen verleend. De Strandwal 20, reg.nr. 2008/0341 gedeeltelijk veranderen gezondheids zorggebouw 'De Smet' (o.a. gevelaan passing) verzending: 8 december 2008 Oosterzijweg 33, reg.nr. 2008/0231 bouwen woning (na sloop bestaande woning) met stallingsruimte verzending: 8 december 2008 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw vergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De datum van verzending vindt u onder de omschrijving van het bouwplan. Een bezwaarschrift heeft geen schorsen de werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schor sing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstgenoemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u een afspraak maken met een medewerker van de publieksba lie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Rotonde Zeeweg-Ewisweg-Ringweg Het college van burgemeester en wet houders heeft besloten tot het realiseren van een rotonde op de kruising Zeeweg- Ewisweg-Ringweg Dit wordt kenbaar gemaakt door de vol gende verkeersmaatregelen te nemen: 1verwijderen van de bestaande ver keersregelinstallatie op het kruispunt Zeeweg - Het Malevoort - De Omloop; 2. verwijderen van de bestaande ver keerstekens op het wegdek op en direct aan het kruispunt; 3. verwijderen van de bestaande borden B1B6, D2, G11, G12a van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens (RW 1990) op en direct aan het kruispunt; 4. realiseren een enkelstrooksrotonde met vrijliggende fietspaden in de voorrang op het kruispunt Zeeweg - Het Malevoort - De Omloop. 5. het aanbrengen van zebramarkering op de wegen naar de rotonde als bedoeld onder art. 49.2 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Bij de voetgan gersoversteekplaatsen zullen de bor den L2 van het genoemde reglement worden geplaatst; 6. het aanbrengen van haaientanden op de wegen naar de rotonde en op de rotonde. 7. plaatsen van de borden B6 van bijla ge 1 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990 op de wegen naar de rotonde ter aanduiding van een verplichting om voorrang te verlenen aan bestuur ders op de rotonde. 8. plaatsen van de borden D1 van bijla ge 1 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990 op de rotonde ter aanduiding van een rotonde met een verplichte rijrichting. 9. plaatsen van de borden D2 van bijla ge 1 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990 op de wegen naar de rotonde ter aanduiding van een gebod voor alle bestuurders het bord voorbij te gaan aan de zijde die de pijl aan geeft. 10.plaatsen van de borden G12a van bijlage 1 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990 op en rond de rotonde ter aan duiding van een verplicht fietspad. De gemeente heeft deze maatregel genomen omdat deze een betere door stroming biedt waardoor de leefbaar heid wordt vergroot en de veiligheid verzekerd blijft. Daarnaast wordt in het nationaal verkeersveiligheidsplan 'Duurzaam Veilig' en in het lokale ver keersplan de voorkeur gegeven aan een rotonde boven de huidige kruis- puntvorm. Ter inzage Dit besluit ligt met ingang van 3 decem ber a.s. gedurende zes weken ter inza ge bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Bezwaar Indien u het niet eens bent met dit besluit kunt u, binnen zes weken na de dag van deze publicatie, een gemoti veerd bezwaarschrift jndienen bij het college van burgemeester en wethou ders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzienin genrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie •Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer 072 535 66 66. Opheffen Invalidenparkeerplaats Het college van burgemeester en wet houders heeft besloten tot het opheffen van de gehandicapten parkeerplaats op kenteken op de Vijverlaan 82 te Heiloo. Hiervoor wordt het blauwe bord met aanduiding invalidenparkeerplaats (ver keersbord E6 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990) en kentekenonderbord verwij derd. De gemeente heeft deze maatre gel genomen omdat voor de bewoner voor wie deze verkeersmaatregel geno men is, de maatregel niet meer beno digd is. Ter inzage Dit besluit ligt met ingang van 10 december a.s. gedurende zes weken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Bezwaar Indien u het niet eens bent met dit besluit kunt u, binnen zes weken na de dag van deze publicatie, een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethou ders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzienin genrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer 072 535 66 66. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 18