Heiloocontact Nieuwe buslijnen voor Heiloo Belangrijke nummers nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Sport en recreatie Burgerzaken UITKIJKPOST 10 DECEMBER 2008 spoedgevallen alarmnummer 112 zonder spoed Brandweer 072 564 44 44 Politie 0900 8844 GEMEENTE Sportcentrum Het Vennewater, Het Zevenhuizen 48,1852 JC Heiloo, Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sporthal 072 533 31 52 Fysio Fit Vennewater 072 533 03 44 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit 072 533 53 13 Gemeente Heiloo, afdeling Welzijn (inlichtingen over verhuur), mevrouw P. Vader 072 535 66 79 Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 5 december 2008 Geboren Storm G. Kops z.v. P.J.G. Kops en S.L. Oudejans Jari Koekkoek z.v. M.J. Koekkoek en L.C.J. Klaassens Jasmijn J. Tervoort d.v. J.B. Tervoort en A.M. Beemster Elders geboren Beer Molenaar z.v. L.D.P.J. Molenaar en B.C.M. Swart Siem A. Benschop z.v. M. Benschop en A.B. Jaspers Huwelijksaangiften J.H. Kluiver en C.J. Simons Overleden M. da Silva Curiël A.M.G. Kemper ev Nijland C.G. van der Molen wv Admiraal Elders overleden M.A.A. Winter G.J. van den Bom ev Ploeg www.heiloo. Vanaf 14 december gaan er meer bussen rijden door Heiloo. Dit is een gevolg van een aanbestedingstraject van de provin cie Noord-Holland. Hierdoor rijden er vanaf eind dit jaar tot juni 2016 drie buslijnen van Connexxion door onze gemeente. Ook de buurtbus krijgt een nieuwe route. Drie buslijnen De huidige buslijn 167/168 blijft, maar gaat vanaf 14 decem ber buslijn 167 heten. Deze bus rijdt van Alkmaar, naar Heiloo, Limmen, Castricum, Beverwijk en weer terug. Buslijn 163 rijdt van Uitgeest naar Akersloot, Heiloo NS en weer terug. In de spits is het eindpunt van deze bus niet Heiloo NS, maar Alkmaar. Buslijn 164 rijdt vanaf Castricum naar Bakkum, Egmond Binnen, Egmond aan Zee, Heiloo en weer terug. Op de website van Connexxion, www.connexxion.nl vindt u vanaf begin december de exacte rijtijden en haltes van de drie bus sen. Schonere bussen en extra service De bussen die door Heiloo gaan rijden zijn schoner en gemakkelijker toegankelijk dan de oude bussen. De bussen hebben een lage vloer, zodat instappen makkelijk gaat. Door schonere motoren is de C02-uitstoot per gereden kilometer minder dan voorheen. Ook de service in de bus wordt verbeterd. Uiteraard worden de haltes omgeroepen, maar kunt u via het route-informatie- scherm in de bus zien waar de bus langs komt. De bussen zijn ook uitgerust met airconditioning, zodat het klimaat in de bus ook prima is. Buurtbus De buurtbus gaat per 15 december 2008 van maandag tot en met zaterdag een nieuwe route door alle wijken van Heiloo rij den. De bus start om 8.30 uur op het GGZ-terrein bij de huis artsenpost en rijdt vervolgens ieder uur een route door Heiloo. De bus rijdt eerst naar Oost (Ypestein- Station -'t Loo - Plan Oost - 't Loo - Station), deze route duurt ongeveer 20 minu ten. Daarna rijdt de bus door naar West (Station-Hoekstuk- Westerzij-PlanWest-Trefpunt-Station-'t Loo-GGZ), dit duurt ongeveer 30 minuten. Er zijn geen haltes meer, overal op de route kunt u uw hand opsteken en stopt de bus om u mee te nemen. De volledige route is te vinden op de website van de buurtbus. De dienstregeling is te verkrijgen in de buurtbus, bij het gemeentehuis en in het Trefpunt. De buurtbus wordt per 15 december een vereniging. Dit bete kent dat u geen kaartjes meer in de bus kunt kopen, maar voor €12 per jaar lid kunt worden. U kunt met een lidmaat schap onbeperkt met de buurtbus Heiloo reizen. Voor €24 kunt u een gezinskaart kopen. Dan kunt u maximaal 4 perso nen meenemen in de buurtbus. U kunt lid worden door een brief of e-mail te sturen naar de heer Maurits Smeets, Oudburgerlaan 68, 1852 KR Heiloo of naar lm.smeets@quicknet.nl. Ook liggen er intekenlijsten bij het Trefpunt en Overkerck. Meer informatie Voor meer informatie over de nieuwe route van de buurtbus kunt u kijken op www.buurtbusheiloo.web-log.nl. JLL—( QEMEENTE/ ftKUHSUQOTJ Nieuwe buslijnen Buslijn 163 Buslijn 167 Buslijn 164 Buurtbus

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 19