Kerstpakketten ruilbeurs in Akersloot Wijziging prikpost Starlet DC in Limmen Neukteugels treden op in JongerencentrumJOEB Kerstviering bij Zonnebloem Limmen Kerstsfeer en Brocante Fair in het Open Huis REGIO 23 Kcrstnvond KVG Limmcn 1000ste Huwelijkvoltrekking in Slotkapel Succesvolle ruil- en inzamelingsactie van 2007 wordt herhaald Vrijwilligers PCI zorgen voor eerlijke verdeling van de pakketten Postduivententoonstelling in Egmond-Binnen UITKIJKPOST 10 DECEMBER 2008 LIMMEN - Woensdag 17 decem ber heeft het Katholieke Vrouwen Gilde de kerstavond in de Burgerij. Om 18.30 uur opent pastor Oiling de avond, daarna vangt de brood maaltijd aan. Om 20.00 uur is er een optreden van de Miller Sisters. U kunt zich nog opgeven bij Nel Kroon tot 13 december. EGMOND - Al bijna twinting jaar lang worden in de Slotkapel van Egmond aan den Hoef huwelijken voltrokken. De bruidsparen die ervoor kiezen hun huwelijk te sluiten in de Slotkapel, weten zich ver zekerd van een door het vaste vrijwilligersteam tot in de puntjes verzorgde dag, met een bijzondere ambiance. Op zaterdag 22 november werd het 1000ste huwelijk voltrokken tussen Rowan Timmerman en Ruby Whitmore door Alice ter Beek, buitengewoon ambtenaar van de Burgerlijke Stand. Dit onder het toeziend oog van het eerste bruidspaar dat in 1989 in de Slotkapel elkaar het jawoord gaf. V.l.n.r.: het kersverse echtpaar Timmerman-Whitmore, Alice ter Beek, mevrouw Thyssen (vrijwilligster Slotkapel) en het echtpaar René en Sylvia Pastijn-Wijn, dat in 1989 in het huwelijk Foto: Ricardo Marcker AKERSLOOT - Jongeren Centrum de Storey Club Akersloot en de Parochiële Charitas Instelling (PCI) hou den 20 december een kerstpak ketten ruilbeurs en inzame lingsactie. De Storey Club in Akersloot orga niseert na een succesvolle kerstpak ketten ruilbeurs en inleveractie in 2007, wederom een zelfde ludieke actie. Dit keer in samenwerking met met de PCI. Henny Verduin uit Akersloot zamelde voorgaande jaren eveneens al kerstpakketten in, dit deed zij uit naam van PCI, maar zij houdt het alleen niet langer meer vol. Daarnaast ontbreekt het Henny aan ruimte in haar kleine maar gezellige woning om alle kerstpak ketten op te slaan. Het uitgangspunt is nu dat men gezamenlijk sterker staat dan alleen en is er een centraal punt. De Storey Club aan het Wilhelminaplein 1 in Akersloot wordt weer in een gezellige kerst sfeer omgetoverd waar men onder het genot van een glaasje Glühwein of chocolademelk, zijn of haar kerstpakket geheel of gedeeltelijk kan ruilen of in zijn geheel kan inle veren. Ook lege kerstpakkettendo- zen zijn bij ons welkom. De vrijwilligers van PCI zullen ervoor zorgen dat alle pakketten netjes worden verdeeld onder dorpsgenoten die wat extra aan dacht verdienen of het net even -r beter kunnen gebruiken. U bent zaterdag 20 december tussen 13.00 en 16.30 uur welkom in de Storey Club, Wilhelminaplein 1 in Akersloot. LIMMEN - Voor bloedonderzoek op verwijzing van uw huisarts, verloskundige en overige zorg verleners kunt u terecht bij Starlet DC (www.dc-starlet.nl). Sinds 1 december is de prikpost in Zorgcentrum De Cameren, Lage Weide 3 te Limmen behalve op dins dag en vrijdag ook op maandag open van 08.00 tot 08.30 uur. EGMOND - Vrijdag 12 decem ber spelen The Neukteugels in het JOEB gebouw aan de Herenweg 69 te Egmond- Binnen. Deze regionale feestband speelt country én western muziek in een tempo dat eerder punk genoemd kan worden. Deze muzikanten geven aan bekende nummers een draai, waar je minimaal vrolijk van wordt, maar waarschijnlijker is dat •je de rest van de week met een grote smile op je gezicht rondloopt, wat in deze donkere dagen toch maar mooi meegenomen is. Laat de kredietcrisis je niet weer houden om deze tópband te gaan zien, want de entree is slechts 3,-. De zaal gaat om 20.00 uur open, kom op tijd want vol=vol! The Neukteugels spelen muziek waarvan je minimaal vrolijk wordt of zelfs met een grote smile gaat rondlopen. Aangeleverde foto LIMMEN - De Zonnebloem Limmen nodigt alle ouderen en leden van de zonnebloem uit om haar kerstviering bij te wonen. Deze is in Dickens-stijl en vindt plaats op 20 december. De uitvoe ring is door muziekvereniging Emergo uit Castricum. Aanvang LIMMEN - Wegens het enorme succes van vorig jaar wórdt komend weekend 'Ons Huis' weer omgetoverd tot 'Ons Kersthuis'. Op zaterdag 13 en zondag 14 december kunt u hier genieten van een bijzondere kerstsfeer en een 14.00 uur in de in kerstsfeer omge toverde Burgerij aan de Dusseldorperweg. Bent u slecht ter been en kunt u niet door familie, buur of goede kennis gebracht wor den? Bel dan met mevrouw de Ruiter-Hes, tel. 072-5051861, de Zonnebloem zorgt in dat geval voor vervoer. glaasje gluhwijn nuttigen. Verder vindt u hier onder andere sfeervolle kerststukken, kerstac- cessoires, spiegels, serviezen, glas- en züverwerk, kandelaars en oude blikken. U bent welkom van 10.00 tot 17.00 uur. Het adres is Zuidkerkenlaan 23 te Limmen. EGMOND - Postduiven vereniging de Toekomst uit Egmond-Binnen organiseert zaterdag 13 decem ber haar jaarlijkse tentoonstelling in café Tervoort, Abdijlaan 5, Egmond-Binnen. Iedereen is wel kom. Tevens worden dit jaar in het bijzonder oud-leden uitgenodigd, om wat bij te praten over deze mooie hobby. Tevens staan de mooiste duiven van onze leden hier tentoongesteld. Aanvang is om 19 30 uur Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 23