TE HUUR: Softbalsters Double Stars weer vroeg in training Dojo 't Loo scoort goed op Eerste Open MPi VV Limmen kampioen geworden sport 27 VANAF JANUARI FEBRUARI 2009 verschillende (luxe) ruimtes (12-100 m2) in sportcentrum te Heiloo. Voorkeur geniet onderneming(en) gericht op sport, gezondheid en ontspanning. Info: 072 532 44 39/06 53 166 436 Weinig veranderingen in de succesvolle selecties Ruim zeshonderd judoka's namen deel aan de wedstrijden in Nieuw Vennep De nieuwe tenues zorgen voor een flitsende uitstraling »R,h^l JUDO HEILOO - Afgelopen zondag werd in Nieuw Vennep voor de eerste keer het Topjudo toer nooi gehouden. Ruim zeshon derd judoka's namen deel aan de wedstrijden. In het ochtend- blok werd Elise Kuipers derde in haar poule. Na een aantal winstpartijen strandde Jim Baltus uiteindelijk met een verlies in de finale op scheids- rechtersbeslissing op een tweede plaats, 's Middags kwamen Tim Kuipers, Sven Kruidenberg, Jasmijn Lesterhuis, Maaike Stevenson, Gaby de By, Thijs Lesterhuis en Jasper Henselmans voor Dojo 't Loo uit. Voor Jasper was dit het eerste toer nooi na een blessure. Hij wist met gevarieerd judo in de halve finale te komen. Deze partij ging helaas verloren, maar vervol gens wist Jasper zich goed te her stellen en het brons te winnen. Maaike, die nog B-pupil is en nu meedeed in de -15 jaar, stond vol vechtlust op de mat. Ze verloor helaas twee wedstrij den met een klein verschil. In dezelfde poule moest Gaby haar eerste wedstrijd tegen de eerste tegenstander van Maaike. Gaby wist deze partij met een mooie worp naar zich toe te trekken. Vervolgens moest Gaby in de finalepartij haar meerdere erkennen en nam een SOFTBAL HEILOO - Net als vorig seizoen zijn de speelsters van Double Stars Dames-1 en Junioren-1 weer ruim voor de start van hun competities in training gegaan. Het experiment in de natte winter van 2007/2008 om met een reeks looptrainingen op de baan van atle tiek vereniging Trias te beginnen was zo goed bevallen, dat deze zomersporters het voor herhaling vatbaar vonden. Een groep van ruim twintig enthousiaste en ambitieuze softbal sters loopt nu alweer vanaf zondag 30 november hun rondjes in de fris se vochtige buitenlucht. Onder lei ding van oud-voetballer Gert-Paul van der Horst werken zij aan hun basisconditie om ook komend jaar weer tot eind september mee te kunnen dingen naar het kampioen schap. Vergeleken met afgelopen jaar zijn er weinig veranderingen in de succesvolle selecties van beide teams opgetreden. Bij de softbaljuriioren-1 is alleen oud-speelster Doortje van Ingen na een time out van een jaar terug gekomen. Dames-1 verwelkomt de terugkeer van twee jonge moeders, Myra Kleine en Inge Westrus, ter vervanging van Ellen ten Wolde (rugblessure), Melanie van der Horst (armblessure) en Viola Hilbers (zwangerschap). Daarnaast komt Jorien Meijer gelukkig op tijd uit Amerika terug, om de begin juni naar Spanje vertrekkende Lynn van der Horst af te lossen. In de trai nersstaf is eveneens veel hetzelfde gebleven. Het bestuur van Double Staand vlnr Gert-Paul van der Horst, Floortje Kerkhoven, Jorien Meijer, Laura Hemmekam, Jet van Dril, Sandra Dellemijn, Henk-Jan van der Horst. Op de voorgrond v.l.n.r. Lynn van der Horst, Melanie van der Horst, Kayleigh van der Gulik, Viola Hilbers en Wilma van Vuure. Foto: Marcel Roest Stars heeft er het volste vertrouwen in, dat de twee broers Henk-Jan en Gert-Paul de door hen vorig jaar ingezette nieuwe wind stevig door zullen trekken. Ook de Haarlemse Marianne van Ginhoven gaat als pitcher trainster met veel plezier haar tweede jaar in. Viola Hilbers zal zich voor het eerst als trainster met de catchers bezig gaan houden, die haar gaan opvol gen in het veld. mooie tweede plek in beslag. Thijs was ingedeeld in één van de grotere poules die dag: meer dan twintig tegenstanders tot 55 kilogram. Lees verder op pagina 27 Daar waar de looptrainingen voor de fysieke ondergrond zorgen en de nieuwe tenues voor de flitsende uit- straling (zie foto), zal er bij de soft balsters uit Heiloo technisch en tac tisch een tandje bij gezet moeten worden om de overstap te kunnen maken van regionaal naar landelijk niveau. Daarom is de zo essentiële pitcher training opgestart, waarbij hoofdcoach HJ niet schroomt om in de zaal wat krachttrainingselemen ten in te brengen. Bij een aantal beginnende softbal jeugdteams kan Double Stars nog goed extra meisjes gebruiken. Kom het eens een tijdje zonder verplich tingen gratis proberen in de warme «=- zaal. Voor inlichtingen kun je terecht bij Gert-Paul van der Horst, tel. 072-5337614 of horsl663@planet.nl. Ook kun je kijken op www.doublestars.nl voor allerlei informatie. Dojo 't Loo clubgenoten Sven Kruidenberg en Tim Kuipers streden tegen elkaar in de finale van het Open Eerste in Nieuw Vennep. Foto: Menno Lesterhuis

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 25