Meervogels 60 heren 1 verliest na rust van scherpe koploper Lacom 91 Prijzenregen karateka's Funakoshi Amerikaans bezoek bij de Foresters SPORT 29 Volgende week spelen de Akersloters thuis tegen BKC KOR TOM UITSLAG EN Meervogels 60 nemen afscheid van trainer De Amerikaanse delegatie zal Europese tour voortzetten Trias: zilver voor Admiraal en Groenland Winterwedstrijd Hsv Kennemerland Eerste plaats meisjes ging naar Orsine de Boer Amerikanen keken hun ogen uit tijdens rondleiding UITKIJKPOST 10 DECEMBER 200 voor zitten. Helaas konden de Akersloters de verwachtingen in de tweede helft niet meer waarmaken. Het spel bleef aanvankelijk goed, maar dat kostte veel kracht. Daardoor werden een aantal crucia le kansen niet benut, waar Lacom uiterst scherp wel de mogelijkheden bleef benutten. waar Lacom wel raad mee wist. Ondanks veel scores van Jelle Putter üep de score regelmatig op in het voordeel van de tegenstander en dat resulteerde in een uiteinde lijk verdiende ruime 36-24 overwin ning voor de koploper. In deze fase van de competitie waren zij simpel weg een maatje te groot. Niet op speltechnisch gebied, maar vooral in het scherp afronden van de kan sen. Volgende week spelen de Akersloters weer thuis tegen middenmoter BKC. KARATE HEILOO - Zaterdag 6 december werden in Stadskanaal de Open Noordelijke karatekampioen- schappen gehouden met opmer kelijk veel succes voor de jeugd van Funakoshi. Bij de meisjes tot en met 11 jaar ging de eerste plaats naar Orsine de Boer, was er brons voor Mijra Koning en deed de pas achtjarige Fleur Koning het ook voortreffelijk door pas in de halve finale uitge schakeld te worden. De meisjes van 12 en 13 jaar zorgden voor een volledig Funakoshi-podium. Celine Nguyen bleef Dewi Korving en Beau Zwierenberg voor. Minder succes was er in de categorie 14-15 jaar met 'slechts een derde plaats voor Shauni Korving en geen prijs voor Nadia Levy. De jongens bleven niet achter bij de meiden. Nederlands Kampioen Ivan Fung moest dit keer genoegen nemen met een tweede plaats bij de jon gens van 12 en 13 jaar. In de klasse 14-15 jaar was het wederom Funakoshi wat de klok sloeg. Fhbricé de Boer zegevierde in een spannende finale met 3-2 over Wesley Kalkhoven, Tom van Amstel Bridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de maandag 8 december gespeelde wedstijden zijn als volgt: A-lijn dames de Bruyckère - Stark 59.0, 2. familie van Diepen 54.9,3. mevrouw Bakker - heer Schipper 54.5,4. familie Mak 53.5; B-lijn 1. mevrouw de Waal - heer Grootjen 59.7, 2. familie Kuyt 57.9, heren van Toornburg - de Vries 57.3, 4. heren Kemmere - Weel 56.9; C-lijn 1. dames van Dam - Wegewijs 65.3, 2. heren Bijlsma - Roelofs 58.7, 3. heerTheune - mevrouw Brink 58.0,4. dames Bolweg - Pohley 56.3. Heilooër Bridge Club HEILOO - Bij HBC is de derde ronde van de competitie begonnen. Dit zijn de uit slagen: Dinsdag A-lijn: 1. A. Lodder - M. Schaaper 63,75, 2. J. en R. Huting 62,08, 3. T. Klerk - N. Stark 55,83. B-lijn: 1. T. Olgers - G. Weel 66,67, 2. R. en P. Elsman 58,75,3. T. Niele - G. Voskuil 57,50- Donderdag: A-lijn; 1. M. de Bruyckere - N. Stark 59,58, 2. F. en D. Cnossen 54,58,3. B. Koot - A. Spruit 54,17. B-lijn: 1. E. Koenders - G. van der Wardt 63,33, 2. A. en A. Huijgen 57,50,3. M. Snijders - C. Theune 50,69. C-lijn: E. Bakker - R. Koot 68,75, 2. E. en P. Kuijper 55,83,3. J- en F. Soeters 53,75. D-lijn: E. van Kappel - J. en Giorgio Fung deelden het brons. Tenslotte was er ook bij de team wedstrijden succes met een tweede en derde plaats voor de meis jesteams en by de jongens zelfs een eerste en tweede plaats. AKERSLOOT - Aan het eind van het lopende seizoen nemen het Heren Senioren 1 team en hun succesvolle trainer Hans Bol afscheid van elkaar. Na een bijzonder succesvolle start van het jeugdige team afge lopenjaar, wat heeft geresulteerd en twee kampioenschappen en de gewonnen distiï'ctsbeker, zijn beide partijen het over eens dat een nieuw gezicht voor het komende seizoen verfrissend moet gaan werken. Gezamenlijk zal gewerkt worden aan een mooi einde van de samen werking, liefst een kampioenschap en goed handbal aan het einde van het lopende seizoen. Daarmee kan de nog aan te stellen opvolger van Bol goed verder bouwen aan het jonge, talentvolle team. De trainer zelf heeft wel de nodige, maar nog niet concrete ideeën voor zijn toe komst na Meervogels. van Dokkum 65,83, 2. A. en B. Kuijper 62,08,3. B. Geerlings - T. Rey 57,92. Damesbridgeclub Sans Atout HEILOO - Uitslagen damesbridgeclub Sans Atout van 3 december. A-lijn: 1. en 2. Hoogland - Mulder en Middelbeek - Daudeij 61,67. B-lijn: 1. Erkamp - Claus. 56,25; 2. Kuiper - Haan 55,00. C-lijn: 1. Blankendaal -Brandt 62,92; 2. Peeters - van Palen 60,00. Damclub Heiloo HEILOO - De uitslagen van de op 27 november door Damclub Heiloo gespeel de elfde ronde zijn als volgt: M. Out-T. Heyne 1-1, C. van Lieshout-W. Solleveld 2-0, S. Klerk - A. Valkering 2-0, A. Stegeman - F. Schouten 0-2. Ronde 12 gespeeld op 4 december: A. Valkering - F. Schouten 2-0, t. Heyne - W. Solleveld 1-1, S. Klerk-A. Stegeman 2-0. Bridgeclub 't Oosthonk HEILOO - Hier de uitslag van 3 december Bridge Club oosthonk: A-lijn: 1. Dames Eveleens - Santifort 66,25, 2. Familie Vos 62,08, 3. G. Bes - H. Uijl 60. B-lijn: 1. Familie Cnossen 61,25, 2. Familie Haanstra 56,25,3- Dames Tr. de Haas - j. Staphorsius 55. HANDBAL AKERSLOOT - Zondag 7 decem ber speelde Meervogels thuis tegen koploper Lacom 91. Na de eerste competitienederlaag vorige week stonden de Akersloters uiterst gemoti veerd aan het beginsignaal. Lacom is afgelopen jaar gedegra deerd uit de klasse hoger en dank haar koppositie aan de terugkeer van een aantal ervaren spelers. Met Cees Wevers in het doel en nog zon der de geblesseerde Jim Krom en Jelle Olgers speelde Meervogels een erg goede eerste helft. De score ging zo goed als gelijk op en Lacom had moeite met de bewegelijke Meervogels-aanval. Vooral de opbouwers Jelle Putter, William Kerssens en Richard Krom waren op schot. Op de cirkel was aanvankelijk weinig ruimte, maar daardoor konden de opbouwers veel scoren. Dankzij iets beter afronden stond de koploper uit Noord-Scharwoude met 16-14 voor. Het thuispubliek ging er eens goed VOETBAL HEILOO - Hoofdtrainer Jos van Veelen gaat jaarlijks tijdens de zomerstop met de bekende trai ner Frans Hoek naar de Verenigde Staten om daar, geza menlijk met een aantal andere trainers van betaalde clubs zoals PSV, FC Utrecht en FC Porto, diverse voetbal ontwik kelingsactiviteiten te doen. Deze activiteiten bestaan uit het geven van jeugdtrainingen, clinics en cursussen voor Amerikaanse trainers. Komende weken is er een tiental technisch directeuren en een aantal trainers uit Amerika op bezoek bij diverse Europese top clubs. Zo gaan zij op bezoek bij Barcelona, Arsenal, Schalke en de Nederlandse clubs Ajax, PSV en AZ. Door de contacten die trainer Jos van Veelen heeft met de Amerikaanse organisator en Frans Hoek, komen zij ook in de keuken kijken van amateurvereniging de Foresters. Afgelopen zondag waren zij al aanwezig op het Egelshonk. Zij werden daar ontvangen met koffie en een lunch. Jos van Veelen heeft daar een presentatie gehóu den over de structuur van het Daardoor keken de geel-zwarten tegen een steeds ruimer wordende achterstand aan en trachtten dat met meer geforceerd handbal te compenseren. Helaas bleef het wedstrijdbeeld tot aan het einde hetzelfde. Een met krachten smijtend Meervogels miste kansen, terwijl de slimme tegen stander scherp bleef bij de afron ding. Daarnaast ontbrak bij een aantal spelers scherpte en snelheid, Nederlandse (amateur)voetbal en over de vereniging de Foresters. Men kreeg een rondleiding over de prachtige accommodatie van de club. Aangezien ze in Amerika niet gewend zijn aan dit soort com plexen in het amateurvoetbal, keken zij hun ogen uit. Vervolgens zouden zij met zijn allen de wedstrijd Vitesse - de Foresters gaan bekijken en nabe spreken. Omdat deze wedstrijd onverwacht werd afgelast, hebben zij er voor gekozen om dè wedstrijd SVW'27 - de Flamingo's te gaan bekijken. Donderdag 11 december zal de hele delegatie weer bij de Foresters zijn om dan de voorberei dende training op de wedstrijd tegen SVW'27 bij te wonen en te evalueren. Na deze week zal de Amerikaanse delegatie de Europese tour voortzetten en de eerder genoemde buitenlandse topclubs bezoeken. HEILOO - Het afgelopen week end waren Trias-atleten zowel actief in Den Helder als in Castricum. In Den Helder presteerde Emiel Admiraal boven verwachting. Hij werd ondanks een trainingsachterstand door een blessure, sterk tweede op de vier kilometer. Bij de meisjes ein digde Celine Ruiter opnieuw op het ereschavot door derde te worden. Zowel Emiel als Celine staan in het tussenklassement bij de eerste drie. In Castricum bewees Eileen Groenland dat zij in vorm is, door bij de meisjes AB sterk tweede te worden. Roanne Bruin verraste in dezelfde groep door voor Anouk Molenaar te ein digen. By de JA zaten maar liefst vier RTA'ers by de eerste acht. Het meest opvallend presteerde Jorrit Welling die steeds beter gaat lopen: dit maal eindigde hij kort achter de derde loper als vierde vóór Julian van Ginkel (vijfde), Bart Wamelink (zevend) en Jean Paul Helderman (achtste). Dario Duineveld behaalde bij de JD een vijfde plaats. REGIO - De eerste wedstrijd van de wintercompetitie van Hsv ken nemerland is gevist op zondag 7 december in het Noordhollandskanaal. Zyn het meestal de kopstekken waar het moet gebeuren, dit was vandaag duidelijk niet het geval. Cor Martens en Michiel Kraay die de kopplaatsen bemanden konden geen potten breken en moesten beide met een één na laatste plaats genoegen nemen. Op plaats acht en tien in het a- vak waren het Nico Schouws en Teun Kanon die met regelmaat een visje wisten te verschalken en ook Theo Breedijk liet zich niet onbetuigd. Het was duidelijk dat één van deze drie heren de wed strijd zou gaan winnen. In het b-vak waren het Harry van Dessel, Toon Colonello en Sjaak Veldt die de strijd met elkaar aan gingen. Het was uiteindelijk Nico Schouws met de vaste stok die zyn vak en de wedstrijd wist te winnen, in het andere vak was de winst voor Harry van Dessel. De uitslag: vak A: 1Nico Schouws 19 vissen 4600 65 pun ten, 2. Teun Kanon 14 vissen 4650 60 punten, 3. Theo Breedijk 14 vissen 4200 56 pun ten. Vak B: 1. Harry van Dessel 9 vis sen 3650 45 punten, 2. Toon Colonello 12 vissen 2950 41 pun ten, 3. Sjaak Veldt 12 vissen 2500 37 punten. De Amerikaanse gasten zullen ook bij Barcelona, Arsenal, Ajax, PSV en AZ een kijkje in de keuken nemen. Aangeleverde foto De trotse karateka's van Funakoshi gingen tevreden naar huis na het succes in Stadskanaal. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 29