opruiming t ij'- h o Bibliotheek Heiloo houdt verkiezing beste boek H E I L O O 3 JKfK e ëWZövn Overkerck verrast door pietjes van De Duif Start dinsdag 16 december ErwteiflRepj Voorleespiet bezocht Bibliotheek Heiloo Een overzicht van zeven treffende inzendingen van wordt regelmatig ververst Kerstmarkt plantenkas GGZ UITKIJKPOST 10 DECEMBER 200 De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,46 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: dinsdag 09.00 t/m 17.30 uur vrijdag 11.00 t/m 14.30 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 13.00 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijk voor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. HEILOO - Op dinsdag 2 december hebben de hulppietjes van de groepen I tot en met 5 voor een ver rassing gezorgd in Overkerck. Sinterklaas had aan basisschool De Duif een brief gestuurd waarin hij uitlegde dat hij zijn geld op een IJslandse bankrekening had gezet en dringend hulp nodig had. De kinderen van groep 1 tot en met 5 hadden kadootjes gemaakt en de leerlingen van groep 6 tot en met 8 hadden de pakjes voorzien van gedichten. De bewoners van Overkerck waren zichtbaar verrast met deze invasie van hulppietjes die de kadootjes uitdeelden aan de bewoners. Aangeleverde foto Winter B O-Drt- r\\r^c r\z>r~\ IA Horamhpr Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces Bergen Hoorn Heiloo Alkmaar Egmond aan Zee KEMSIAGER 't too 27 - Heiloo - S33 17 76 uit eigen keuken, 2 voor uit eigen keuken, 2e pot 4 voor HEILOO - Bibliotheek Heiloo leent jaarlijks meer dan 200.000 materialen uit aan haar leden. Boeken hebben hierbij nog steeds met circa 175.000 stuks het grootste aandeel. Per boek kan bekeken worden hoe vaak deze is geleend. Dit geeft echter geen informatie over wat een boek met iemand heeft gedaan. Om daar beter inzicht in te krijgen organiseert Bibliotheek Heiloo in 2008 voor het eerst de campagne 'Wat was het beste boek dat u in 2008 hebt gele zen?'. Leden van de bibliotheek kun nen op speciale stemformulieren aangeven welk boek wat hun betreft het beste, leukste of meest informa tieve was dat ze dit jaar in handen hebben gehad. Dit kan ook een boek zijn dat jaren geleden is uitgegeven, maar dit jaar voor het eerst is gele zen. Het gaat hier dus niet om een bestsellerlijst, maar om een overzicht van boeken, die voor mensen bijzon der waren. Op de stemformulieren (die verkrijgbaar zijn in de biblio theek of digitaal kunnen worden ingevuld via www.bibliotheekhei- loo.nl) wordt daarom ook gevraagd naar de reden. Deze zijn vaak heel divers maar altijd interessant, niet alleen voor de bibliotheek. Een overzicht van zeven treffende inzendingen van 'het beste boek van 2008' (inclusief de motivatie) wordt regelmatig ververst en is in te zien bij de tentoonstelling bij de ingang van de bibliotheek en via de genoem de website. Stemformulieren kunnen nog worden ingevuld tot en met 31 december. HEILOO - Op het terrein van GGZ Noord-Holland-Noord, instelling voor geestelijke gezondheidszorg in Heiloo, wordt tot en met 23 decem ber in tuincentrum de Buitenka(n)s een gezellige kerstmarkt gehouden. Het tuincentrum wordt gedreven door cliënten van GGZ NHN in het kader de zogenaamde arbeidsreha bilitatie; een opstapmiddel naar het reguliere arbeidsproces. Het tuin centrum beschikt over een breed aanbod kerstartikelen. Zo staan er op het buitenterrein naast de coni feren, haagbeplanting en diverse soorten potgrond vele soorten kerstbomen met en zonder kluit. De kerstbomen worden professioneel verpakt waardoor er geen dennen- naalden in de auto terecht komen tijdens het vervoer. Binnen in de warme kas vindt u een uitgebreid assortiment aan leuke cadeauartike len en originele kerstdecoraties. De kerstmarkt in het tuincentrum is geopend tot en met 23 december van 10.30 tot 16.30 uur. De kas is ook op zaterdag open van 09.00 tot 17.00 uur, maar op zondag geslo ten. Het tuincentrum bevindt zich op het terrein van GGZ Noord- Holland-Noord, Kennemerstraatweg 464 en is makkelijk bereikbaar vanaf de Rosendaal (ingang tegeno ver de brandweerkazerne). Bij het tuincentrum is voldoende parkeer gelegenheid. Voor informatie kunt u bellen met tel. 072-5312710. HEILOO - Op woensdag 3 december kwam de voorleespiet naar Bibliotheek Heiloo. Deze Piet is een echte kindervriend en kan, zoals zijn naam al verklapt, ontzettend goed voorlezen. Ruim een uur werd aan alle kinderen van 4 tot 7 jaar voorgelezen, waaronder: Femke en Amber (bij Piet op schoot) en verder: Bas, Ryan, Wendy en Dafne en vele andere kinderen. Foto: Caroiien Breed

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 3