Opening gezondheidscentrum op terrein GGZ Noord-Holland-Noord Vrijdag 12 december houdt AH Limmen feestelijke proeverij Feestelijke benefietavond in theater De Beun La Fleur d'Amour H E I L O O BEDRIJF BELICHT .Albert Heijn 5 SPECIALE DEMONSTRATIE uur Zondag 14 december OPEN van 16.00 t/rn 21. Vanaf 13.00 uur worden in onze zaak tal van smaakvolle nagerechten, bijzondere en gezonde cocktails gemaakt, die uw kerstdis een extra feestelijk tintje geven. Kijk dus bij de speciaal ingerichte demonstratie-stand en laat u verrassen door de vele leuke kerst-ideeën, die door onze smaakmakers, voor u worden bereid. UITKIJKPOST 10 DECEMBER 2008 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 150 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. V HEILOO - Op 19 december houdt Soroptimistclub Alkmaar en omstreken een benefietvoor stelling in De Beun, met mede werking van het jubilerende toneelgezelschap Sherrytheater. Te zien zijn twee eenakters; 'Terugkeer' en 'Keer op Keer', die beide een link hebben met landver huizers en gaan over verbonden heid. De opbrengst komt ten goede aan het project 'Verborgen Schatten', een gezamenlijke actie van alle Soroptimistclubs Nederland (3300 leden) en de Stichting voor Vluchteling-Studenten UAF, waar oud-premier Ruud Lubbers voorzit ter van is. Anneke Stevens, project coördinator van Soroptimistclub Alkmaar: „Doel van de actie is om vrouwelijke vluchtelingenstudenten in Nederland te ondersteunen en te helpen om hun leven weer op de rails te krijgen door bijvoorbeeld te helpen bij het realiseren van hun studieplannen of het vinden van een passende baan. Soroptimist Inter national (anno 1921) is wereldwijd de grootste serviceorganisatie van vakvrouwen. Zij zet zich in voor de rechtspositie en gelijkwaardigheid van vrouwen. Iedere vier jaar stelt het een programma op van strategi sche doelstellingen, gebaseerd op de actualiteit, de aanbevelingen van de aaneengesloten clubs en de doel stellingen van de Verenigde Naties. Voor de periode 2007 - 2011 staat in Nederland het nationale project Verborgen Schatten, in samenwer king met UAF, centraal. Hieraan draagt Soroptimistclub Alkmaar en omstreken met deze benefietvoor stelling haar steentje bij." De gemêleerde club Alkmaar telt veel vakvrouwen uit Heiloo en omstreken, waaronder Anneke Stevens (juwelier), Ida van Aller (onderwijskundige), Lucien Reeling- Brouwer (oud-logopediste), Gerda Bastiaanse (inkoper), Rie Kat (oud bankdirecteur), Constance Schenk (juridisch adviseur), Brigitta Madderom (beleidsmedewerker), Henny Weel (actrice/ cabaretière), Pia Gros (docente Italiaans), Corry van Tricht (horecaondernemer), Hanna van Leesten (interieurarchi tect) en Ineke Niessen (afdelings hoofd jeugdhulpverlening) Ze hopen met de opbrengst van deze benefietvoorstelling zoveel mogelijk goed opgeleide vrouwelijke vluchtelingen (de verborgen schat ten) verder op weg te helpen. Henny Weel: „Het wordt vooral een bijzon dere avond, met tussen de twee stuk ken een uitgebreide pauze. De avond, toegankelijk voor iedereen, start om 20.00 uur." Kaarten a 19,50 zijn telefonisch te bestellen bij Anneke Stevens; 072- 5335772, per e-mail: stevensd@quicknet.nl, of verkrijg baar bij Bagels Beans, Koorstraat 29 in Alkmaar. Meer informatie over het nationale project Verborgen Schatten op www.soroptimist.nl bij Vakvrouwen voor gevluchte vakvrou wen of via www.uaf.nl. De soroptimisten (achterste rij): Pia Gros, Ida van Aller, Brigitta Madderom, Ineke Niessen, (midden): Constance Schenk, Anneke Stevens, Rie Kat, Lucien Reeling- Brouwer, Corry van Tricht. Voorste rij: Hanna van Leesten, Henny Weel. Foto: Caroüen Breed ADVERTENTIE HEILOO - Vandaag opent het gezondheidscentrum aan De Strandwal 20-22 officieel haar deuren. Burgemeester Romeyn van Heiloo neemt, samen met Nico Adrichem, directeur van het onderdeel langdu rende psychiatrie van GGZ NHN, de openingshandeling voor zijn reke ning. Die opening vindt plaats om 15.30 uur. Aansluitend is er een open huis en stellen alle organisaties en medewerkers van het totale gezond heidscentrum hun deuren open voor relaties en belangstellenden. Het open huis vindt plaats tussen 16.00 en 17.30 uur. Organisaties die gevestigd zijn aan de Strandwal zijn de Mantelzorgmakelaar, Evean Thuiszorg, De Wering maatschappe lijk werk, fysiotherapeut Elbert Munk, logopediste N. Suylen, huis artsen Duif, Den Engelsen en Gianotten, Starlet en de interne medische diensten van GGZ Noord- Holland-Noord. Limmen Tekst en foto: Carolien Breed Het Hoekstuk 10, 1852 KY Heüoo, tel. 06-19005222. HEILOO - Het was 1 november één jaar geleden, dat de gezellige bloe- menshop La Fleur d'Amour in winkelcentrum Het Hoekstuk haar deuren opende. Eigenaresse Diana Denneman was jaren werkzaam in de horeca en heeft begrippen als gastvrijheid en gezelligheid zeer hoog in het vaan del zitten. Vorig jaar gooide zij het roer om en volgde haar hart. La Fleur d'Amour is dan ook geen doorsnee bloemenshop. Men kan hier, naast prachtige kant en klare of ter plekke gemaakte boeketten, planten en rouw- en trouwwerk, tevens terecht voor originele cadeauarti kelen. Zoals Boeddhabeelden in alle maten, kaarsen, Ot én Sien beeldjes en nog veel meer. Maar ook voor vazen, potten en planten en artikelen voor buiten, zoals grote sierlantaarns. Diana: „Eigenlijk verkoop ik alleen dié cadeauartikelen, waar ik zelf iets mee heb. Artikelen die net als plan ten en bloemen iets meer sfeer geven in huis en tuin. Ook zijn voor weinig geld leuke hebbedingetjes te vinden bij La Fleur d'Amour. Ik run de zaak alleen, maar wel met veel steun en hulp van mijn moeder en mijn stiefva der en mijn kinderen Rico en Joey. Inmiddels is het team uitgebreid met Marianne en Yvonne, die me beiden parttime in de winkel bijstaan. Goed contact met de klanten en een gemoedelijke sfeer in de winkel vind ik, vanuit mijn horeca-achtergrond, heel belangrijk; het liefst zou ik iedereen bij wijze van spreken met een kopje koffie verwelkomen." Tweemaal per week gaat Diana zelf naar de bron van de bloemenhan del, de Aalsmeerse bloemenveiling, voor bevoorrading van haar gevari eerde assortiment aan bloemen en planten. Zo is zij altijd verzekerd van verse aanvoer van bloemen. Speciaal voor de kerst heeft Diana haar win kel omgetoverd tot een sfeervolle mini kerstmarkt. Van unieke kerstdeco ratie, zoals de bijna levensechte engelen tot en met een complete kerst- stalgroep, handgemaakt van samengeperste schelpen; alles is even apart. Natuurlijk ontbreken de 'huisgemaakte' kerstarrangementen niet. En ook met bloemen kan men een echte kerstsfeer in huis creëren. Voor de doe-het-zélver houdt Diana in de maand december drie work shops voor het zelf opmaken van een grote wandkrans 45,-), een kerstklok voor aan de muur 40,-) en een kerstboom van ijzerwerk 55,-). Alle materialen en versnaperingen voor deze geheel verzorgde avonden, die tot ongeveer 21.30 uur duren, zijn inbegrepen. De work shops vinden plaats op woensdag 10 december (is reeds vol), donderdag 11 december en woensdag 17 december. De aanvang is om 19.30 uur. Locatie; in en voor bloemenshop La Fleur d'Amour in het Hoekstuk. Diana: ,,Ook in het nieuwe jaar zal ik, bij voldoende animo, tweemaal per maand workshops gaan houden: De aankondiging hiervoor zal hangen op het bord voor de winkel. Men kan zich opgeven in de winkel of per tele foon." Zondag (uitgezonderd koopzondagen) en maandag is La Fleur d'Amour gesloten.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 5