Voorstellingen rond de jaarwisseling Graduate Love reünie in Buk Buk 20 december H E I L O O Keukenprins 11 BOEK VAN DE WEEK Corso kfJJ DEUTEKOM KEUKENPRINS Vrienden van De Beun presenteren gevarieerd programma in het theater Keukenprins door Ronald Giphart De band kon rekenen op een grote schare fans die de band achterna reisde De Benedictusschool viert kerstfeest in de kapel Quantum of Solace UITKIJKPOST 17 DECEMBER 200 J^H Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo HM KflH naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl RONALD GIPHART door Ronald Giphart voor 22950 HEILOO - Afgelopen zondag 14 december was het weer zover! Na twee jaar wachten werd er weer een kerstconcert gegeven in de kapel op het GGZ-terrein. Een gezellig samenzijn voor jong en oud. Ouders, leerkrachten en kinderen brachten htm muzikale talenten ten gehore. Het is weer gebleken: De Benedictusschool, daar zit muziek in! Aangeleverde foto HEILOO- Van jong tot oud, van zang tot cabaret: de Vrienden van De Beun presenteren voor en na de jaarwisseling een gevarieerd programma in het Heilooër theater. Een nieuw initiatief daarbij is een speciale eindejaarsvoorstelling, op zondag 28 december. Sandra van der Meer en haar band zingen en spelen die ochtend prachtige liedjes onder de titel Les histoires d'amour. Op de Heilooër Uitmarkt waar ze in september als voorproefje optrad, boeide Sandra het pubüek met de gepassioneerde uitvoering van voornamelijk Franse chansons, maar ook Nederlands en Engels repertoire. Rond haar optreden zor gen de Vrienden in De Beun voor een gezellige sfeer in de vernieuwde foyer. Zaterdag 3 januari is er een voorstelling voor de allerjongsten, een muzikaal programma van Theater Van Santen voor kinderen van 3 tot en met 6 jaar. De Peuter en Kleuterliedjesband is een akoestische band met liedjes die vandaag de dag veel worden gezon gen-op peuterspeelzalen, kinderdag- Het idee van Ronald Giphart om honderd dagen bij te houden wat er door zijn mond gaat: ontbijt, tus sendoortjes, lunch, diner, junkfood, drank was al een oud plan. Jaren geleden, toen hij de eindeloze mogelijkheden van digitale fotogra fie had ontdekt, deed hij een poging bij te houden wat hij dagelijks at en dronk, en wat aan de andere kant zijn lichaam weer verliet. Het plan strandde na enkele dagen (camera niet opgeladen, opschrijfboekje kwijt), maar het idee is büjven han gen. Uiteindelijk is het Giphart gelukt. Wekenlang fotografeerde hij regelmatig een te nuttigen culinair hoogstandje of een snelle hap onderweg en noteerde hij elke hap en drank die door zijn keel gleed. Keukenprins is behalve een onder houdende biografie van een eter, een inspirerend boek voor wie graag in de keuken staat. Giphart geeft zijn lievelingsrecepten prijs, bejubelt ingrediënten, bereidings wijzen, kookboeken en kookpro- gramma's, en gaat op zoek naar de gastronomische geschiedenis van zijn 'mondvermaak'. verblijven en naschoolse opvang. De beleving van de kinderen is het verhaal van Roodkapje, de Jager en de Wolf waarin de liedjes zijn inge bed. En vanzelfsprekend zijn ze aan gepast aan het leeftijdsniveau. Het Vriendenprogramma voor de don kere dagen van december en januari start op zaterdag 20 december met Leoni Jansen. Ze heeft onlangs haar nieuwe CD Second Wmd uitge bracht en dat is ook de titel van haar nu al uitverkochte optreden in 'De Beun'. In het weekeinde van zaterdag 17 en zondag 18 januari sluit de vrijwilligersorganisatie de viering van haar 10-jarig bestaan af met twee voorstellingen: Intmzzo, vier a cappella-zangers, met hun Theater Van Santen speelt speciaal voor kinderen van 3 tot en met 6 jaar. Aangeleverde foto Quantum of Solace brengt het vervolg van de avonturen die James Bond in Casino Royale beleefde. Na het verraad van Vesper, de vrouw van wie hij hield, vecht 007 tegen de drang om zijn nieuwste opdracht tot een persoonlijke wraakactie te maken. Vastbesloten om de waar heid te ontdekken, ondervragen Bond en M M. White. Het blijkt dat de organisatie die Vesper chanteer de, veel complexer en gevaarlijker is dan iemand vermoedde. Forensische informatie legt een ver band tussen een Mi6 verrader en een bankrekening in Haïti. Daar maakt Bond kennis met de knappe, opvüegende Camille, een vrouw die haar eigen vendetta heeft. Camille leidt Bond recht naar Dominic Greene, een meedogenloze zaken man en belangrijk figuur in de mysterieuze organisatie. Verwikkeld in een web van verraad, moord en bedrog, werkt Bond samen met oude vrienden in de strijd om de waarheid aan het licht te brengen. Naarmate hij dichter bij de man komt die verantwoordelijk is voor Vespers verraad, moet 007 de CIA, de terroristen en zelfs M te slim af zijn, als hij Greenes sinistere plan wil ontrafelen. programma Testosteron en Louis en Selma van Dijk met All in the family. Deze eveneens uitverkochte optre dens worden omlijst met feestelijke verrassingen zoals zang van een shantykoor. Al op dinsdag 20 januar ri vervolgen de Vrienden hun voor stellingen met cabaretier Eric Roller die met zijn nieuwe programma heel veel succes heeft. Onder begelei ding van Peter de Jong (Maxi van Mini en Maxi) vervaagt Roller op cartooneske wijze de scheidslijn tus sen tragiek en hilariteit. Kaarten voor deze voorstelling zijn te reserveren via www.vrienden- vandebeun.nl of verkrijgbaar aan de kassa van het* theater, 's middags tussen 13.30 en 17.00 uur. De legendarische straatrockband Graduate Love. Aangeleverde foto HEILOO - Graduate Love zal op 20 december een eenmalig reünieoptreden verzorgen in Buk Buk te Heiloo. Twaalf jaar na het laatste concert zal de legendarische straatrockband in het kader van veertig jaar Buk Buk nog één keer thuishaven Heiloo op haar grondvesten laten schud den. De groep rond zanger en podi umbeest Perry de Jong deed vanaf de tweede helft van de jaren '80 veel stof opwaaien in Noord- Holland. Met het verschijnen van deze CD 'End of the Circle' werd een hoogtepunt bereikt met veel optredens in de regio. Het vijftal speelde zeer regelmatig in Heiloo en omgeving maar ook in poptem pel Paradiso. Ze openden voor Herman Brood, Fatal Flowers, Lois Lane en Spo-Dee-O-Dee. De band kon rekenen op een grote schare fans die de band achterna reisde en alle nummers luidkeels konden meezingen. Na het uiteenvallen van Graduate Love zijn de leden in de muziekbusiness actief gebleven. Zo laat zanger Perry van zich horen met Exploded Frog, is gitarist Pep een van de oprichters van The Neukteugels, gitarist Skif speelt in So Be It en drummer Hürm geniet onder andere bekendheid als orga nisator van de maandelijkse Afterparty Jam in Alkmaar. Voor dit eenmalige reünieconcert is bassist Ivo Dekker van Poontang Riders aangetrokken. Als voorpro gramma is Dirty Chocolate Pants gestrikt, een jonge veelbelovende pop/punk/rockband uit Alkmaar. Het belooft een waar spektakel te worden. Aanvang 21.30 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 11