Echtpaar Bolkestein 60 jaar getrouwd Bob en Rob op BeatFM Nieuwe Buurtbus feestelijk gepresenteerd H E I L O O 3 Leerlingen obs De Zuidwester zwaaien directeur uit Tulband Jf Amandel- kerstkrans Kerststol j! -s tmkke^iiMm ,Kè@st'ZóWi UITKIJKPOST 17 DECEMBER 2008 Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces HEILOO - Tijdens de kermis van Langedijk, ruim zestig jaar geleden, vond Jan Bolkestein uit Oudkarspel Trijnie Timmerman uit Noord- Scharwoude het mooiste en leukste meisje. De kermis was toen dé belevenis van het jaar, waar iedereen uit de omgeving naar toe ging. Na een verkering van iets meer dan een jaar kwam een paar huizen verwijderd van Jan's ouderlijk huis plotseling een woning vrij. Ze trouwden snel en gingen daar ver volgens wonen. Trijnie: „We zijn met niets begonnen, zo net na de oorlog. We hadden zelfs nog geen spullen voor in huis. Het was han dig, dat Jan's ouders even verderop woonden; zo kon ik makkelijk even iets lenen." Jan was tuinder, net als zijn vader. „Omdat door de ruilver kaveling alles veranderde, ben ik met de tuinderij gestopt. Ik vond werk in de melkfabriek (Melco) en daarom zijn we in 1962 naar Heiloo verhuisd." Het echtpaar heeft, na korte tijd aan de Butterlaan, jaren aan de Kanaalweg gewoond. Trijnie hielp in het verleden regelmatig in de sigarenwinkel van de heer Masclé op de hoek van de Stationsweg/ Kennemerstraatweg. Inmiddels woont het echtpaar al weer 18 jaar in Vrieswijk. Jan: ,,Als tuinder op het land had je nooit vakantie en deze luxe over kwam ons nu wel. We konden voor het eerst in ons leven op vakantie, met de auto naar Oostenrijk en Zwitserland! Zolang het nog gaat, trekken we ér nog steeds op uit, maar dan iets dichterbij, zoals Friesland. Dan nemen we de fietsen mee en gaan daar heerlijk fietsen." Trijnie vult aan: „Ik fiets beter dan dat ik loop. Zolang het nog gaat, hopen we dit vol te houden." Het feest werd zondag 7 decem ber met familie en vrienden gevierd. Trijnie: „We hebben geen kinderen, maar de onderlinge familieband is sterk. Het was een heel geslaagd feest en we zijn overladen met cade aus." Op de huwelijksdatum zelf werd het diamanten echtpaar vereerd met een bezoek van burgemeester Romeyn, die hen feliciteerde met hun jubileum. Het echtpaar Bolkestein leerde elkaar kennen op de kermis van Langedijk, maar woont al sinds 1962 in Heiloo. Foto: Carolien Breed HEILOO - Donderdag 18 decem ber tussen 20.00 en 21.00 uur presenteren Bob van Unnik en Rob Opdam, inmiddels volgens traditie, een terugblik op gebeur tenissen die in het afgelopen jaar in Heiloo hebben plaatsgehad. Muzikaal wordt het omlijst met door hen speciaal voor deze gele genheid uitgekozen muziek. Dus noteer de 18de in uw agenda en vergeet niet af te stemmen op BeatFM via de kabel op 89.0 FM of via de ether op 106.3 FM. ADVERTENTIE Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. HEILOO - Het was een complete verrassing toen Bert Westrus op zijn laatste werkdag als directeur van obs De Zuidwester nietsvermoedend op donderdagochtend 11 december het school plein op fietste. Een erehaag van alle leerlingen en leerkrachten van De Zuidwester stond hem buiten met ballonnen op te wach ten voor een laatste groet en eerbetoon. Onder de indruk en geë motioneerd maakte Bert Westrus onder luid gejoel zijn laatste gangetje naar de vertrouwde schoolingang. Aangeleverde foto Onder grote belangstelling werd de nieuwe Buurtbus feestelijk gepresenteerd. Aan het stuur wet houder Opdam. Foto: Carolien Breed Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost mat/mdo 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijkvoor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 13.00 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,46 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: dinsdag 09.00 t/m 17.30 uur vrijdag 11.00 t/m 14.30 uur HEILOO - Vol trots werd op 10 december de splinternieuwe Buurtbus feestelijk gepresen teerd in bijzijn van wethouder Opdam, alle chauffeurs en enkele passagiers. De wethouder reed vervolgens zeven rondjes op de rotonde, voor ieder jaar buurtbus één; het laatste rondje symboliseerde de toekomst. Zijn voorganger, de oude witte strij- drakker stond er een beetje beteu terd naast toen alle ogen verwach tingsvol op zijn gele opvolger waren gericht. Na zes jaar buurtbus volgde medio dit jaar een volhar dende strijd om het voortbestaan. Via diverse acties van de vrijwillige chauffeurs en passagiers werden veel handtekeningen ingezameld voor het behoud van de buurtbus. Het resultaat mag er zijn; de buurt bus blijft met financiële steun van de gemeente en door inzet van de vrijwillige chauffeurs rijden in Heiloo, vanaf 14 december in de vorm van 'besloten vervoer'. Leden/gebruikers van de buurt bus kunnen voor 12,- een jaar lang onbeperkt buurtbussen, voor een gezin is dit 24,-. Langs de route door het dorp kan men bij vaste opstapplaatsen, maar ook door een simpel handop steken, instappen. Meer informatie vindt u op www.buurtbusheiloo.nl. Ttieewt! cake met rozijnen Moskovisch X super lekker En natuurlijk al het andere lekkers voor de kerst, BESTELLIJST LIGT IN DE WINKEL VOOR U KLAAR 50.0 gram Magere ri gehakt +4 Runde hamburqer® voor Bij 150 gram GRATIS in peperroomsaus per portie, 300 gram

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 3