Prijzen Sinterklaaspuzzel Uitkijkpost 'Kosten besparen op salarisadministratie' 50% korting op lenen dvd's in bibliotheek ■HMN H E I L O O ierenbescherming KERK DIENSTEN INGEZONDEN MEDEDELING INGEZONDEN BRIEF Warme douche Sluiting Trefpunt Dag van de Vrijwilligers Nieuwjaarsreceptie Cursus Dromen Speciale dag voor mantelzorgers Veilig Op Stap Bent u mantelzorger? UITKIJKPOST 17 DECEMBER 2008 HEILOO - Uit een enorm aantal inzendingen zijn drie winnaars van de Sinterklaas Mammoetpuzzel bekend gemaakt. Op zaterdag 13 december konden mevrouw Louwe uit Limmen (eerste prijs) en Jolanda Janse uit Heiloo (tweede prijs) uit handen van Margret en Kirsten van Huset Design hun prijzen in de vorm van cadeaubonnen ter waarde van 75,- en 50,-, te besteden bij Huset Design, in ontvangst nemen. De derde prijs (een cadeau bon ter waarde van 25,-) ging naar mevrouw Vermeule uit Akersloot, die helaas niet bij de uitreiking aanwezig kon zijn. De winnende dames kunnen op een nader tijdstip rustig een keuze maken uit het brede assortiment van Deens en Scandinavisch design, te vinden bij Huset Design. Zoals de hand- gedompelde strakke kaarsen of accessoires voor een sfeervol gedekte kerst tafel. Of uit de kledingcollectie waarop 50% korting wordt gegeven. Op vrij dag 19 december is Huset Design met een stand vertegenwoordigd op de gezellige kerstmarkt in het Stationscentrum. Uitreiking waardebonnen Huset 75,-, mevrouw Louwe uit Limmen 50,-, Jolanda Janse uit Heiloo 25,-, mevrouw Vermeule uit Akersloot. HEILOO - 'Wie het nieuwe jaar kostenbesparend wil beginnen, kiest voor de online salarisadministratie van Samenboeken.nl', zegt Thijs Smit van Smit Partners BV Accountants, Fiscalisten en Adviseurs. De accountants van Smit Partners BV hebben voor Samenboeken.nl een slimme koppeling ontwikkeld, waardoor de salarisadministratie efficiënter en dus goedkoper kan worden verwerkt. Het grote voordeel van Samenboeken.nl is dat er onli ne ook een compleet personeelsdossier kan worden opgebouwd. Wettelijk is een compleet personeelsdossier verplicht. Tot dat dossier behoren onder andere de arbeidsovereenkomst, een kopie van het vastgestelde en vastge legde identiteitsbewijs en het belastingformulier 'Melding Loonheffingen'. Deze gegevens kunnen dus in Samenboeken.nl gekoppeld worden. Smit:'Evenals de loonstroken, de loonaangifte en de loonjournaalpost. Zo heeft u altijd alle gegevens digitaal bij de hand.' Samenboeken.nl is het onli ne boekhoudpakket van Smit Partners BV Het is dus ook mogeüjk om de gehele boekhouding in het systeem te voeren. Bijzonder hieraan is dat de accountant met de ondernemer meekijkt en waarnodig de ingeboekte gege vens corrigeert. Hierdoor is de administratie altijd juist bijgewerkt. Samenboeken.nl biedt de ondernemer onder andere een alles-in-één-modu- le, 24/7 inzicht in de cijfers en kostenbesparing. Wie nieuwsgierig is naar de voordelen van Samenboeken.nl kan kijken op www.samenboeken.nl. Bellen en mailen kan ook, tel: 072-5331700 en info@samenboeken.nl. Dierenbescherming, afd. Alkmaar e.o. De Loet 5, Heiloo, tel; 5150071, e-mail: infö@dierenbeschermingnhn.nl, www.dierenbeschermingnhn.nl. Landelijk Meidnummer Dierenmishandeling, tel. 0900- 2021210 (E 0,1 O/min). Stichting Knaagdierencentrum Heiloo De Loet 3, tel. 5090234, e- mail: info@knaagdierenceritrum.nl, internet: www.knaagdierencentrum.nl Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Dierentehuis Alkmaar e.o. Bergerweg 185, Alkmaar, tel. 5114861, fax 5124732. Geopend: mat/mvr 14.00-17.00 uur, za 12.00-16.00 uur. E-mail: asielalk@xs4all.nl, internet: www.dierentehuisalkmaar.nl Dierenambulance Noord- Kennemerland Alexander Flemingstraat 35, Alkmaar, tel. 5150085, fax 5152701. Alarm nummer: tel. 5150173 (24-uursdienst). Dierenbescherming meidnummer misstanden jacht: 072-5323411 Gevonden Zwarte kat, witte kin en wat wit bij de kop, schuw, Bosanemoon Heiloo. Vermist Langharig zwart katertje, gec., zwart bandje met kokertje, enkele witte haren op de staart, 1 jr, Jan-Willem, Slootenslaan/Westerweg Heiloo. Witte poes met cyperse vlekken, 3 jr, Sien, Het Achtkant Limmen. Lapjespoes, overwegend bruin/zwart, rode vlek op snoet, witte poten, tenger, zwart vlooienbandje, 4 jr, Mimi, Tuinenhof Heiloo. Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. Aangezien de Uitkijkpost (nog?) niet zoiets als een 'warme douche'- rubriek heeft, doe ik het even zo. Vorig jaar heb ik bij Bloembinderij Henk Scholten te Heiloo twee mooie lantaarns gekocht. Helaas gingen ze snel roesten, ik terug naar de winkel, dit gemeld aan Henk Scholten zelf en gevraagd of hij wilde kijken of hij weer zoiets voor mij kan vinden. Gister kwam de wagen van Henk Scholten voorrijden en werden er twee mooie lantaarns neergezet, ze werden ook even opgemaakt met wat groen en olie in de houdertjes... helemaal top! Terwijl ik al blij was geweest met een leuke korting, hoefde ik niets voor de lantaarns te betalen Henk Scholten Bloembinderij. Dat noem ik nog eens service! Dorieii Punt Heiloo Protestantse Gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds R.J. Blaauw uit Heiloo. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur ds. v.d. Wind. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur Woord- en Communieviering mmv Ritmisch Koor Johannes de Doper. Voorganger pastor M.J. van Bolhuis. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met Herenkoor, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met Damerskoor, J. Oiling. Maandag 19.30 uur Viering van Boete en Verzoening met Cantores, voorgan ger H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Donderdag 18 december 12.00 uur Eucharistie viering. Vrijdag 19 decem ber 09.00 uur Eucharistie viering Zaterdag 20 december 12.00 uur Eucharistie viering. Zondag 21 decem ber 10.30 uur Eucharistie viering mmv koor Ubi Caritas, 15.00 uur: Lof Maandag 22 december 12.00 uur Eucharistie viering Dinsdag 23 december 12.00 uur Eucharistie viering H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: Meditatieve en Boeteviering met Liturgisch koor. Voorganger pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur Eucharistieviering met gemengd koor. Voorganger pastor J. Veldt. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld 1 Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, sunday school and crèche facilities. Info: 072- 5325720. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: Eucharistieviering. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10.00 uur Communieviering met herenkoor. H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zaterdag 15.00 uur: Huwelijksviering. Zondag 10.00 uur Eucharistieviering met Soli Deo Gloria. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: Algemene voorbe reiding, boetedienst. Zaterdag 19.00 uur: stille mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. Woensdag 09.00 uur: hoogmis kerst nacht. Protestanse Gemeente Egmond Egmond aan Zee, zondag 10.00 uur: voorganger ds S.H. Ossewaarde. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Mare Nostrom, Arubastraat 2, Alkmaar, 072-7510700/ www. ekvriendschapnl St. Jacobus de Meerdere Akersloot Zaterdag 19.00 uur: geen viering. Zondag 10.00 uur: Eucharistieviering/herenkoor, voorgan ger pastor H. Helsloot. HEILOO - De collectie dvd's van Bibliotheek Heiloo blijft maar groeien. Op dit moment heeft u de keuze uit zo'n 1500 verschillende titels. Naast een groot aantal informa tieve dvd's over landen, sporten en andere onderwerpen (die u gratis voor de periode van drie weken kunt lenen) heeft u ook een ruime keuze uit muziek-dvd's en speel films (voor jeugd en volwassenen). De muziek-dvd's leent u ook gratis, voor 1 de speelfilms betaalt u een kleine bijdrage. De speelfilms voor volwassenen zijn vrijwel allemaal gebaseerd op een eerder uitgegeven boek en zijn voorzien van een gen reaanduiding, zoals u dat bij romans ook gewend bent. Ze staan ook op genre gerangschikt. Twee voorbeel den van zojuist aangeschafte speel films zijn 'There will be blood' en 'Zomerhitte'. In de jeugdafdeling vindt u onder andere 'Zing en dans mee met K3', 'The chronicals of Narnia - Prince Caspian' en 'Dunya Desie'. Het lenen van speelfilms bij de bibliotheek is tijdens de komende feestdagen extra aantrek kelijk. Normaal betaalt u voor het lenen van een speelfilm op dvd 1 ,- of 2,-. Tijdens de actieperiode van 18 tot 31 december leent u twee dvd's (zowel jeugd als volwas senen) voor de prijs van een. Dit betekent dus 50% korting! Stichting Ouderenwerk Heiloo is gesloten van dinsdag 23 december tot en met vrijdag 2 januari. Alle tweehonderd vrijwilligers van de Stichting Ouderenwerk Heiloo kregen vorige week ter gele genheid van de Dag van de Vrijwilligers bij hun Nieuwsbrief een cadeaubon voor een taart. Als dank, voor hun inzet, voor de pret tige samenwerking. Deze week af te halen bij een bekende banketbakker in Heiloo. Niet vergeten dus! Zondag 4 januari van 14.00 tot 16.00 uur houden het Samenwerkingsverband van de ouderenbonden Anbo en Kbo (SBO) en Stichting Ouderenwerk Heiloo hun jaarüjkse nieuwjaarsre ceptie in het Trefpunt. De voorzitter van de Stichting Ouderenwerk Heiloo, dhr. Marius Speekman zal omstreek 14.30 uur zijn nieuw jaarstoespraak houden. Iedereen is welkom. Woensdag 14 januari start de cursus Dromen. Dromen laten ons zien wat we onbewust overslaan in het leven. Dat kunnen moeilijkhe den zijn maar ook creatieve moge lijkheden. Eigenlijk schrijven we elke nacht brieven aan onszelf en wie leest er nu niet graag zijn eigen post? Deze cursus leert beelden en symbolen van dromen te begrijpen. Aan bod komen ook intuïtieve oefe ningen en ontspanning. De docente is mw. N. Dekker. U betaalt 57,50 voor vijf lessen van 2,5 uur. Inschrijving via 072-5331297. Op 1 februari organiseert de Stichting Ouderenwerk Heiloo een middag speciaal voor mantelzor gers. Bent u mantelzorger, dan kunt u zich deze middag ontspannen en inspannen. Omdat het zo belangrijk is dat mantelzorgers ook zo nu en dan aan zichzelf denken is er bovendien voor elke mantelzorger een tasje beschikbaar met korting bonnen en een leuk presentje. Op deze middag zijn verschillende organisaties aanwezig, die mantel zorgers kunnen ondersteunen. U kunt dus informatie krijgen als u niet precies weet waar u naar toe kunt, bijvoorbeeld voor hulp bij het invullen van formulieren, verkrijgen van wat extra hulp bij het huishou den, aanvragen van woningaanpas singen of mogelijkheden voor ver vangende zorg. Gaat u graag naar buiten en voelt u zich wel eens onzeker of onveilig? Met het digitale alarmsysteem 'Veilig Op Stap' kunt u dat gevoel van u afzetten. Het alarmsysteem bestaat uit een klein apparaatje met een grote, rode knop. In geval van nood kunt u met één druk op de knop kenbaar maken dat u hulp nodig hebt en, bovendien, wordt automatisch doorgegeven waar u zich op dat moment bevindt. Wilt u meer weten? Voor informatie kunt u bellen met mevrouw Bep Swart, tel 072- 5331297. Mantelzorgers zorgen langdurig voor een zieke partner, kind, vriend of goede buur. Deze zorg bieden zij vaak naast de zorg voor een eigen gezin, een baan of een opleiding. De meeste mensen hebben niet bewust gekozen voor deze zorg taak. Als de zorg langer duurt en intensiever is, komt tijd voor ont spanning vaak in het gedrang. Zet 1 februari 2009 alvast in uw agenda. De middag is van 13.00 tot 17.00 uur en vindt plaats in Het Trefpunt. Meer informatie: Stichting Ouderenwerk Heiloo, Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 Heiloo, tel. 072-5331297, www.ouderenwerkheUoo.nl e-mail: stichting@ ouderenwerkheUoo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 7