A H E 1 LOOI Vijftiende Uitmarkt Heiloo een groot succes AVONDJE KIT? Liefhebber van Heiloo kan weer terug kijken op een geslaagd evenement 9 SEPTEMBER 2009 UITKIJKPOST Foto's: Ricardo Marcker prolessionea»cabaret HEILOO - Zaterdag 5 september organiseerde Bibliotheek Heiloo voor de vijftiende keer op rij de Uitmarkt Heiloo. Het was weer een veelkleurig feest. Een record aantal van zeventig deelnemers gaf vaak op zeer cre atieve wijze informatie aan het massaal toegestroomde publiek. Zij konden ook nu weer een groot aantal bezoekers direct inschrijven voor hun activiteiten. De sfeer was uitstekend. Natuurlijk hadden de deelnemers daar flink de hand in, maar ook het mooie weer (geen regen), het terrasje, de ijsco, de koffieronden van de 'dames van de bibliotheek' en de enthousiaste speakers bij de podia zorgden voor een geslaagd evenement. De Uitmarkt Heiloo 2009 werd op een ludieke en feestelijke manier geopend met taart en slingers. Weth ouder Opdam en directeur van de bibliotheek, mevrouw Jeanette Braam waren te gast op het feestje van de net vijf tien jaar geworden 'Uitmarkt' (met dank aan Falkland Toneel). Na de officiële opening kwamen er nog vele gasten langs. Op de podia buiten en in de Willibrorduskerk en gewoon r dit jaar zes uur. Langer dan voor gaande jaren, vanwege het grote aan tal aanmeldingen voor optredens op de podia. Pas om 16.45 uur werd de laatste noot gezongen door de Fifty Singers, die de Uitmarkt Heiloo ieder jaar traditioneel afsluiten. Heiloo kon weer terug kijken op een geslaagd evenement, met dank aan de bibliotheek voor de organisatie en het grote aantal vrijwilligers, die dit jaarlijks terugkerende feestje mogelijk hebben gemaakt. op straat tussen de kra men. Het feest duurde

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 16