Goed hardloopweer tijdens PCC Maalwater Run 2009 Geslaagd tafeltennisevenement Celine Ruiter verbetert opnieuw Trias-clubrecord Onderlinge wedstrijden minipupillen w Limmen Pupillen van Double Stars trotse kampioenen sport 23 f1- V SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Hoofdsponsor PCC was met ruim 80 leerlingen vertegenwoordigd. Ook Job Beintema haalt Trias clubrecord 9 SEPTEMBER 2009 v De PCC Maalwater Run werd onder ideale omstandigheden gelopen Foto: Carolien Breed HARDLOPEN HEILOO - Veel hardlopers schreven zich op het allerlaat ste moment nog in voor de tweede editie van de PCC Maalwater Run, die zondag 6 september werd gehouden. Bij de tafel voor na-inschrijvingen liep het vlak voor de starts van de twee, vier en tien kilometer storm, daar velen de weersomstandighe den tot op het laatste moment wil den afwachten. De hardloopcondi ties waren afgelopen zondag super en in totaal hadden zich zo'n 360 lopers aangemeld voor de verschil lende afstanden. Het Heilooër hardloopevenement, georganiseerd door Rotaryelub Heiloo en AV Trias, zet jong en oud aan tot meer bewegen en is boven dien een fundraising voor een twee tal goede doelen; dit jaar worden het project Barbosa do Brasil van Platform Heiloo Wereldwijd en Timmerdorp Heiloo gesteund. Hoofdsponsor PCC was met ruim 80 leerlingen vertegenwoordigd. Bij de start van de twee kilome terloop voor scholieren tot 12 jaar haperde het startschot even, maar desalniettemin gingen in totaal 133 kinderen goed van start. Winnaar Barn Stam liep de afstand in iets meer dan acht minuten. De vier kilometerloop zette Edward Appelman op zijn naam. Hij was de snelste van vijftig hardlopers op deze afstand. Bij de tien kilometer, waarbij men vier keer de uitgezette route aflegde en finishte op de Triasbaan, was Bastiaan Gouda de snelste loper, bij de dames eindigde Eileen Groenland als eerste. Het tempo zat er goed in en de lopers werden langs het parcours aange moedigd door familie, vrienden en het toegestroomde publiek. Loek Schoenmaker van Rotaryelub Heiloo: „Omdat sport en bewegen belangrijk is voor de jeugd, hebben we wederom de basisscholen in Heiloo benaderd. De beloofde bijdrage aan het boe kenfonds gaat evenals vorig jaar naar de basisschool met de meeste inschrijvingen. Omdat het dit jaar moeilijk was om genoeg sponsors te vinden hebben we 'Vrienden van de Maalwaterrun' opgericht. Iedereen, die het sportieve karakter van het hardloopevenement steunt en sport een warm hart toe draagt, kan zich ook naderhand nog via www.maal- waterrun.avtrias.nl aanmelden als 'Vriend', zodat er ook volgend jaar weer een Maalwater Run mogelijk is. We streven naar minimaal hon derd vrienden." ATLETIEK HEILOO - Op zondag 6 septem ber heeft Celine Ruiter opnieuw het Trias-clubrecord duizend meter MD verbeterd. Zij deed dit op de nationale D- spelen, in het Olympisch Stadion te Amsterdam, in een zeer goede tijd van 3.13.86 minuut. Hiermee werd zij vijfde in een sterk nationaal deelnemersveld bij de MD2 en verbeterde zij haar eigen clubrecord met vier secon den! Kathy Agasi liep een goede 1000 meter bij de MD1 en finishte in een tijd van 3.45.60 minuut. Daphne van der Hoven kwam tot 1.40 meter hoog bij de MD2. Emma van de Pal verbeterde haar persoonlijk record tot 1.40 meter hoog (MD1) en werd hiermee zesde. Emma van de Pal liep ook een goede 9.10 seconde op de zestig meter MD1. Femke Brink liep op deze afstand bij de MD1 een goede 9.39 seconde. Wietske Postrna liep bij de MD2 een goede 9.05 seconde over zestig meter. Femke Brink kwam bij het versprin gen MD1 tot een goede afstand van 3.79 meter. Zoë Bossehaart kwam in aktie bij het MD1 discuswerpen met een goede 16.98 meter, en bij het kogelstoten MD1 kwam zij tot 7.60 meter. Trias C-junior Job Beintema heeft bij wedstrijden in Amsterdam sterk gepresteerd door het clubrecord op de 300 meter horden voor C-junio ren op 42.51 seconden te brengen. Met deze tijd staat Job in de top tien van Nederland. Ook op de honderd meter horden was hij snel: met 15.09 seconden verbeterde hij zijn persoonlijk record. Ninan Moggré liep bij de C-meisjes een sterke 600 meter: 1.45.37 seconden. Ook Ayla Agasi liep wederom sterk: 1000 meter in 3.26.26 minuten. In Naaldwijk verbeterde D-juniore Celine Ruiter haar persoonlijk record op de 600 meter tot 1.48.56 minuten. Celine Ruiter verbeterde zondag het clubrecord Aangeleverde foto TAFELTENNIS LIMMEN/HEILOO - Tafelten nisvereniging Limmen-Heiloo hield op vrijdag 4 september een tafeltennistoernooi tussen verschillende buurtvereniging. Aan dit evenement deden naast TTV Limmen, TTV Akersloot en TTV Uitgeest mee. Aan het evenement deden veertig jeugdtafeltennissers mee die tussen de 7 jaar en 16 jaar oud waren. Op basis van leeftijd en sterkte werd er een poule indeling gemaakt. In de poules konden de nummers één van een poule vier punten voor hun ver eniging verdienen, de nummers 2: twee punten en de nummers drie van de poules: 1 punt. Tijdens het evenement werd er op een sportieve wijze getafeltennist tussen de spe lers van de diverse verenigingen. Uitgeest verdiende een pluim want zij wisten met een klein aantal deel nemers toch een punt te halen. Akersloot werd tweede met 17 pun ten en TTV Limmen-Heiloo werd de winnaar met ruim dertig punten. Wie zin heeft om een keer te tafel tennissen, is welkom op vrijdag 11 september vanaf 18.30 uur. Je kunt dan geheel vrijblijvend een uurtje meetrainen met een jeugdtraining van TTV Limmen. Tafel tennisvereniging Limmen-Heiloo traint in een sportzaal aan de Hogeweg 61 te Limmen. VOETBAL LIMMEN - In navolging van FC Castricum heeft de voetbalver eniging Limmen het wat koude comfort van de KNVB-competi tie voor de mini's ingeruild voor onderlinge wedstrijden. Afgelopen zaterdag vonden de eerste duels plaats. De aftrap was om 09.30 uur. De spelers en hun ouders/verzorgers werden verzocht die ochtend om 08.45 uur aanwezig te zijn op het sportcomplex. Er werd eerst het één en ander over de club in het algemeen en over de gang van zaken rondom de jongste jeugd in het bijzonder verteld. Tien landenteams liepen vervol gens vol trots, hand in hand, en onder luid applaus van het in grote getalen aanwezige publiek, het A veld op. Op de achtergrond klonk de muziek van de Champions League. Nadat de aftrap bij het duel tussen Nederland - Frankrijk was verricht, konden de kinderen hun kunsten. Op vijf veldjes werden de vier tegen vier duels gespeeld alsof hun leven er vanaf hing. Na de eer ste wedstrijden stond de welver diende limonade klaar en daarna werd nog een ronde wedstrijden gespeeld. Moe maar voldaan verlieten de mini's het veld en spraken enthousi ast over al weer de volgende trai ning en wedstrijden. Volgende week staat onder andere Nederland - Italië op het programma, dus komt allen kijken!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 21