Zwem-en Poloclub de Spetters Nieuw bestuur en trainers TC Heiloo United Pupillen 1 van Double stars trotse kampioenen Doel bereikt tijdens Jeugd wereldkampoenschap windsurfen SPORT 23 INGEZONDEN MEDEDELING UITSLAGEN KORTOM Ledenvergadering HBC UITKIJKPOST 9 SEPTEMBER 2009 HEILOO - Voor jong en oud is zwemmen een leuke, sportieve, gezonde en weinig blessuregevoelige sport. Voor met name jonge mensen nog volop in de groei, is zwemmen een goede investering in een gezond en sterk lichaam. Vele spieren worden gebruikt zonder dat de gewrichten worden belast. Een investering voor een gezond lijf, waarin een gezonde geest goed zal gedeien. Na het behalen van de nodige zwemdiploma's bij verschillende zweminstitu- ten is een zwemelub een goed vervolg om de zwemteehniek te verbeteren, meerdere zwemslagen te leren ,de conditie te vergroten en de weerstand van het lichaam te optimaliseren. Voor jong volwassenen tot volwassenen op hoge leeftijd is zwemmen een uitkomst. Ook voor hen worden de gewrichten weinig belast en kunnen zij volop trainen zonder blessures op te lopen. Zwemmen is naast inspanning ook een ideale ontspanning. De beslommeringen van het dagelijks leven vergeet je bij het uitoefenen van deze sport. Deze gezonde activiteit kunt u uitoefenen in een prettige sfeer, onder toeziend oog van enthousiaste trainers en trainsters bij zwemelub de Spetters uit Heiloo. Voor meer informatie kunt u terecht op onze website www.de-spetters.nl of bij penningmeester Esther van der Steen tel 072- 5332498. (vlnr:) Famke Gildemacher, Joppe Schuiten, coach Bart van der Horst, Cor Zoon, Luc Beerepoot, Victor Poelakker, coach Michael Blokker en Niels Roos. Zittend (vlnr:) Tommie van der Horst, Finn Blokker, Bram Blokker en Tim van der Flier. Aangeleverde foto HEILOO - TC Heiloo United zet een belangrijke stap op weg naar de toekomst. Op 26 augustus is een extra Algemene Leden Vergadering gehouden waarbij de belangrijkste onder werpen een nieuw bestuur, ver nieuwde jeugdcommissie en nieuwe trainers waren. Deze ledenvergadering was nood zakelijk omdat eerder, door verschil len van inzicht over het voortzetten van het contract met de tennis- sehool, zowel het bestuur als de jeugdcommissie waren afgetreden. Door leden, commissieleden en het oude bestuur is hard gewerkt om tot een goede oplossing te komen. Het resultaat is een gezonde basis waarop TC Heiloo United in de komende tijd verder kan bou wen. Het nieuwe bestuur bestaat uit: Chris van Halderen (voorzitter), Uitslagen Loopgroep Egmond: Maalwaterrun ïokm Heiloo 06-09-09: Maarten Groen 41.18 min PR Gert Jan Zonneveld 44.38 Harry Visser 45.21 Egmonds Luchtpost Op zaterdag 5 september werden de dui ven onder goede omstandigheden gelost in Nijvel op zo~n 228 km van Egmond. De ie duif was van Henny Liefting, 2e Nico Orij, 3e Louis Schuit, 4e Nic Groot, 5e Jos Zijlmans (secretaris), Onno Franken (penningmeester), Yolanda Buis (jeugdzaken) en Ab van den Berg (algemeen lid). Chris van Halderen heeft eerder zijn capacitei ten bewezen als voorzitter van een grote tennisvereniging in een vroe gere woonplaats. Jos Zijlmans en Onno Franken zijn herkozen. Yolanda Buis is voorzitter van de vernieuwde jeugdcommissie en dus verantwoordelijk voor het jeugdbe leid. Ab van den Berg gaat zich onder andere bezig houden met allerlei activiteiten voor de senio ren. De nieuwe trainers zijn: Rob Buntsma, Tamara Rollenberg en Danny Heessels. Allen met een A/B licentie. Een profiel van de trainers staat op de website van TC Heiloo United, www.teheiloounited. nl. Aanmelden voor lessen en training kan via dezelfde website. John Schoemaker, 6e Antoon Hopman. Vrijdagavond voor de laatste wedstrijd van dit seizoen inkorven voor Chimay. Double Stars hb jun - OlympiaHaarlem 5 -10 Sparks Haarlem - hb asp 1-10 en 9 -13 hb pup 1 - DSS 49-5 hb pup 2 - Urbanus 2 3 -17 Peanuts - Froggies 25 - 24 sb 1 - TIW Survivors 6 - 8 sb 2 - Alc.Victrix 4 7-10 sb jun - Kinheim 2 - 6 sb asp - Cromtigers 11 -1 HEILOO - O, Wat was het span nend: het pupillen 1 team van Double Stars Heiloo, het team dat nog niet één keer verslagen is dit jaar, speelde afgelopen zaterdagmiddag op eigen terrein de kampioenswedstrijd tegen DSS uit Haarlem! Maar de zenuwen speelden het team duidelijk parten, want in de laatste inning stond het team met 1- 5 achter! Met alle opa's en oma's WINDSURFEN LIMMEN - Van 22 tot en met 29 augustus deed de 15-jarige Jort Min uit Limmen mee aan het WK in Weymouth, Engeland. 262 Jonge Techno surfers, in twee leeftijdsklasses streden om een WK titel. Boy's en girls onder de 15 en girls en boy's onder de 17 jaar uit 27 landen hadden zich hiervoor ingeschreven. Boy's onder 17 was de grootste groep, met 118 deelne mers. Nog niet eerder deden er zoveel jeugdige windsurfers mee aan een WK. Een van hen was de 15-jarige Jort. Een week van te voren was hij naar Engeland afgereisd, om daar zijn laatste training te doen en de locatie met zijn omstandigheden te verkennen. Tijdens het EK in april had hij nogal wat pech gehad en HEILOO - Op donderdag 10 sep tember houdt de Heilooër Bridgeclub zijn jaarlijfee leden vergadering om 19.45 uur in het Open Huis. Na afloop zal er wor den gebridged. Bent u geen lid en heeft u zin om in clubverband te bridgen, neem dan contact op met de secretaris, tel. 072-5339056. Op de donderdagavond is er ruim te om direct in te stappen. Voor de dinsdag is er wachtlijst. langs de lijn was de druk natuurlijk ook erg hoog. Maar gelulckig l<wa- men nog net op tijd de stalen zenu wen weer boven en in de allerlaatste inning vlogen de tegenpartij de pun ten als vanouds om de oren. 9-5 is uiteindelijk de officiële eindstand! Alsnog kon de (kinder) champagne open en werden de coaches onder gespoten. Een prestatie van topfor- rnaat, een team om trots op te zijn! De pupillen zijn als eerste kampioen bij Double Stars, maar de vereniging was nu dus gebrand op een goede klassering. Zijn doel was om bij de eerste 50% te eindigen onder 17, hiermee zou hij de Belofte Status verdienen. De grote groep werd in twee fleets verdeeld, Jort starte in groen. Bij de start van de eerste race viel een Fransman over hem heen, waardoor hij als laatste weg was. De wind was minimaal, maar door kei hard te werken wist hij als dertigste hoopt dat er nog een lange rij aan kampioenen bij komt, want naast de pupillen hebben de honkballers van het derde, het vierde en het eerste team nog kans om kampioen te wor den! Zondag 13 september wordt daarom weer een spannende dag voor de club: om 10.00 uur vangen de mannen van honkbal vier aan, 's middags speelt het eerste team om 14.30 uur tegen rivaal Alcmaria een onvervalste derby. Voor meer infor matie: www.doublestars.nl. te eindigen. De kop was er vanaf en de basis van zijn doel gelegd. In de volgende dagen werden er nog tien races gevaren in zeer wisselende omstandigheden. Met een 21ste plek in de laatste race kijkt Jort tevreden terug op een prachtig event op de Olympische Lokatie voor 2012. Nu op naar de laatste wedstrijd voor het Open NK op 13 september in Almere. Jort kijkt tevreden terug op zijn deelname aan het jeugd WK Aangeleverde foto Onder het toeziend oog van de nieuwe voorzitter Chris van Halderen en bestuurslid jeugdzaken Yolanda Buis worden de handtekeningen gezet door de trainers Rob Buntsma, Tamara Rollenberg en rechts Danny Heessels. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 23