Smits Keukens Uitgeest Afscheid Susan van Leeuwen-Groot van de St. Radboudschool in Heiloo Seb Uijttewaal negen jaar op 9 9 2009! H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 Nu ga ik solliciteren. Nu ben ik er aan toe!' Ik houd van modern, vernieuwend en flexibel onderwijs' UITKIJKPOST 9 SEPTEMBER 2009 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 150 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of pere-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tekst en foto: Carolien Breed Westerwerf 7a, 1911 JA Uitgeest, tel. 0251-5372181, www.smitskeukens.nlinfo@smitskeukens.nl. UITGEEST - Toen aannemer René Sehellevis zeven jaar geleden het aanbod kreeg de keukenzaak in Haarlem van de op leeftijd geraakte heer Smits over te nemen, aarzelde hij geen moment. Hij had voor Smits Keukens al meerdere opdrachten uitgevoerd en voelde zich vereerd dat hij de bewezen formule van het bedrijf mocht voortzetten. Want bij Smits Keukens kan men zowel terecht voor het (gedeeltelijk) renoveren van een bestaande keuken als voor aanschaf van een complete nieuwe keuken, geheel naar eigen wens. Daarbij wordt alle zorg, van sloop en afvoer van de oude keuken tot en met plaatsing van de nieuwe keuken, geheel uit handen genomen en heeft men verder geen omkijken naar het regelen van de loodgieter, tegelzetter, elektricien en dergelijke. Een strakke plan ning zorgt voor een snelle doorlooptijd, zodat men weet waar men aan toe is. Smits Keukens werkt met een vast team van vakbekwame specialisten die de werkzaamheden geheel naar afspraak en op tijd uitvoeren. Want wie wil en kan er nu lang zonder keuken? Ruim drie jaar geleden werd de tweede vestiging van Smits Keukens geopend in Uitgeest, de woonplaats van Sehellevis. De showroom is gevestigd op het makkelijk bereikbare bedrijventerrein achter het bow ling- en partycentrum in Uitgeest. Smits Keukens is er voor elk budget. René Sehellevis: „Het komt vaak voor dat de bestaande keuken nog niet aan vernieuwing toe is en dat men graag delen van de bestaande keuken wil moderniseren. Zo geeft een ander werkblad of andere tegels voor de wand of vloer al een heel nieuw en eigentijds beeld. Of men wil de verou derde apparatuur vernieuwen. Alles is mogelijk bij ons; van renovatie tot nieuwe strakke designkeukens tot en met nostalgische keukens in land huisstijl. In de showroom zijn enkele voorbeeldkeukens en alle materialen aanwezig, van houten of kunststof keukendeuren in alle mogelijke kleuren tot en met werkbladen van granito, graniet, composiet, kunststof en zelfs van glas. De (inbouw-)keukenaeeessoires, zoals kranen, verlichting en dergelijke, staan bovendien in de webshop vermeld. Met behulp van een computerprogramma kan vervolgens een realistische en driedimensionale weergave worden gemaakt. Het voordeel van Smits Keukens is, dat men één persoon als aanspreekpunt heeft die verder alles voor u regelt. We leveren kwaliteit, waarbij gelet wordt op de details, zoals soepel lopende keukenladen en -deuren." Smits Keukens is dan ook door Elsevier Retail benoemd tot de Beste Keukenzaak van Noord-Holland en tweede van heel Nederland! Hierbij is gelet op de prijs/kwaliteitverhouding en de best verleende service. René Sehellevis besluit: „Momenteel loopt de actie 'Van Slopen tot Koken', waarbij tegen extra scherpe tarieven het proces van sloop tot en met montage van A tot Z verzorgd wordt. Dus kom gerust eens langs in de showrooms in Uitgeest of Haarlem en laat u informeren over de mogelijk heden." HEILOO - Op 11 september neemt Susan van Leeuwen- Groot afscheid van de St. Radboudschool in Heiloo. Ruim vijftien jaar heeft zij les gegeven aan de kinderen op de Radboudschool. Naast groepsleerkracht is Susan intern-begeleider, adjunct en plaats vervangend directeur geweest. Na de zomervakantie is zij op de Pax Christi in Limmen als directeur gestart. is: 'Behoud de openheid naar elkaar toe en blijf elkaar waarderen.'" Voor de zomervakantie was er geen tijd meer om officieel afscheid van Susan te nemen. Daarom doen ze dat wel op vrij dagmiddag 11 september van 13.15 tot 15.30 uur met de kinderen en het team van de Radboudschool. Aansluitend worden ouders, oud leerkrachten, oud-leerlingen(en hun ouders) van 15.45 tot 17.00 uur in de gelegenheid gesteld om Susan gedag te zeggen. „Ik ben een echt onderwijsdier/ mens", zegt Susan. „Ik houd van modern, vernieuwend en flexibel onderwijs waarin aandacht blijft voor rust, structuur en orde. Het is belangrijk dat er een goede balans bestaat. In een veilige en prettige omgeving samenwerken en van elkaar leren. In open contact met elkaar staan. Dat geldt voor de kin deren, de ouders en de collega's. Samen optrekken, onderzoekend leren en het experiment niet schu wen en omgaan met verschillen. Elk kind wordt gerespecteerd op zijn eigen niveau. Ik kijk met een goed gevoel terug op de afgelopen vijftien jaar. Het was beslist niet saai, maar spannend. Samen hebben we veel beleefd. Het was vaak druk, maar vooral gezellig. Fijn, dat ik met zo'n warm, hardwerkend team, met oog en waardering voor elkaar, heb mogen werken. Ik bedank al mijn collega's, oud-collega's, kinderen en ouders voor de fantastische tijd die ik met jullie heb gehad. Mijn gouden tip aan de collega's op de Radboud HEILOO - Vandaag is Seb Uijttewaal uit groep vijf van basisschool Benedictus negen jaar oud geworden. Dit lijkt misschien niet zo bijzon der, maar niet iedereen viert tenslot te op de magische datum 9-9-2009 zijn negende verjaardag. Juf Marleen, meester Ivo en al zijn klas genootjes hebben Seb voor deze speciale verjaardag dan ook flink in het zonnetje gezet. Een paar dagen eerder hadden gezamenlijk de klas versierd met zelfgemaakte slingers en de jarige job kreeg van hen een prachtige verjaardagskroon. „Zoveel aandacht krijgen de leerlingen nor maal gesproken niet als ze jarig zijn, maar deze verjaardag van Seb is wel heel speciaal", lacht juf Marleen. De jarige Seb werd door zijn juf, meester en klasgenoten flink in het zonnetje gezet! Foto: Carolien Breed Op 11 september neemt Susan van Leeuwen-Groot afscheid van de St. Radboudschool in Heiloo. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 5