5,- livera P WERKPLAATS 55 jaar betaald voetbal in Alkmaar in boekvorm See you soon at Livera! De crisis is een kan: de Ontdekking HET IS ER! Boek 'AZ Beeld van een club' goed ontvangen Cheque ter waarde van live life love livera Heiloo AUTOBEDRIJF L^X^aTI Voor onderhoud, reparatie en APK aan alle merken. www.steenauto.nl Ook voor uw leaseauto via R.O.B. Industrieterrein de Oude Werf te Heiloo tel 072 5338543 eeee Elftalfoto's Stationsweg 74 Sb@de-ontdekking.eu www.de-ontdekking.en Kom langs en ontdek PiP home met o.a. servies, kussens, lopers en tafelkleden At Home with Marieke en VT Wonen hebben ook hun plaats gevonden in "de Ontdekking" Champagne 9 SEPTEMBER 2009 UITKIJKPOST Bij aankoop vanaf 25,- ontvangt u 5,- korting bij inlevering van deze cheque. Winkelhof 't Loo 6, Deze cheque kan de gehele maand september 2009 bij Livera Heiloo worden ingeleverd. Niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen en max. 1 bon per klant. vandersteen Kom in vier sessies met gerenommeerde leiders achter de geheimen van goed leiderschap in moeilijke tijden. Kijk op kikiconferenties.nl Elk gevaar is een kans. Jan van Veen (links) overhandigde het hoek AZ Beeld van een club aan Dirk Scheringa. ALKMAAR - Het was afgelopen zaterdagavond een drukte van be lang in het DSB Stadion. Hoe wel het geen thuiswedstrijd van AZ betrof, ontving het bestuur van Goud van de Hout een kleine 300 genodigden in de Kees Kist Lounge. De presentatie van het boek 'AZ Beeld van een club' werd gepre senteerd. Onder toeziend oog van ondermeer AZ-voorzitter Dirk Scheringa, veel oud-spelers, trai ners, bestuurders en genodigden werd het eerste exemplaar over handigd. De boeken werden ove rigens binnengebracht door twee kaasdragers die op hun berrie door de Kees Kist Lounge liepen. Het boek, totaal 224 pagina's en in een oplage van 4000 gedrukt, is rijk geïllustreerd met foto's. Het was een idee van Jan van Veen, oud-voetballer en voorzitter van Goud van de Hout, om de geschie denis van AZ, 55 jaar betaald voet bal, in een boekvorm uit te geven. Centraal stonden de 55 elftalfoto's. Sam de Jager en Rob Fleur schre- Kijken is verplicht, kopen niet! De auteurs en oud-voetballers hijeen voor de groepsfoto naar een zeer geslaagde avond. ven de bijhorende teksten, terwijl Jan Visser, de archivaris van AZ, voor het beeldmateriaal zorgde en alle gegevens aandroeg wat een belangrijk element in het boek is geworden. Ruud de Waard mocht spelers, trainers en bestuurders interviewen. Het geheel werd in goede banen geleid door Jan van Veen. Een leger van fotografen verleende hun medewerking. Een compleet boek over 55 jaar AZ. De stemming zat er al snel in af gelopen zaterdag. Bij binnen komst allemaal een glas cham pagne. Veel handen schudden en 'ouwe koeien uit de sloot halen'. In de Kees Kist Lounge kregen alle aanwezigen een driegangen menu aangeboden en tussen het eten en drinken door werden aan verschil lende spelers het boek uitgereikt. Ook Dirk Scheringa was zichtbaar trots op de historische uitgave. De schrijvers werd naar voren gehaald en kregen als beloning een fraaie Parker pennenset. Een stuk his torie van 55 jaar betaald voetbal in Alkmaar samengevat in één boek. Het resultaat is verbluffend. Twee kaasdragers brachten de hoeken op hun berrie de Kees Kist Lounge binnen. (Foto's: Bertil van Beek/RM). 'AT Beeld van een club'. Een uitga ve van Rodi Media, Uitkijkpost in samenwerking met Goud van de Hout. Prijs: 27,50 euro. Het boek is verkrijgbaar bij boekhandel Feijn in Alkmaar en de AZ Fanshop.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 6