Tweede overwinning Terriërs heren 1 Doublestars eindigt seizoen in stijl Conditietraining voor dames bij GTH Jort Min tweede tijdens kampioenschappen sport 20 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Foresters Fi wint spannende derby tegen HSV Fi Traditionele Vierkampen en Homeruncontesten vormen einde honkbalseizoen Lijkt het je leuk om honk- en softbal te spelen, kom dan langs! Double Stars pitcher ontvangt Nederlands shirt SpM HEILOO - Afgelopen zaterdag was het dan zover. Veel Foresters spelers hadden het er de hele week al over gehad, ze moesten tegen elkaar spelen bij HSV. Op bezoek bij je vrienden die dan voor even je tegenstanders zijn. Heel spannend natuurlijk. In een goed gespeelde eerste helft waren de gasten, Foresters Fl, de betere ploeg. Dat was met de rust duidelijk zichtbaar in de stand 0-2. Zowel Daan Piet als Kenneth Taylor waren met twee mooie goals trefzeker gebleken voor de uitploeg. Ook in de tweede helft was de Foresters de betere ploeg, maar de uitstekende HSV-keeper behoedde zijn team voor nog meer tegengoals. Verder dan een schot op de kruising kwamen de HSV'ertjes niet. Al met al een zeer sportieve wedstrijd met een verdiende winnaar, De Foresters Fl. Aangeleverde foto HEILOO - Dit weekend stond er voor Terriërs heren 1 een zware uitwedstrijd op het pro gramma. Castricum, die een jaar langer actief is in de twee de klasse en vorig jaar als vijfde eindigde, was de tegenstander. Maar ook deze tweede wedstrijd in de tweede klasse, wisten de Terriërs te beëindigen met een 2-1 zege.De afgelopen jaren hebben de Terriërs heren niet van Castricum weten te winnen, zowel in oefen wedstrijden als in de competitie. En nu lukte het wel. De eerste helft was niet om over naar huis te schrijven. Terriërs kregen één straf- eorner en dat was het enige wapen feit. Met tal van corners tegen, was de wedstrijd op dat moment van Castricum. Ruststand was echter 0- 0. Na de rust, waarin iedereen op scherp werden gezet, stond er wel een geconcentreerd Terriërs 1 op het veld. Na een minuut of vijf onderschepte Bastian de Jong een pass en gaf hij Sander de Graaf de gelegenheid weg te counteren. Hierdoor kreeg broer Bas een niet te missen kans: 1-0. Hierna had Sander de Graaf een fantastische actie over rechts. Rob Kaan, die vorig jaar nog voor Castricum speelde, pushte vervolgens de bal zeer bekwaam binnen: 2-0. Castricum heeft de tweede helft verder weinig laten zien, op een corner en een schot op het doel na. Met nog acht seconden te spelen kreeg Castricum een strafbal, na een overtreding in de cirkel van Terriërs. Dit bracht de uitslag op 2- 1. Een mooie start, die hopelijk vol gende week vervolg krijgt. Dan speelt Terriërs Heren 1 om 14.30 uur thuis tegen Haarlem. HONKBAL HEILOO - Komende zaterdag eindigt het honkbalseizoen bij Doublestars. Omdat honkbal bij uitstek een zomersport is en de temperatuur grote invloed heeft, loopt het seizoen van april tot oktober. Het laatste weekend van septem ber, op de 26ste wel te verstaan, wordt daarom het seizoen in stijl afgesloten met de traditionele Vierkampen. Alle senioren honkbalteams spe len in een vierkamp tegen elkaar, om daarmee te bepalen wie de sterkste is. Elk jaar kent wel een (kleine) verrassing. Wordt het eerste team, hoog in de tweede klasse spelend, stiekem op achterstand gezet door een gehaai de derde, uitkomend in de vijfde klasse? Het blijft honkbal, als het je meezit, als alles goed valt, kun je van iedereen winnen. Kijk maar naar het Nederlands honkbalteam tijdens de world baseball classics afgelopen zomer. Zij versloegen totaal onverwacht twee keer de Dominicaanse Republiek. Dit jaar spelen ook de softbal heren en dames mee in de vierkampen. Zij hebben hun eigen competitie op het softbalveld. Na de Vierkampen worden voor zowel de soft- als honkballers homeruncon testen gehouden. Wie slaat de bal het vaakst over het buitenveldhek? Als het slaggeweld erop zit start de muziek en is het tijd voor een knal lend eindfeest, het sluitstuk van weer een topseizoen bij DSH. De Vierkampen beginnen 26 sep tember om 10.00 uur, de Homeruncontest tussen 17.30 en 18.00 uur. Het feest begint om 20.00 uur. Alles vindt plaats op het veld van Doublestars, sportpark Vennewater. Wie is de beste honk- of softballer van Doublestars? Dat is de vraag bij de afsluiting voor de jeugd van Doublestars, de jeugdsportdag. Op 3 oktober in de middag, vanaf 13.00 uur, wordt voor elk team bepaalt wie het verste gooit, wie het snelst rent, wie het hardst slaat. Een grote uitdaging voor alle jonge spelers van Doublestars. Lijkt het je leuk om ook eens te zien hoe honk en softbal gespeeld wordt? Kom dan kijken op zaterdag 3 oktober. Als je je sportschoenen aandoet mag je proberen of je talent hebt om honk- of softbal te komen spe len! We sluiten af met de uitrei king van de MVP prijzen en een lekker hapje en gezelligheid. HEILOO - Al vele jaren wordt er op maandagavond, dinsdag ochtend en dinsdagavond diver se vormen van conditietraining aangeboden voor dames in ver schillende leeftijdsgroepen bij GTH. Vanaf 10 september is het ook mogelijk om op de donderdag avond te sporten. Er wordt dan een Bodyshapeles gegeven onder leiding van Angelique Liefting. Dit uur is speciaal voor dames die eens flink aan hun conditie willen werken. Op maandagavond wordt een soortgelijk uur gegeven en er kan dan ook makkelijk twee keer in de week getraind worden of de les kan op een andere avond worden ingehaald. Angelique is met de voorbereidingen voor Zumba bezig dus deze swingende vorm van bewegen zal binnenkort ook onderdeel van de lessen gaan uit maken. Spreekt dit u aan kom dan gewoon langs en doe gratis een keer mee met de les en voel de energie opgebouwd worden. Kijk voor tijden en locaties op www.gth- heiloo.nl. Bellen mag natuurlijk ook, tel. 06-10178317. HEILOO - Vincent Hus kreeg zondag 20 september na afloop van de wedstrijd HBP2 tegen Flying Petrels een mooi shirt van het Nederlandse honkbalteam uitgereikt. Vincent is pitcher voor de Double Stars Heiloo in de pupillen 2 en ondergaat, met nog twee wedstrijden te gaan, deze week een zware operatie. Om Vincent hierbij een spoedig herstel en sterkte toe te wensen, kreeg hij van zijn teammaatjes een mooi shirt om boven zijn ziekenhuisbed op te hangen. Aangeleverde foto 23 SEPTEMBER 2009 HPUfl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 19