Nieuw seizoen Tendenz biedt jeugd disco De Klussenier John Scheepmaker Palingrookkampioen H E I L O O 5 m Initiatiefneemsters van mening dat er voor kinderen te weinig wordt georganiseerd De aanmoedigingsprijs is naarCorde Boer uit Heiloo gegaan KORTOM Rommelmarkt Groot Barlaken (plan Oost) Dierenbescherming zoekt collectanten Inloopavond Nivon Geologie UITKIJKPOST 23 SEPTEMBER 2009 Q p D I I F dingsgebied v. DQUIxIJT Belicht zijn 151 Voor aanmeld! nri If UT Heiloo. Ofper DtLILrl I graagduidelijl In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 150 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of pere-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tekst en foto: Carolien Breed Peter Langedijk, Rondelaan 19, 1851 ZH Heiloo, telefoon: 072-5322435, mob: 06- 53738896, www.klussenier.nl, plangedij k klussenier. nl HEILOO - Veel mensen associëren een klusjesman met iemand die een schroefje in de muur draait of een boekenplankje ophangt. Klussenier Peter Langedijk is echter ook vertrouwd met grotere renovatiewerkzaam heden binnenshuis en in de tuin, zoals het plaatsen van keukens, badka mers, maar ook van schuttingen of het bestraten van een terras. En met kleine verbouwingen, zoals een aanbouw of een dakkapel. Peter: „De Klussenier is een samenwerkingsverband aangegaan met Ruiter Dakkapellen. Dit houdt in dat na plaatsing van een nieuwe dakka pel door hen, wij voor de gehele verdere afwerking ervan zorgen." Het grote voordeel van één aanspreekpersoon is, dat de opdrachtgever, na opvraag van één vrijblijvende prijsopgave, het hele totaalpakket aan werk zaamheden met een gerust hart over kan laten aan deze allround vakman. Loodgieterwerk, tegelzetten, installeren van verwarming, kozijnen ver nieuwen, timmerwerk, bestraten, schilderwerk en dergelijke; alles is in goede handen bij Klussenier Peter Langedijk. De Klussenier is een grote landelijke franehiseorganisatie, waarbij ruim 200 zelfstandige onderne mers zich hebben aangesloten. Inkoop van veel materialen gebeurt gebundeld en tegen uiterst scherpe prijzen. Hiervan profiteert de opdrachtgever vervolgens mee. Bovendien is garantie gewaarborgd, omdat De Klussenier is aangesloten bij de brancheorganisatie VLOK. De franchisenemers die zijn toegelaten tot De Klussenier hebben erva ring in verschillende vaardigheden in de bouw. Peter Langedijk sloot zich in 2008 aan bij De Klussenier. „Ik ben jarenlang werkzaam geweest bij diverse grote installatiebedrijven en heb daardoor een zeer brede ervaring opgedaan in de bouw. In deze branche ben ik bij mijn laatste werkgever uiteindelijk doorgegroeid tot projectleider. Ik stuurde technici aan in hun werkzaamheden. Dat leidde ertoe dat ik veel uren op kantoor doorbracht. En dat terwijl ik een echte praktijkman ben en graag met mijn handen bezig ben. Vandaar dat ik de knoop uiteindelijk heb doorgehakt en besloot om zelf een klussenbedrijf te beginnen. Ik heb verschillende franchisemo- gelijkheden bestudeerd en De Klussenier kwam bij mij als beste uit de bus. De uitstraling van De Klussenier, dat kwaliteit hoog in het vaandel heeft staan, sprak mij het meeste aan!" Inmiddels heeft Peter al veel grote en kleine klussen tot grote tevredenheid van de diverse opdrachtgevers uitgevoerd. Om het vakmanschap van haar leden onder de aandacht van de consument te brengen, is de franchisegever van De Klussenier onlangs de campagne 'Vertrouwd Verbouwen' gestart. Peter: ,,Als klussenbedrijf loop je soms tegen het imagoprobleem op dat we alleen maar kleine klus sen kunnen uitvoeren. Als er een grotere opdracht binnenkomt die meer tijd in beslag zal nemen, roep ik de hulp in van een collega Klussenier om het werk in een bepaalde tijd af te ronden. Bovendien voer ik één opdracht per keer uit, zodat de klus zonder onderbreking van een klusje tussendoor netjes en nauwkeurig wordt afgewerkt!" HEILOO - Afgelopen zaterdag werden de kinderdisco's Dance Kids en Diskids officieel geo pend door burgermeester Romeyn bij tienercentrum Tendenz. Dit seizoen heeft het tienercen trum zich uitgebreid met de Dance Kids voor groep 5 tot en met 7 en de Diskids voor groep 3 en 4. Het idee kwam bij twee dames, Connie Bisselink en Patricia Hoorn, van daan; die vinden dat er weinig wordt georganiseerd voor kinderen in Heiloo. In Ypenstein is natuurlijk al een kinderdisco in de Ypsalon, deze is echter alleen gericht op kinderen die woonachtig zijn in Ypenstein. De Diskids en Dance Kids is gericht op alle kinderen in Heiloo. Er is een vast team van vrijwilli gers, onder leiding van Connie en Patricia, die er voor zullen zorgen dat het elke keer een groot feest wordt. Eens in de drie weken is op zater dag van 19.30 tot 21.30 uur Dance Kids en Diskids is op zondag van 14.30 tot 16.30 uur voor kinderen van groep 3 en 4. De volgende dis co's zijn op zaterdag 10 en zondag 11 oktober. Dance Kids en Diskids van tienercentrum Tendenz is gericht op alle kinderen uit Heiloo. Foto: Ricardo Marcker HEILOO - De uit Limmen afkomstige John Scheepmaker is de winnaar geworden van het Open Kampioenschap palingro- ken in Heiloo. Maar liefst elf rokers waren er op het spektakel afgekomen dat werd gehouden bij Sportcafé het Vennewater. Onder fantastische weersomstandigheden kreeg het aanwezige publiek een schitterende voorstelling van een ambachtelijk gebeuren. De grote verscheidenheid aan rookvaten was een lust voor het oog. De jury die bestond uit Wilco Vlug uit Broek op Langedijk van palingrookbedrijf Vlug, Gerard Pranger en Marian de Wit had het deze middag zeker niet makkelijk, maar wist na ongeveer een uur kij ken, ruiken en proeven de winnaar te benoemen. De uitslag was als volgt: 1. John Scheepmaker (Limmen), 2. Jelle de Gooyer (Heiloo), 3. Bertus Kes (Limmen), 4. Ed van Ijzendoorn (Heiloo). De aanmoedigingsprijs is naar Cor de Boer uit Heiloo gegaan, die veel nuttige tips heeft gekregen van Wilco Vlug, om op de manier vol gend jaar beter voor de dag te kun nen komen. Op de foto de winnaar, meer foto's van het spektakel zijn te zien op www.hetvemrewater.nl. Palingroker John Scheepmaker uit Limmen kan terugkijken op een zeer geslaagd kampioenschap in Heiloo. Aangeleverde foto HEILOO - Op zondag 27 septem ber vindt op het Groot Barlaken (plan oost) in Heiloo een gezelli ge buurtrommelmarkt plaats. Van 10.00 tot 15.00 uur kunt u heer lijk rondneuzen tussen de aange boden spullen. Verkoop van kleding, huisraad, boeken, speelgoed, meubels en andere snuisterijen. Er is vast wel wat van uw gading bij. Kom gezellig een kijkje nemen. HEILOO - De Dierenbescherming staat voor de deur. De landelijke collecte van de Dierenbescherming vindt dit jaar plaats van zondag 4 tot en met zaterdag 10 oktober. Zonder collectanten wordt dit geen succes, dus is de vraag: wie wil voor de Dierenbescherming collecteren in de regio Alkmaar en omstreken? Voor meer informatie of om aan te melden kan men contact opne men met het kantoor van de Dierenbescherming op tel. 072- 5150071 of via info@dierenbe- schermingnhn. nl. HEILOO - Als start van het nieu we Geologieseizoen houdt het Nivon Heiloo een kennismakings- avond op vrijdag 25 september vanaf 20.00 uur. Op deze inloopavond kunt u die ene mooie vakantiesteen meene men en laten determineren door docent Erwin Kaspers. Tevens kunt u de vitrinekast en collectie voorbeeldstenen bewon deren. Verder worden de plannen bekend gemaakt voor het komend seizoen en krijgt u een voorproef je van de Geologiereis 2010 naar de Harz. De kennismakingsavond vindt plaats in het Open Huis in Heiloo, zaal 2,'t Loo 22. Verdere informa tie: Piet Postma, tel. 072- 5330721.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 5