contact Brunch voor mantelzorgers, bent u er bij? HEILOO mm Verleende collectevergunning 11 GEMEENTE Openingstijden Raad en (raads)commissies Heeft u vragen? Bel meteen!! U ITKIJ KPOST 4 NOVEMBER 2009 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bron: www.vilans.nl Als u langdurig en onbetaald zorgt voor een ander, nodigen wij u als mantelzorger van harte uit om gratis deel te nemen aan een brunch. Wij tonen mantelzorgers onze waardering voor hun belangeloze inzet en zetten hen in het zonnetje. De brunch vindt plaats op zondag 8 november van 11.00 tot 12.30 uur in restaurant Klein Vamebroek aan De Omloop 22 te Heiloo. Voor deze brunch moet u zich aanmelden. U kunt tijdens de brunch praten met andere mantelzorgers, maar ook contact leggen met organisaties, die hulp en onder steuning kunnen geven. Op 8 november zijn behalve twee wethouders ook medewerkers aanwezig van ondermeer het loket MO, Stichting Vrijwillige Palliatieve Terminale Thuiszorg Heiloo, Stichting Welzijn Heiloo (voorheen Ouderenwerk), het Mantelzorgcentrum en het Steunpunt Mantelzorg Noord- Kennemerland. Samen doen De landelijke Dag van de Mantelzorg is op 10 november. Veel organisaties, die mantelzorgers ondersteunen, organiseren activiteiten op of rond de Dag van de Mantelzorg. De slogan van de Dag van de Mantelzorg 2009 is Mantelzorg? Doe het samen! Mantelzorgers kunnen een beroep doen op hulp van buren, familie, vrijwilligers, organisaties en bedrijven. Zo kun nen mantelzorgers de last van de zorg verdelen en een net werk vormen rond degene die verzorgd wordt. In de praktijk blijkt dit lastig en veel mantelzorgers hebben het gevoel er alleen voor te staan. Als het niet lukt om zelf mensen te vin den, die kunnen helpen, zijn er organisaties die daarbij een helpende hand kunnen bieden. Aanmelden en meer informatie Uw aanmelding kunt u doen door te bellen met een medewer ker van het loket MO van de gemeente, telefoonnummer 072 535 67 00 of door een e-mail te sturen naar wmo@heiloo.nl. U kunt hier ook terecht voor meer informatie. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 15.45 uur 12.00 uur Vergadering gemeenteraad De gemeenteraad vergadert maandag 9 november in de raadzaal van het gemeentehuis. De vergadering begint om 20:00 uur en is voor iedereen toe gankelijk. U bent van harte welkom. Inspreekrecht Tijdens de raadsvergadering kunt u inspreken op onderwerpen die op de agenda staan. De leden van de gemeenteraad hebben oor voor uw mening en betrekken deze bij de afwe gingen die zij maken over onderwer pen die de inwoners van Heiloo aan gaan. Wilt u gebruik maken van het inspreekrecht dan vragen wij u dit voorafgaand aan de raadsvergadering te melden. Agenda 1. Opening 2. Vaststellen van de agenda 3. Inspreekrecht 4 a. Loting voor de volgorde van stemmen over zaken b. Inventarisatie van sprekers over hamerstukken 5. Mondelinge mededelingen 6. Vaststellen notulen raadsvergade ring van 5 oktober 2009 7. Ingekomen stukken Behandelde en verzonden stukken Hamerstukken (dit zijn raadsvoorstel len waarover in de raadsvergaderingen geen discussie plaatsvindt) 8. Instemmen met normenkader 2009 Bespreekstukken (dit zijn raadsvoor stellen waarover in de raadsvergade ring discussie mogelijk is) 9. Niet instemmen met herziene begroting 2009, niet instemmen met de begroting 2010 en kennis nemen van programmaverantwoor ding 2008 van GGD Hollands Noorden. 10. Samenstelling en benoemingen Welstandscommissie Heiloo 11. Initiatiefvoorstel van Heiloo2000 Vaststellen Referendum verordening Heiloo 2009 12. Sluiting Meer informatie of aanmelden inspreken Voor meer informatie over de agenda of aanmelden om in te spreken, kunt u contact opnemen met de Griffie van de gemeenteraad, telefoonnummer 072 535 66 43 of via griffie@heiloo.nl. Welstandscommissie Op maandag 9 november vergadert de Welstandscommissie. De vergadering begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis. Toegang is via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1. De behandeling van bouwplannen is openbaar. Op verzoek van belangheb benden kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Belangstellenden en belanghebbenden kunnen de vergadering van de Welstandscommissie bijwonen op de publieke tribune. Belangstellenden en belanghebbenden hebben geen spreekrecht, met uitzondering van een planindiener en/of ontwerper. Deze kan op afspraak een toelichting geven tij dens de vergadering waarin het plan wordt behandeld. De goedgekeurde notulen van de behandeling van bouw- aanvragen zijn openbaar. Voorlopige agenda 1. Opening en mededelingen. 2. Notulen vergadering d.d. 12 oktober en 26 oktober 2009. 3. Ingekomen stukken. 4. Ingekomen bouwplannen. 5. Algemene zaken met betrekking tot de welstand. 6. Rondvraag en sluiting. Met betrekking tot agendapunt 4 wordt opgemerkt dat de bouwplannen, die daarvoor in aanmerking komen, vanaf 11.00 uur voorafgaand aan de verga dering in mandaat worden behandeld. Wie daar bij aanwezig wil zijn kan tussen 09.30 uur en 10.00 uur op dezelfde ochtend een afspraak maken met de secretaris, de heer F. Goedhart, telefoonnummer 072 535 67 37. De definitieve agenda staat vanaf vrij dagmiddag 6 november op de website www.heiloo.nl bij de rubriek Bestuur en organisatie/Agenda's en vergaderstuk ken. De agenda ligt ook vanaf maan dag 9 november tussen 08.00 en 12.30 uur in het gemeentehuis ter inzage bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen en de receptie. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer 072 535 66 66. Openingstijden ma t/m vrij 08.00 zaterdag 09.00 Door burgemeester en wethouders is vergunning verleend voor het houden van een collecte door Stichting Alzheimer Nederland in de periode van 8 tot en met 14 november. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 11