3 cfl Alice in Porceleyn Huys Gien Gehannes in Golden Tulip Heiloo Oorlog en pap door Nico Keuning Pianoconcert door Vital Stahievitch in Witte Kerk Esra Dalfidan geeft concert in De Beun H E I L O O 'ccp-cr ccre. hSSfA deutekom The Deeper Secret 17.75 11 Corso Bioscoop Sinterklaas en de verdwenen pakjesboot BOEK VAN DE WEEK The Deeper Secret voor elke dag door Annemarie Postma Boek van de week: door Annemarie Postma voor Veelkeurig beeld over Johnny van Doorn Panfluitist Vasile Raducu in Heiloo UITKIJKPOST li NOVEMBER 2009 Dit najaar draait alles om de pak jesboot van Sinterklaas. De Sint heeft zijn kasteel in Spanje verla ten, maar blijkt niet op de boot naar Nederland te zitten. Hoe dat heeft kunnen gebeuren en hoe de Sint nu op tijd in Nederland moet komen, beleven we in dit nieuwste bioseoopavontuur voor de hele familie. Als Sinterklaas en Diego op een ochtend in de haven van Spanje aankomen, blijkt de pakjes boot al weg te zijn. Ze beginnen een race tegen de klok om de boot in te halen. Dat valt niet mee, want door toedoen van de boeven Joris en Boris zijn de pieten een dag eer der naar Nederland vertrokken. Ook de kapitein van de pakjesboot denkt dat Sinterklaas gewoon aan boord is. De problemen stapelen zich als cadeautjes op als uitkomt dat twee kinderen zich aan boord verstopt hebben en zo per ongeluk meevaren naar Nederland. Sinterklaas en de Verdwenen Pakjesboot is opnieuw een leuk en superspannend Sinterklaasavontuur. Het verhaal neemt ons mee door Spanje, België en Nederland met als eindstation de intocht van de pakjesboot! Annemarie Postma Voel je je onzeker? Heb je moeite met het nemen van een belangrijke beslissing? Wil je meer inzicht in je relaties? Lukt het je maar niet om vastgeroeste patronen te doorbre ken en de veranderingen in je leven aan te brengen die je graag wilt? Trek een kaartje van de dag, week of maand en ontdek wat jouw ont wikkelingsthema's zijn! Leer werken met je eigen eoaehingkaartjes en ontdek de agenda van jouw ziel. Laat je niet langer uit balans bren gen. Leer je grenzen stellen en jezelf waarderen zoals je bent. Word je bewust van wat je tegenhoudt om te zijn wie je werkelijk bent en het leven te leven dat bij je past. Leer werken met je eigen eoaehingkaar tjes en ontdek de agenda van jouw ziel. Annemarie Postma (1969) stu deerde rechten en werd daarna het eerste professionele Europese foto model met een handicap. Inmiddels is ze een succesvolle life science auteur. Aktieprijs in de maand van de spiritualiteit: 17,55. Na 30 november 19,95. HEILOO - De komende weken kunt u een deel van het werk zien van Alice in het voormalig Porceleyn Huys aan de Kennemerstraatweg 115 te Heiloo. Begin december komt het laatste deel erbij om de expositie compleet te maken. Alice heeft al diverse malen geëx poseerd in Heiloo en in de regio, in het Porceleyn Huys laat zij een HEILOO - Het Westfries caba ret 'Gien Gehannes' komt op 15 november in het Golden Tulip Heiloo, met een zeer toepasse lijke naam: 'Effe Buurte'. Een titel die eigenlijk geen toe lichting behoeft. Want iedereen weet meteen wat 'buurte' betekent. Westfries conferencier Hannes Knoin gaat samen met accordeonist Cees Oud op zoek naar de betekenis van het woord. Natuurlijk doen zij dat weer op hun eigen Westfriese wijze: droog komische anekdotes afgewisseld met huisgemaakte en bekende meezingliedjes. Aanvang: 18.00 uur, Kennemerstraatweg 425, tel. 072-5052244, info@gtheiloo.nl. HEILOO - Aan de hand van Van Doorns oeuvre, brieven, gesprekken en tal van docu menten tekent Nico Keuning een veelkleurig beeld van de performer, dichter, schrijver en entertainer: zijn worsteling door de jaren heen. Zijn dilem ma's en twijfels: meestervertel ler versus schrijver. Radiomaker Wirn Noordhoek haalt in zijn nawoord herinneringen op aan de jarenlange samenwerking met van Doorn voor de VPRO- radio, en bovendien verschijnt het libretto Oorlog en pap voor het eerst in boekvorm. Het boek bevat tevens een cd met fraaie vertellin gen en hilarische hoogtepunten. Oorlog en pap is een liefdevol por tret van de man die zichzelf typeer de als een 'a-modieus' wezen, gedrenkt in de pap der tijden. Aanstaande zaterdag 14 novem ber signeert Nico zijn boek bij Boekhandel Deutekom. Aanvang 15.00 uur. HEILOO - Het tweede concert van de winterconcertserie in de Witte Kerk van Heiloo (Heerenweg 32) zal plaatsvin den op zondag 15 november en wordt verzorgd door de pianist Vital Stahievitch afkomstig uit Wit-Rusland. Het concert begint om 15.00 uur. Vital Stahievitch is een begaafd pianist. Zijn muzikale carrière begon in Minsk waar hij studeerde aan het Nationale Muziek College onder leiding van professor Zoya Kaeharskaya. Op zijn zestiende won hij een prijs op de Internationale Stasys Vainiunas Piano Competitie in Vilnius (Litouwen 1996, tweede prijs). Sindsdien treedt hij op in ver schillende steden in Wit-Rusland en in vele landen als solist met ver schillende orkesten en kameror kesten. Naast vele internationale optredens heeft hij vaak (winnend) deelgenomen aan diverse interna tionale festivals. De toegangsprijs voor dit concert bedraagt 10,- (voor 65 CJP en kinderen tot en met 12 jaar 9,-). Kaarten kunnen tevoren telefonisch worden gereser veerd via 072-5334804 en 5335852. Het concert is ook te combineren met een diner (culinair driegangenmenu direct na afloop van het concert) in restaurant 'de Loocatie' (schuin tegenover de Witte Kerk) tegen de gereduceerde prijs van 24,50 (tevoren reserve ren via 072-5333352). groot deel van haar collectie zien, vrijwel alleen maar gebaseerd op vrouwen. Met olieverf is zij heel erg summier geweest in het gebruik van de kleuren. Met acrylverf daar entegen werkt zij vaak kleuriger en sneller van opzet. A Openingstijden expositie bij Dina Kikkert: vrijdag van 16.00 tot 20.00 uur en op zater dag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur. Zie www.uitinnoordholland.nl of www.kikkertkunst.nl. HEILOO - Nadat de Alkmaarse muziekgroep La Luna afgelopen zondag een geweldig ontvangen concert verzorgde, komt zater dag 14 november Esra Dalfidan naar Heiloo. Jazz met oriëntaalse inslag, een fantastische stem en fraaie perfor mance van een internationaal combo. Dat is de muziek van Esra Dalfidan en haar band Fldan. Heerlijke, meeslepende, ritmische en op momenten dieproerende muziek. In haar composities klinkt de oude muziek van Azerbeidzjan door. Met haar band en haar eigen composities won ze in 2007 de zevende Dutch Jazz Competion for Vocalist. Ze stond in 2008 in de finale van de prestigieuze Deloitte Jazz Award en ze zong jaar op het North Sea Jazz festival. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kassa van De Beun, tussen 13,30 en half twee en vijf uur of telefonisch te reserveren via tel 072-5333156. Informatie ook op www.vriendenvandebeun.nl HEILOO - Zondagmiddag 22 november komt de beroemde Roemeense panfluitist Vasile Raducu weer naar Heiloo. Hij treedt dan dan op in de kapel van de GGZ NHN. Aanvang 15.00 uur. Entree 8,- (kaarten verkrijgbaar aan de zaal). Er zullen werken worden uit gevoerd van onder andere Pana- Baeh-Mozart- von Weber-handel- Pornper en Roemeense muziek. Arie Horst zal de vleugel bespelen en de Zaanse organist Dub de Vries zal het orgel bespelen. Dit tweetal zal ook de Roemeen begeleiden. Esra Dalfidan zingt in theater de Beun. Aangeleverde foto Werk van Alice, te zien in het Porceleyn Huys. Aangeleverde foto Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 11