contact Wijkavond in Ypestein op 26 november HEILOO Verleende collectevergunning 13 GEMEENTE Antwoorden Heiloo west op website Openingstijden Afval en milieu Werk in uitvoering Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST li NOVEMBER 2009 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo De openbare ruimte is een ruim begrip. Er valt van alles onder: het groen, verlichting, wegen, water, verkeer, speel- voorzieningen. Openbare ruimte is het onderwerp waarover wij het graag willen hebben tijdens de wijkavond in Ypestein. In juni zijn we in Heiloo west geweest, de rest van Heiloo komt volgend jaar. Wij hebben Heiloo in zes stukken geknipt. Voor het eind van 2010 willen we alle gebieden één keer bezocht hebben. Heiloo west was als eerste aan de beurt, Ypestein bezoeken we in november. Alle inwoners van dit gebied hebben inmid dels een uitnodiging hiervoor gehad. Op het kaartje kunt u zien welke straten wij bedoelen met Ypestein. Programma De wijkavond in Ypestein is op donderdag 26 november in het wijkgebouw De Ypsalon aan De Hucht 4. U kunt daar tussen 19.30 en 21.30 uur binnenlopen. Er is geen vast programma. Tijdens de avond hangt in verschillende hoeken informatie over onderwerpen die met de openbare ruimte te maken heb ben. De inwoners van Ypestein kunnen tijdens die avond ook meldingen doen over de openbare ruimte. Vindt u bijvoorbeeld dat het wegdek in uw straat slecht is, of vindt u het groen niet goed onderhouden? Dan kunt u dat die avond aan ons kwijt. Natuurlijk horen wij ook graag wat u in uw wijk goed vindt. Na het bezoek Alle meldingen die wij over de openbare ruimte krijgen, verde len wij in drie categorieën: - meldingen die we meteen kunnen oplossen of meldingen die we oplossen, maar met een langere termijn; - meldingen waarvoor we eerst meer onderzoek moeten doen of geld voor moeten proberen te krijgen; meldingen waarmee we niets doen, omdat dit bijvoorbeeld tegen het vastgestelde beleid of tegen de regels is. De lijst met alle meldingen zetten we ook op onze website. Zo kunt u zien welke meldingen er zijn gemaakt en hoe het met de uitvoering van alle meldingen staat. Antwoorden en meldingen Heiloo west In juni was de wijkavond in Heiloo west. Veel inwoners van west hebben deze avond bezocht en veel inwoners hebben ook een of meerdere meldingen gedaan. Meer dan 200 inge vulde formulieren telden we na afloop van de avond. Alle vra gen doornemen, het nalopen van alle meldingen en het ant woord geven op alles, was een enorm karwei. Dit duurde dan ook langer dan wij hadden verwacht. Inmiddels zijn we klaar met doornemen, nalopen en antwoord geven en staat alles op onze website www.heiloo.nl. Via de rubriek 'Plannen en projecten' kunt u onder 'wijkavonden' alle vragen terugvinden en ook wat wij er mee gedaan hebben of gaan doen. Per straat staat alles bij elkaar: de meldingen over het groen, de wegen, verkeer, handhaving, verlichting en andere dingen die met de openbare ruimte te maken hebben. Meer informatie Heeft u vragen of wilt u meer informatie, dan kunt u contact opnemen met mevrouw A. Jaspars van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer 072 535 68 68. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Beschikking milieuwetgeving Vanaf 12 november liggen ter inzage de aanvraag en de definitieve beschik king van Boha Oliemaatschappij BV, Vennewatersweg 2 A en 2 B te Heiloo. De definitieve beschikking is niet gewij zigd ten opzichte van de ontwerpbe schikking. Ter inzage De stukken behorende bij de aanvraag liggen gedurende zes weken, van 12 november tot en met 24 december ter inzage in het gemeentehuis. Beroep Beroep wordt alleen nog toegekend aan belanghebbenden in de zin van art. 1.2 Algemene wet bestuursrecht (Awb): degene wiens belang recht streeks bij een beschikking betrokken is. Tegen deze beschikking kan beroep worden ingesteld door de aanvrager, betrokken adviseurs, degenen die eer der in de procedure tegen de ontwerp beschikking zienswijzen hebben inge bracht, degenen die zienswijzen heb ben ingebracht tegen de eventueel aangebrachte wijziging in de beschik king ten opzichte van het ontwerp ervan en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen de beschikking. Gedurende zes weken kan beroep/voorlopige voorziening worden ingesteld tegen deze beschikking bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Zij die beroep instellen kunnen bij een spoedeisend belang een verzoek doen om schor sing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorzie ning. Dit verzoek moet binnen boven genoemde termijn worden gericht aan de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, wil het besluit niet na de ter inzage legging van kracht worden. De beschikking wordt pas van kracht nadat op voornoemd verzoek door de Raad van State is beslist. Aan het grif fierecht, zowel voor een beroep als voor een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening, zijn kosten verbonden. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A. Rijvordt van de Milieudienst Regio Alkmaar, tele foonnummer 072 548 84 67. Vervangen lampen van lichtmasten in Heiloo Is Heiloo blijven hangen in de Nacht van de Nacht? Zo lijkt het wel als je rondkijkt in Heiloo en ziet dat een groot aantal lichtmasten niet brandt. Veel inwoners van Heiloo hebben melding gemaakt van één of meer defecte licht masten. Deze storingen hebben wij ook doorgegeven aan de aannemer die de lichtmasten repareert. Geen dubbele kosten Normaal gesproken worden lampen storingen snel opgelost. Omdat in een groot aantal straten alle lampen van de lichtmasten toch worden vervangen (remplaceren) is een groot deel van de storingen nog niet opgelost. De lampen zouden anders twee keer vervangen worden en dit brengt dubbele kosten met zich mee. Nog even geduld De afgelopen weken is een inventari satie gemaakt van de lampen die ver vangen moeten worden en zijn nieuwe lampen besteld. De lampen zijn inmid dels binnen. Vanaf deze week is de aannemer begonnen met het vervan gen van de lampen. De straten met de meeste defecte lichtmasten zijn als eerste aan de beurt. In week van 14 december zijn de werkzaamheden afgerond. Onze excuses voor het ongemak en het lange wachten. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer 072 535 68 68. Door burgemeester en wethouders is vergunning verleend voor het houden van een collecte door Nederlandse Stichting voor het Gehandicapte Kind in de periode van 15 tot en met 21 november. De collectanten horen een legitimatie bewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 13