SRffHS FC Boscrossers winnaar Triffisleden naar WK trampoline in Rusland Vier keer goud Funakoshi Jubilarissen bij WWS SPORT Piet Ende BMX bokaal zwembad loos 25 - - Diploma-zwemmen bij Pascal en Nadia op trainingskamp in Duitsland Trias atleet wint Corus Cross HSV Mini g-pupillen succesvol van start Limmen E2-tjes geselecteerd voorde 4x4 regiodag Vrijwilligers gymvereniging Akersloot in de bloemetjes UITKIJKPOST li NOVEMBER 2009 Nadia Keijzer en Pascal Wiebering gaan zich helemaal focussen op het Wereld Kampioenschap in Rusland. Foto: Martin Mooij TRAMPOLINESPRINGEN HEILOO - Voor de tweede maal in haar leven heeft Heilooër Pascal Wiebering (17 jaar) van trampolinevereniging Triffis zich geplaatst voor het jeugd WK trampoline. In 2007 maakte ze deel uit van de Nederlandse jeugdafvaardiging die naar Canada afreisde; op 18 novem ber start het WK trampoline voor de jeugd in Sint Petersburg en ook hier is ze van de partij. Samen met nog vier geplaatste Triffis jeugdleden, waaronder Heilooër Nadia Keijzer (17 jaar). Onder trainer-coach Sven Mooij is Triffis bijna hofleverancier van de Nederlandse afvaardiging gewor den, daar het totaal uit elf jeugd trampolinespringers bestaat. Het Rabo Talentenplan onder steunt daarom de komende drie jaar een aantal jeugdleden van de vere niging. Pascal en Nadia nemen op het kampioenschap als duo deel aan het onderdeel synehroonspringen en springen beiden ook in de indivi duele klasse. Pascal scoorde al bij de eerste twee kwalificatiewedstrij den het vereiste puntenaantal. Ook het synchroon-duo Nadia en Pascal had vrij snel het aantal punten binnen. De afgelopen maanden werd er gestaag naar het aanstaan de WK toegewerkt. Bij het Nederlands Kampioenschap, gehou den in Rotterdam op 22 juni haalde Pascal een vierde plaats. Ook deed Pascal, met goedkeu ring van Sven Mooij, in Zoetermeer tijdens een wedstrijd waaraan de beste springers van Nederland deel namen, bovendien een poging voor individuele kwalificatie voor het senioren WK. De zomermaanden werd er, op drie weken vakantie na, gewoon doorgetraind; zes dagen per week zijn Nadia en Pascal op de trampoline uren per dag bezig hun oefeningen te perfectioneren! Tussendoor namen de Heilooër mei den in Triffis 1 en 2 zeer verdienste lijk deel aan landelijke en internatio nale teamwedstrijden. Op 6 november is de hele Nederlandse delegatie vertrokken voor een trai ningskamp in Duitsland, waar ze enkele trainingen zullen krijgen van Olympisch kampioene Anna Dogonadze. Dit om de puntjes op de i te zetten en om zich geheel te focussen op het WK. FIETSCROSS HEILOO - Voor de finalewed strijd in Uithoorn, die afge lopen weekend werd gereden, waren de kaarten eigenlijk wel geschud voor de Piet Ende bokaal. Als er geen al te gekke dingen plaatsvonden zou het klassement ongewijzigd blijven. Behalve mis schien in de staart waar Schagen en Barendreeht de laatste wedstrijden nog een interessant robbertje aan het vechten waren, met zeer wisse lende uitslagen. Deze voorspelling werd ook bewaarheid. Geen onverwachte zaken, alleen Schagen wist inderdaad ruim vol doende punten te pakken om Barendreeht definitief voorbij te gaan in het klassement. UWTC als organiserende vereniging werd de dagwinnaar en Piet Ende kon de gelijknamige bokaal overhandigen aan de Boscrossers, zoals eerdere jaren ook regelmatig was gebeurd. Het begin van het seizoen leek het erop dat the Wheely's hun titel van vorig jaar zouden prolongeren, want the Wheely's begonnen de eer- KARATE HEILOO - De karateka's van Funakoshi hebben bij de Open Noordelijke Kampioenschappen voor senioren in Stadskanaal vier gouden medailles veroverd. Vooral op het onderdeel kata (schijngevecht) was de overmacht groot. Bij de heren ging de overwin ning naar Fhbrice de Boer, die er met de maximale score in de finale geen twijfel over liet bestaan wie de sterkste was. De finale bij de dames gaf een zelfde beeld met een 5-0 overwinning voor Lavinia Bijl. Bij de teamwedstrijden versloegen Fhbriee de Boer, Lavinia Bijl en Sjors Geurts in de eindstrijd het team van de organiserende sport school Bruinsma. Een derde plaats was er voor het tweede team met Reijer Leijsen, Wesley Kalkhoven en Enzo Claveau. Bij het vrije gevecht was er succes voor Jaleesa ste vier wedstrijden heel sterk en voerden het klassement aan met een gemiddelde van 388 punten per wedstrijd. Maar toen kwam bij BWC 5 in Rijswijk de ommekeer. The Wheely's hadden een zwakke dag en de Boscrossers juist een hele sterke met een maximale score en bogen een achterstand van een punt om in een voorsprong van 17 pun ten. De beslissende slag werd gesla gen in BWC 7 in Schagen waar met een maximale score de voorsprong met elf punten werd uitgebouwd. De Boscrossers blijken een brede top te hebben, want de afwezigheid van bijvoorbeeld een geblesseerde Melanie Gul de laatste drie wedstrij den -normaal altijd goed voor een heel hoge bijdrage aan het vereni gingsresultaat- kon uitstekend wor den opgevangen door haar teamge noten en heeft eigenlijk nauwelijks negatieve invloed op de hoge scores van de Boscrossers. The Wheely's konden de hoge scores uit de begin fase in de laatste vier wedstrijden niet meer opbrengen. Dus uiteinde lijk een zeer overtuigende winnaar van de Piet Ende bokaal 2009: De www.boscrossers.nl uit Heiloo. Tahapary. Met razendsnelle stoten eiste zij de overwinning de dames voor zich op. In dezelfde categorie ging het brons naar Pamela Inostroza. Bij de heren was er zilver voor Sjors Geurts en brons voor Enzo Claveau. AKERSLOOT - Tijdens de jaar lijkse ledenvergadering van gymnastiekvereniging WWSV in Akersloot werden twee dames in de bloemetjes gezet. An de Ligt en Wil Westenbrink waren allebei 25 jaar onafgebroken lid van de gym. Omdat vrouwen vaak hun lid- HEILOO - Leerlingen van zwem bad Loos hebben zaterdag 31 oktober afgezwommen voor de diploma's A, B en C van het zwem ABC. Onder het toeziend oog van mevrouw Botman van de Nationale Raad Zwemdiploma's lieten de leerlingen zien, dat ze alle vaardigheden van het diplo ma prima onder de knie hebben. De geslaagden zijn: Diploma A: Jasmijn Admiraal, Léon Ariëns, Maaike Bakker, Lieke Bitter, Noa Blokdijk, David Braas, Sam Brouwer, Willem Buter, Iris Daman, Anniek Damink, Arjane Dzialiner, Jans Flipse, Melle Haanstra, Olivier Haverkamp, Stef Hogeling, Jelmer van der Kamp, Sarah Klaver, Ruben Kooij, Kep Munsterman, Sofie van Neer, Willem de Regt, Aron Schilder, Willemijn Smit, Anne Wikje Spaans, Mats Spit, Per Tegel, Airnee van Tuin, Jeroen de Visser, Suzanne de Visser, Isa de Wildt, Matthé Zaffora. Diploma B: Janine Adrichem, Film Duijvestein, Lauren Geel, Stanley Gevers, Jette Hartman, Tess Kapr, Sarah Kramer, Mats Kroon, Loïs Munk, Cintha Nadort, June Ooijevaar, Teun Schermer, Tom Schuitema, Sven Stegink, Fleur Tambaeh, Siern Verver, Rikkie Leila Visser, Aimee de Vries, Ronan Weijsenborn, Koen Wijehers, Joost van Wijk, Marijn Wit, Hai Zhen Zhao, Jikke Zoon. Diploma C: Jesper de Boer, Suzanne de Boer, Nienke Madderon, Pirn Schiphorst, Luc Schiphorst, Sein van der Woude. HEILOO - C-junior Bastiaan Bouman van het RTA team van Trias is het cross seizoen succes vol begonnen door de eerste cross van de Corus Crosscup in Spaarnwoude bij de junioren C te winnen in een nieuw pareoursre- cord. Bastiaan hoefde hiervoor niet eens voluit te gaan. Ook Eileen Groenland dook bij de neo-senioren op de drie kilo meter onder het pareoursreeord, alleen was dit niet voldoende voor de overwinning omdat Jesse Geel van DEM nog sneller was dan Eileen. Celine Ruiter en Kathy Agasi liepen in de kop groep bij de meisjes C: zij werden vijfde en zesde. Bij de neo senio ren leek het er lange tijd op dat de heren van Trias er met de eer ste drie medailles vandoor zou den gaan. In het zicht van de finish sloeg de concurrentie ech ter toe. Edward Appelman wist stand te houden met een vierde plaats. Quinten Zwaga en Jorrit Welling eindigden kort achter hem. De volgende wedstrijd van het cross circuit vindt eind november plaats in Wijk aan Zee. maatschap tijdelijk stoppen wegens zwangerschap en daarna opnieuw lid worden is dat lang niet voor iedereen weggelegd en dus een klein feestje waard. De voorzitter overhandigde de gymsters een oorkonde en bloemen en hoopt dat de dames nog lang fit genoeg blijven om een volgend jubi leum te vieren. HEILOO - Ontzettend leuk om er bij te horen, de nieuwe mini-g- pupillen van HSV, Heiloo! Deze jongste sterren spelen op woens dagmiddag van 13.15 tot 14.15 uur een heerlijk partijtje voetbal. Rennen, schieten, allerlei voetbalspelletjes, heerlijk om buiten te zijn. Er wordt nu nog buiten getraind, in januari en februari in de zaal. Het team kan nog een paar talenten gebruiken. Wil je ook eens meetrainen en sfeer proeven bij HSV? Informatie bij Daniëlle Appelman, tel. 06-41241188. Aangeleverde foto LIMMEN - Op 24 oktober werd er bij Vitesse'22 te Castricum een 4x4 stratenvoetbaltoemooi gehouden. Vier wedstrijden werden er gespeeld waarvan er drie dik werden gewonnen door het vier tal Isidoor Stuifbergen, Arthur Gonzalez Martinez, Vince Commandeur en Cody Kerssen van W Limmen. Daarna werd er een kwartfinale gespeeld tegen de Foresters. Door een gelijk spel moest er door middel van penalty's een winnaar komen, gelukkig was dit het kwartet van Limmen E2. Toen de halve finale, deze was zwaar en spannend, en werd helaas verloren. Omdat de vier beste teams worden geselecteerd door de KNVB en door moch ten, kwam ook het viertal van Limmen E2 in aanmerking voor de regiodag. Aangeleverde foto lolenaar 'olenaar

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 25