Kom jij ook eens bij ons kijken naar het spelen in teamverband bij Bowlingvereniging Heiloo Bowlingvereniging Heiloo BOWLING VERENIGING HEILOO 83 en 25 jaar toernooiwinnaars Dit jaar werd er 2 maal in 1 week door Sjaak Eeken en Frits Buis de maximale game-score van 300 gegooid, waarmee het totaal aantal perfect games sinds de oprichting in 1976 van vereniging en bowlingcen trum op 8 stuks kwam te staan. Wil jij ook meer weten over de activiteiten en het voor deel van het lidmaatschap bij bowlingvereniging Heiloo zoals het onbe perkt dagelijks bowlen met korting" in het Bowling centrum Heiloo kijk dan op www.bowling- verenigingheiloo.nl of bel voor een afspraak met Public Relations telefoon 072-5331364 Want van maandag- tm donderdag avond hebben de 340 leden van de Heiloose vereniging de beschikking over 8 van de 12 banen van het Bow lingcentrum aan de Kennemerestraat- weg 341. Op deze avonden worden er van 19.00 uur de huisleagues gespeeld door de senioren, mannen en vrouwen, van 18 tm 90 jaar. Van de 134 bowlingverenigingen staat de Heiloose vereniging bekend als één van nederlands grootste bowlingverenigingen. Sinds de oprichting in 1976 kent de vereniging nog steeds leden van het eerste uur en 53 leden met 25 jaar trouw lidmaatschap. Het bowlen van de jeugdleden van 10 tm 17 jaar wordt door de vereniging gekoesterd. Zij zijn de belangrijkste schakel voor de toekomst. Ook de ei genaar van het bowlingcentrum ziet hier het belang van in en sponsort het jeugdbowlen ruimschoots. Hierdoor zijn de kosten voor de jeugdleden bij BVH dan ook zeer gering nl. 9 euro per jaar, terwijl het speelgeld voor een heel seizoen slechts 77 euro totaal bedraagt. Het jeugdbowlen speelt op elke dinsdagmiddag van 17.00 tot 18.00 uur in teamverband, terwijl op maandagmiddag van 17.00 tot 18.00 uur gelegen heid is gratis te trainen op kosten van de sponsor. Dat bowlen zeker niet duur behoeft te zijn blijkt wel uit de BVH-jaareontributie die voor seniorleden vanaf 18 euro per jaar bedragen en waarmee kan worden deelgenomen aan het spelen in teamver band in de 28 weken durende wekelijkse huisleagues. BVH kent 9 huisleagues voor zijn ak- tieve seniorleden. Deze worden s'avonds gespeeld vanaf maandag t.m. donderdag. De aanvangstijden zijn elke avond om 19.00 uur en 21.30 uur. Op de donderdag worden 3 leagues gespeeld, beginnende Ook in de Nationale league weet BVH zich al jaren te handhaven. Dit seizoen spelen in de NBF nationale trio league de vrouwen in de hoofdklasse en de mannen in de eerste klasse met 2 teams om 19.00, 20.30 en 22.00 uur. Er wordt per avond op verschillende wijze gespeeld nl. door teams met 3, 4 of 5 spelers. Het aantal games dat wordt gegooid is 3 stuks en de kosten per speelavond zijn hiervoor 7,50 euro. Beginnende bowlers in de huis league krijgen een aantal bonuspunten waardoor zij een geduchte tegenstander zijn van de meer ervaren bowlers. Aan het eind van het seizoen in de maand mei vinden de superfinales plaats. Dit is een finalestrijd tussen de kampioenen en de nrs 2 van de 9 huisleagues.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 27