Monnikenpad feestelijk geopend Kermis in Heiloo warm gevierd Parkgolf Heiloo haalt 15.000,- op voor acht goede doelen Beach Sports Event RAM wint Big Buk Buk Band Battle Finale Wethouders en raadsleden halen afvalplastic op Fietsroute voor sportieve kunstliefhebbers Nederlandse titels Triffis trampoline springers Karavaan trakteert Heiloo op bijzondere voorstellingen Toch steun gemeente aan Stichting Limmen Ludiek Verontreiniging in Zuiderloo Poolse kinderen genieten van vakantie in Heiloo Jeugd geniet van Sportweek Heiloo Heren 1 Terriërs promoveert naar de tweede klasse 20 Jaar clubgevoel bij Double Stars Heiloo Dojo 't Loo goed voor vijf medailles op internatio naal toernooi Limmen weer jaarlijks strijdtoneel Tien jaar Stichting Veldwerk jubileumfeest succes Kunstzesdaagse zet Heiloo in het teken van de kunst Timmerdorp Egmond neel voor een jaarlijks terugkerend en gezellig volksgebruik; het ringsteken. EGMOND - Zondag 28 juni, op de feestdag ter ere van Adelbertus, werden de wandelpaden Monnikenpad en Hoeverpad in de abdijtuin van Egmond-Binnen offi cieel geopend door abt Gerard Mathijsen en burgemeester Hafkamp. HEILOO - Voor groot en klein kon de kermis dit jaar niet meer stuk. Met de zon als grootste vriend genoot men van oliebollen, attrac ties, muziek en eikaars gezelschap. HEILOO - De Lionselub Heiloo, Limmen en de Egmonden heeft zondag 14 juni voor de achtste keer het evenement Parkgolf Heiloo gehouden. Bij de heren werd Erik Bark winnaar met zeventig slagen, tweede werd Etiënne Genefaas en derde Rolf Ouwejan. De wedstrijd bij de dames werd met 78 slagen gewonnen door Sietske Doets. Parkgolf Heiloo bracht in totaal 15.000,- op. Daarvan ging 9.000,- naar het herstel van het landgoed Nijenburg. HEILOO - Het parkeerterrein van tenniseentrum Dorssports was voor één week omgetoverd in een echte strandsport locatie. In de week van 8 tot en met 14 juni werd het Beach Sports Event gehouden; een gezel lig toernooi in tropische strandsfe ren met onder andere Ron Zwerver waarvan de opbrengst naar het goede doel, stichting Reach, ging. HEILOO - Vrijdag 12 juni was de finale van de Big Buk Buk Band Battle 2009. De winnaars van de voorrondes streden om de eeuwige roem, de Buk Buk Bokaal en een optreden tijdens het Luna Pop Festival 2010. Een enthousiast publiek en een zeer deskundige jury kozen unaniem voor de band RAM die met hun 'punk&roll' de zaal behoorlijk plat kreeg. AKERSLOOT - Wethouder Ber Hes en raadsleden Maria Overtoom en Marjan Blijendaal haalden in juni de eerste zakken gescheiden plastic op, op het Raadhuisplein in Akersloot. REGIO - Het weekend van 20 en 21 juni konden sportieve kunstliefheb bers hun hart ophalen tijdens de Kunstfietsroute in Castrieum en Limmen. De kunst, het mooie weer: alles werkte samen wat dit jaarlijks terugkerende evenement tot een succes maakte. ROTTERDAM- Zaterdag 20 juni werd in Ahoy het Nederlands Kampioenschap trampolinesprin gen gesprongen in de categorieën B/C/D/E. Triffisleden Inge de Moor en Leontine Warmer mogen zich Nederlands Kampioen trampolin espringen noemen in de categorie Dames-C. HEILOO - Zaterdag 4 juli deed de Karavaan Heiloo aan en onder een brandend zonnetje kon het publiek genieten van verrassende, bijzonde re en originele straattheateraets. LIMMEN - In een raadsearrousel met als onderwerp de steunmotie van CKenG voor Limmen Ludiek en de afwijzing door het college van de subsidie aanvraag van Limmen Ludiek met daarbij ook nog het negatieve pre advies van het colle ge, werd besloten de stichting toch finacieel te steunen. In 2010 op 3, 4, 5 en 6 juni is de stichting Limmen Ludiek voornemens om de hoogste Lego toren van de wereld te gaan opbouwen met de hulp van tweehonderd vrijwilligers. HEILOO - In maart van dit jaar werd bekend gemaakt dat er sprake is van bodem- en grondwaterver ontreiniging in Zuiderloo achter de Kennemerstraatweg en de Zevenhuizerlaan. In mei en juni hebben er onderzoeken plaatsge vonden om er achter te komen wat de totale omvang van de verontrei niging is. Inmiddels zijn alle betrok kenen op de hoogte gesteld van de uitslag van dit onderzoek. Het advies aan alle omwonenden is om geen grondwater op te pompen. De gemeente wil voorkomen dat door het oppompen van grondwater de verontreiniging verder verspreid wordt. Voor de gezondheid geldt dat er geen direct gevaar is. HEILOO - In juni zijn 22 kinderen uit onze zusterstad Swietoehlowiee in Heiloo aangekomen voor een veertiendaagse vakantie. De Stichting Een Hart voor Polen is het dit jaar voor de 22ste keer gelukt om een grote groep kinderen uit de wijk Lipiny naar Heiloo te halen voor een gezonde en broodnodige vakantie. HEILOO - Ruim 120 kinderen had den zich aangemeld voor een drie daagse kennismaking met één van de vijf sporten tijdens de eerste edi tie van Zomersportweek Heiloo. plaats: de Heilooër wandelvierdaag se. De oudste wandelaar, de heer Wil Alleman (1922), nam de tien kilometer voor zijn rekening. De jongste was Rik van Velzen; hij is bijna 4 jaar oud. HEILOO - Terriërs Heren 1 heeft het doel bereikt waar een heel sei zoen hard voor is gewerkt, namelijk de promotie naar de tweede klasse. In de competitie behaalden de heren 1 spelers de tweede plaats, wat recht gaf op promotiewedstrij den. HEILOO - Op 6 en 7 juni nam Dojo 't Loo met maar liefst 13 judoka's deel aan het Internationaal Judo Toernooi Venray. Maar liefst vijf medailles werden er gewonnen: een uitstekend resultaat. LIMMEN - Onder een stralend zon netje was de Dusseldorperweg in Limmen zondag 14 juni het strijdto- HEILOO - Double Stars vierde op zaterdag 27 juni een groot feest. Op 20 september 1989 zijn de honk- en softbaltak van De Foresters én Base- en Softbal Club Heiloo samengevoegd tot één club met de toepasselijke naam Double Stars Heiloo. HEILOO - Op 23 juni werd het startsein gegeven voor de Kunstzesdaagse in Heiloo door de kunstenaar Rob Houdijk. Aan sluitend was er een inspirerende openingsaet van Kees en Joke van den Engel. HEILOO - Op 28 juni vierde Stichting Veldwerk haar tienjarig bestaan in Heiloo. Het was een groot feest met een traditionele Nepali Dhaal bath als voedzame afsluiter. EGMOND - Het begin van de zomervakantie was startsein voor Timmerdorp Egmond aan den Hoef. Van maandag 6 tot en met donderdag 9 juli was het terrein aan de Prinses Marijkelaan één grote bouwplaats voor de Hoever jeugd. tri rt"

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 20