Clubkampioenschappen bij Tafeltennisvereniging Limmen Limmen wint tafeltennis clusterontmoeting 2010 De Spetters gestart met de SwimKick Techniekschool Croonenburg volleybal groeit nog steeds SPORT 27 Limmen Ei Winterkampioen Foresters Fi wint toernooi in Heemskerk White Stones Di najaarskampioen V- p:: A i.«vf- -ï UITKIJKPOST 30 DECEMBER 2009 24 Tafeltennisers/sters van de diverse verenigingen namen het tegen elkaar op tijdens de clusterontmoeting. Aangeleverde foto TAFELTENNIS AKERSLOOT - Woensdag middag 23 december speelden de tafeltennisers/ sters van Akersloot, Limmen, Heemskerk en Alkmaar weer tegen elkaar. 24 Spelers en speelsters van de diverse verenigingen namen het tegen elkaar op. Het werd een spor tieve middag waar op sommige tafels fraaie staaltjes tafeltennis te zien was. Diverse malen moest een derde game uitsluitsel brengen wie de winnaar/winnares zou worden. Met name poule een en twee moest door onderling resultaat bepaald worden wie de winnaar werd. Geen van de deelnemers bleef namelijk ongeslagen. In poule een werd Jori Vreeker (Heemskerk) en in poule twee Jeroen de Kraker (Heemskerk) de winnaars. In poule drie was Emmy (Limmen) ongenaakbaar en won als enigste al haar partijen. Het gemiddelde wedstrijdpunten per vereniging werd na afloop bepaalt. 1. Limmen 5,6 wedstrijd- punt, 2. Heemskerk 4, vier wed- strijdpunten, 3. Meertreffers 3, een wedstrijdpunt, 4. Alkmaar Tebunus 1drie wedstrijdpunten. TAFELTENNIS LIMMEN Tafeltennisvereniging Limmen heeft op maandag 21 december de jaarlijkse clubkampioen schappen gehouden. Ruim dertig deelnemers van de seniorentak van de vereniging deden mee om een aantal felbegeer de prijzen te behalen, maar natuur lijk stond sportiviteit en gezelligheid centraal. Voor het eerst dit jaar waren er drie (oudere) jeugdleden uitgenodigd om deel te nemen aan het evenement. De organisatie van het evenement lag in handen van Peter Seignette, Mark Stoop en Wirn Krom. In de eerste ronde werd er in vijf poules gespeeld. De nummers 1 en 2 gingen naar de A-poule toe, waar gespeeld werd om de titel clubkampioen 2009. De andere deelnemers speelde om de Rozingbokaal. Na een pauze met salades en een drankje aan de bar startte de tweede ronde. Uit de poules volgden de halve- finales en finales. Bij de Rozing bokaal was de finale tussen Wil Barendse en Frank Kleef. Na een spannende finale trok Wil Barendse aan het langste eind en werd jeugd speler Frank knap tweede. De derde plaats werd behaald door Hans Bush. In de A-poule was de finale tussen veelvoudig clubkampioen Giovanni Bakker en de sterk spelen de Jos Mulder. Na een mooie partij wist Giovanni te winnen en werd clubkampioen en verkreeg hiermee de Cor Schaapbokaal. De derde plaats werd behaald door Yoran Kuiper na een spannende ontmoe ting met Joris Keuning. Deelnemers worden allemaal bedankt voor de gezellige en sportieve avond. De vereniging wenst alle leden een mooi 2010 toe en hoopt ook het komende jaar nieuwsgierige leden, die wensen kennis te maken met de vereniging, te mogen verwelkomen. Een goede gelegenheid om het jaar sportief te beginnen is op maandag 4 januari vanaf 20.15 uur in de sportzaal aan de Hogeweg 61 te Limmen. LIMMEN - Met de hete adem in de nek van enkele concurrenten staat Limmen El tijdens de winterstop, bovenaan in de zware Hoofdklasse5 en mogen zich dus terecht Winterkampioen noe men. De mannen die dit gepresteerd hebben: Boven: Quentin Aker, Jos Hollenberg, Ron de Nijs, Wesley Borst, Stan Liefting en Mamix Groot. Beneden: Joeri Admiraal, Dirk Hollenberg en Jaap Mennick. Aangeleverde foto EGMOND - Vorige week is White Stones Dl najaarskampioen geworden van de eerste klasse zaalvoetbal. White Stones Dl deed dit jaar voor het eerst mee aan de competitie en won direct alle negen wedstrijden. Op de foto staand v.l.n.r.: Mike Twisk, Douwe Roedema, Olivier van Baar, Ruben van Romunde en Wouter Vernooi. Knielend v.l.n.r.: Joep Hulskes, Sem Winter, Bart de Nijs en Lasse Kareis. Aangeleverde foto VOLLEYBAL CASTRICUM - Volleybal vereni ging Croonenburg is in 2005 begonnen met het schrijven van een jeugdplan. Een van de doelstellingen was om de jeugd weer enthousiast te krijgen voor volleybal. In 2005 had de club slechts zeven jeugdleden. Na een aantal clinics op basisscholen in Castrieum steeg het ledental snel naar 21. Sinds dat moment groeit de jeugdafdeling gestaag. Veel mond op mond reclame en uitste kende trainingen bij de jeugd zor gen er voor dat er steeds meer leden bij komen en het verloop opmerkelijk klein. De trainers van Croonenburg zetten een goede sfeer neer en zorgen ook dat de spelers beter worden. Het is niet voor niets dat twintig jeugdleden van Croonenburg in diverse regionale selecties zitten. De club streeft naar honderd jeugdleden in 2010. ZWEMMEN BERGEN - Zwem- en poloclub De Spetters blijft vernieuwen. In augustus 2008 zijn zij ver huisd van zwembad de Watertoren in Egmond aan Zee naar zwembad De Beeck in Bergen. Nu zij daar op deze locatie gewend zijn, is het tijd voor iets nieuws: de SwimKick techniek- school. De SwimKick techniek- school is het plan bij uitstek om jonge zwemmers te laten kennisma ken met de basis techniekvaardig heden van een wedstrijdzwemmer. De kinderen oefenen de basis tech niekvaardigheden en leren deze beheersen. De trainers van De Spetters worden door middel van het plan ondersteund bij het verant woord begeleiden van deze kinde ren. Het plan is flexibel van opzet en geeft tegelijkertijd een duidelijke structuur aan het eerste belangrijke deel van de opleiding tot wedstrijd zwemmer. Na het doorlopen van de SwimKick Techniekschool beheer sen de kinderen de basistechnieken van de vier wedstrijdslagen, de starts en de keerpunten. Daarnaast maken ze kennis met belangrijke thema's rondom het wedstrijdzwemmen. Voor de deelne mers aan het plan is een SwimKick paspoort ontwikkeld. Wanneer de zwemmers de stappen uit de basis leergangen beheersen, verdienen ze een sticker voor in het paspoort. Naast het volgen van het pro gramma van SwimKick blijft er ook tijd over om middels gevarieerde opdrachten conditie op te bouwen. Zwem- en poloclub De Spetters is een zwemelub die leden heeft vanaf 6 jaar tot en met boven de 70 jaar. Het hebben van een zwemdiploma A is voorwaarde om lid te kunnen worden. Er wordt gezwommen op de maandagavond en op donder dagavond is er waterpolotraining. Waterpolo is een tak binnen de zwemsport die misschien wat min der bekend is, maar zeker niet min der leuk! Waterpolo junioren leren behendig te worden met de bal, het spelen in een team, het maken van een doelpunt, maar ook hoe je ver dedigt en zij worden voorbereid op het spelen van wedstrijden. U kunt een keer gratis komen proefzwem- rnen. De club heeft een website waar u alle informatie kunt vinden: www.de-spetters.nl. HEILOO - Na hun ongeslagen kampioenschap in de eerste klasse dendert de Foresters F1 trein door. Afgelopen dinsdag werd in Heemskerk het sterk bezette HB Occassions zaaltoernooi aan de zegekar geplakt. Ondanks de winterse omstandigheden waren alle teams op tijd aanwezig. Op zich een compliment want de eer ste wedstrijd stond om 08.30 uur op het programma. Na overwin ningen in de poule op Ado 20, Uitgeest en de Kennemers moesten de Heiloenaren het in de finale opnemen tegen het sterke Beverwijk. Beverwijk had in haar poule zware tegenstand van Dem en Castrieum overwonnen. In een spannende finale was het uiteindelijk De Foresters die met 1-0 aan het kortste aan trok ken. Aangeleverde foto Equipe CbiflWs Eawpe tqwipe Équipe

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 27