Heiloo contact Aangepast strooibeleid HEILOO Wintertip: voer de vogels bij. 13 GEMEENTE Openingstijden Verkiezingen Afval en milieu Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 13 JANUARI 2010 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo De gemeente heeft haar strooibeleid aangepast omdat de zoutvoorraad slinkt door de aanhoudende gladheid. Normaal gesproken strooien wij alleen op hoofdroutes en een aantal wegen in woonwijken. In het nieuwe strooibeleid strooien wij op een paar wegen en fietspaden niet meer. Bovendien strooien wij zuiniger. Door deze maatregels hopen wij voldoende zout te hebben totdat de volgende zoutlevering komt. Naar verwachting is dat volgende week. De sneeuw schuivers en -borstels zetten wij de komende tijd extra in. Waar wordt niet meer gestrooid? Op een paar wegen en fietspaden strooien wij niet meer. Het gaat om Laan van Zeeman, Groot Barlaken, Schuine Hondsbosschelaan, Holleweg, Van Aostastraat, Nijenburgerweg, Korte Kapellaan, Runxputteweg en Groeneweg. Op deze wegen heeft het verkeer de mogelijk heid om via een andere route de wijk uit te komen. Ook fiets paden in de wijk Ypestein strooien wij niet meer. Daar kunt u als fietser op de weg gaan rijden. Ook het fietspad op de Westerweg en Zanderslootweg in het Heilooër Bos tussen Heiloo en Alkmaar wordt niet meer gestrooid. Op die route kunt u gebruik maken van het fietspad op de Kennemerstraatweg. Wat kunt u zelf doen? De gemeente kan de gladheid in de wintermaanden niet alléén bestrijden. Uw hulp kunnen wij goed gebruiken. Als u zelf uw eigen paadje en het stukje trottoir voor uw huis sneeuwvrij houdt en zonodig met zout bestrooit, zorgen we er met z'n allen voor dat ons dorp goed begaanbaar blijft. Weet u dat uw buurman of buurvrouw zelf niet in staat is om te strooien? Neem dan als goede buur ook dit paadje en trottoir mee! Zo helpen we elkaar. Omdat de voorraad strooizout van de gemeente slinkt kunt u geen strooizout meer ophalen bij de afdeling Beheer Openbare Ruimte aan het Rosendaal. U kunt strooizout in de winkel kopen of u kunt zand gebruiken. Meer informatie De kaartjes met de gewijzigde strooiroutes kunt u downloaden via www.heiloo.nl/actueel. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer 072 535 68 68. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1,1850 AA Heiloo 1072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1,1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Zitting hoofdstembureau: geldigheid ingeleverde kandidatenlijsten De voorzitter van het hoofdstembureau voor de op woensdag 3 maart 2010 te houden verkiezing van de leden van de raad van de gemeente maakt, ingevol ge artikel I 4 van de Kieswet, bekend dat dit bureau op vrijdag 22 januari 2010 om 16.00 uur, in het gemeente huis van Heiloo in een openbare zitting zal beslissen over: - de geldigheid van de ingeleverde kandidatenlijsten; - het handhaven van de daarop voor komende kandidaten; - het handhaven van de daarboven geplaatste aanduiding van een poli tieke groepering. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Publiekszaken, telefoon nummer 072 535 67 26. Zitting centraal stembureau: nummering lijsten De voorzitter van het centraal stembu reau voor de verkiezing van de leden van de raad van de gemeente maakt bekend dat, op donderdag 21 januari om 16.00 uur, in een openbare zitting in het gemeentehuis van Heiloo, de nummering van de ingeleverde lijsten van kandidaten en de beslissing over de geldigheid van de lijstencombinaties voor de op woensdag 3 maart 2010 te houden verkiezing van de leden van de raad van de gemeente zal plaatsheb ben. Ter inzage De lijsten van kandidaten met vermel ding van de daaraan toegekende num mers worden voor een ieder vanaf vrijdag 22 januari ter inzage gelegd bij de afdeling Publiekszaken. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Publiekszaken, telefoonnum mer 072 535 67 26. Plastic afval apart inzamelen Vanaf deze week kunt u uw plastic afval apart inleveren. Uw shampoofles- sen, broodzakken en sausflesjes hoeft u niet meer in de grijze rolemmer te gooien. Vanaf nu kunt u die apart hou den en in één van de inzamelcontai ners gooien die verspreid in Heiloo staan. Scheelt weer ruimte in uw grijze bak! Hoe inleveren? U kunt uw plastic afval kwijt in één van de containers in Heiloo. Op de afvalka- lender staat waar er containers voor plastic afval staan. U mag uw plastic afval ongewassen, eventueel met dop en al weggooien. Deze week krijgen alle inwoners van Heiloo een pakket in de brievenbus met daarin een grote plastic zak, waarin u uw plastic afval Meer informatie Voor meer informatie kunt u kijken op www.nhn.dierenbescherming.nl of contact opnemen met een medewerker van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer 072 535 68 68. kwijt kunt. In het pakket zit ook een fol der waarin staat wat u wel in de speci ale containers mag weggooien en wat niet. Heeft u de uitgedeelde plastic zak gebruikt, dan kunt u uw afval voortaan gewoon los of in een eigen vuilniszak of plastic zak weggooien. Geen pakket ontvangen? Heeft u deze week geen pakket ont vangen, dan kunt u vanaf maandag 18 januari bij ons een pakket aanvra gen. Dit kan telefonisch op werkdagen van 08.00 tot 15.45 uur, via telefoon nummer 072 535 68 68. Het bedrijf dat de pakketten heeft gemaakt, stuurt vervolgens een pakket naar u op. Dit duurt ongeveer een week. Omdat er een beperkte voorraad is, geldt op is op. Meer informatie Op onze website www.heiloo.nl vindt u meer informatie over het inzamelen van plastic afval en wat u wel en niet mag inleveren. U kunt ook terecht op de website www.plasticheroes.nl. U kunt uw vraag ook stellen aan een medewerker van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer 072 535 68 68..

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 13